Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування транспортних та експедиторських послуг

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2009 Який порядок оподаткування ПДВ послуг резидента – платника ПДВ з перевезення вантажів на митній території України та за межами митної території України?

25.08.2011

Послуги резидента - платника ПДВ з перевезення вантажів на митній території оподатковуються ПДВ за ставкою 20%, а послуги з перевезення вантажів за межами митної території - за ставкою 0%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ послуг нерезидента з перевезення вантажів на митній території України та за межами митної території України?

25.08.2011

Послуги нерезидента з перевезення вантажів та пасажирів митною територією України є об’єктом оподаткування і повинні оподатковуватись за ставкою 20 відсотків. Послуги, які надаються нерезидентом з перевезення вантажів та пасажирів за межами митної територією України, не підпадають під визначення об’єкта оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яких умов послуги з перевезення пасажирів маршрутними таксі звільняються від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Пільговий режим оподаткування до операцій з надання послуг з перевезення пасажирів маршрутними таксі застосовується за таких умов: перевезення мають здійснюватись підприємствами комунальної власності на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі "маршрутного таксі" і тарифи на послуги з перевезення пасажирів врегульовані органами місцевого самоврядування. В усіх інших випадках до операції з надання послуг з перевезення пасажирів маршрутними таксі підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ послуг з обслуговування іноземного судна, яке знаходиться в територіальних водах України?

25.08.2011

Відповідно до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями (далі – Закон №168) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема, з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховується ПДВ при отриманні дотації з бюджету платником, який здійснює пільгові перевезення пасажирів?

25.08.2011

При здійсненні операцій з надання послуг з перевезення осіб пасажирським транспортом в межах населеного пункту, тарифи на які регулюються органом місцевого самоврядування відповідно до його компетенції, визначеної законом, ПДВ не нараховується ні при одержанні виручки від наданих послуг, ні при отриманні дотації з бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 За якою ставкою ПДВ оподатковується операція з перевезення перевізником порожнього транспортного засобу до місця завантаження товарів (на території України або за її межами)?

25.08.2011

При наданні транспортних послуг частина вартості міжнародних перевезень (яка включає також витрати з подачі порожнього транспорту з одного місця в інше для завантаження), що здійснюються автотранспортом на митній території України, оподатковується за ставкою 20%, а друга частина вартості послуг (яка включає витрати з подачі порожнього транспорту), яка припадає на переміщення за межами України, оподатковується за нульовою ставкою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як розраховується база оподаткування при наданні послуг із транзитного перевезення (переміщення) товарів (вантажів, пасажирів) митною територією України?

25.08.2011

База оподаткування розраховується виходячи з вартості послуг із такого транзитного перевезення (переміщення), наданих на митній території України (з урахуванням відстані від пункту першого перетину державного кордону України до пункту останнього перетину державного кордону України).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ та чи включаються до операції з надання послуг з міжнародного перевезення операції з доставки перевізником порожнього транспортного засобу до місця завантаження товарів (на території України або за її межа

25.08.2011

Поставка послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів автомобільним транспортом на відрізку від пункту їх відправлення (прийняття для перевезення) на митній території України до пункту їх митного оформлення, а також від пункту їх митного оформлення до пункту призначення (доставки) на митній території України (яка включає також і витрати з подачі порожнього транспорту) оподатковується за ставкою 20 % (незалежно від того, хто є замовником цих послуг: резидент чи нерезидент), а друга частина вартості міжнародних перевезень на відрізку від пункту (місця) їх митного оформлення до пункту призначення (доставки) за межами державного кордону України, а також від пункту їх відправлення (прийняття для перевезення) за межами державного кордону України до пункту (місця) їх митного оформлення на території України (яка включає також і витрати з подачі порожнього транспорту) оподатковується ПДВ за нульовою ставкою.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Як оподатковуються ПДВ надання послуг із тимчасового зберігання транзитних вантажів?

25.08.2011

Такі послуги звільняються від оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки послуг по перевезенню пасажирів та вантажів транзитом через територію і порти України?

25.08.2011

Так, такі операції звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання транспортно–експедиторських послуг нерезиденту?

25.08.2011

Так, є.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Як оподатковується ПДВ транспортно-експедиторська діяльність у зовнішньоекономічних операціях?

25.08.2011

Об'єктом оподаткування ПДВ експедитора є обсяг наданих ним послуг. При цьому базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора. Ставка податку складає 20 % бази оподаткування та додається до вартості послуг. Зазначений порядок поширюється у сфері зовнішньоекономічної діяльності у транспортно-експедиторських операціях незалежно від напрямку руху вантажу (імпортування чи експортування товару), від категорії споживача послуг (резидент чи нерезидент) та замовника послуг (власник товару чи перевізник).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування перевізником платником ПДВ операції з перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів з країни нерезидента до іншої країни нерезидента, у разі якщо таке перевезення проходить транзитом через територію України?

25.08.2011

У разі якщо перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів з країни нерезидента до іншої країни нерезидента здійснюється транзитом через територію України, то послуги з перевезення пасажирів, їхнього багажу, вантажів, що здійснюються автоперевізником за межами митної території України (з країни нерезидента до іншої країни нерезидента) відповідно до п. 6.5 Закону України „Про податок на додану вартість” не підлягають оподаткуванню, а операція з транзитного перевезення по митній території України відповідно до п.5.15 ст.5 цього Закону звільняється від оподаткування ПДВ. При цьому, поставка таких послуг повинна підтверджуватись відповідними документами.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з надання послуг нерезиденту з перевантаження нафти, яка транспортується трубопроводами з-за меж митної території України, в резервуари для накопичення танкерної партії та послуг з перевантаження

25.08.2011

Якщо резидент надає нерезиденту послуги з перевантаження нафти, яка транспортується трубопроводами з-за меж митної території України, в резервуари для накопичення танкерної партії, послуги з перевантаження її на танкери в порту України для подальшого транспортування за межі митної території України та митне оформлення нафти на території України здійснюється в митному режимі „транзит”, то операції з надання таких послуг звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується ПДВ транспортно-експедиторська діяльність на внутрішньому ринку України?

25.08.2011

При надані транспортних послуг у експедитора (повіреного) дата збільшення податкових зобов'язань виникає на дату передання таких результатів робіт, послуг довірителю (клієнту), а збільшення податкового кредиту - здійснюється на дату перерахування коштів на користь продавця таких робіт, послуг або поставка інших видів компенсацій вартості таких робіт, послуг. При цьому клієнт (довіритель) має право на збільшення податкового кредиту у податковому періоді отримання робіт, послуг від експедитора.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок оподаткування ПДВ послуг резидента – платника ПДВ з перевезення вантажів як на митній так і за межами митної території України?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: За нульовою ставкою ПДВ оподатковуються міжнародні перевезення пасажирів, їхнього багажу та вантажів автомобільним транспортом на відрізку від пункту їх митного оформлення до пункту призначення за межами державного кордону України, між пунктами, які знаходяться за межа...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок оподаткування ПДВ послуг резидента – платника ПДВ з перевезення вантажів як на митній так і за межами митної території України?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Згідно з п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" з урахуванням змін та доповнень внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування послуг з між...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Як оподатковуються послуги, пов'язані з перевезенням (переміщенням) пасажирів і вантажів транзитом через територію України з урахуванням норм Закону України №1451?

25.08.2011

Від оподаткування ПДВ звільняються як операції з поставки послуг по перевезенню пасажирів та вантажів транзитом через територію і порти України, так і операції з поставки послуг, пов'язаних з таким транзитом (зокрема, навантаження, розвантаження, перевантаження, зберігання транзитних вантажів тощо).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Як оподатковуються послуги, пов'язані з перевезенням (переміщенням) пасажирів і вантажів транзитом через територію України з урахуванням норм Закону України №1451?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: У той же час ст. 4 Закону №1172 визначено, що транзит вантажів може здійснюватися у прямому або змішаному (комбінованому) сполученні. У прямому сполученні транзит вантажів передбачає їх транспортування одним видом транспорту без перевантаження на інший. ...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ сум портових зборів, що сплачуються іноземними та вітчизняними судновласниками (морськими агентами) з урахуванням норм Закону України №1451?

25.08.2011

Операції з поставки послуг, що надаються особам, які здійснюють міжнародні перевезення пасажирів, багажу, вантажів, міжнародні відправлення, у тому числі іноземним суднам, а також суднам, власники яких є резидентами України (морські судна, які плавають під прапором України, знаходяться у фрахті в іноземних компаній) та оплачуються відповідно до законодавства України портовими зборами, звільняються від обкладання ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якої дати набирає чинності Закон України від 4 червня 2009 року №1451-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів, міжнародних відправ

25.08.2011

Закон України від 4 червня 2009 року №1451-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування послуг з міжнародних перевезень пасажирів, багажу та вантажів, міжнародних відправлень, міжнародного лізингу та міжнародного ремонту товарів” набирає чинності з 01.09.09, крім пункту 2 розділу I цього Закону, який набирає чинності з 01.10.09.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування операції з поставки послуг з перевезень пасажирів, багажу та вантажів автомобільним транспортом на відрізку від пункту їх відправлення на митній території України до пункту їх митного оформлення, а також від п

25.08.2011

Операції з поставки послуг з перевезень пасажирів, багажу та вантажів автомобільним транспортом на відрізку від пункту їх відправлення на митній території України до пункту їх митного оформлення, а також від пункту їх митного оформлення до пункту призначення на митній території України підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок оподаткування ПДВ та виписки податкової накладної при наданні перевізником суцільної (неподільної) послуги з міжнароданого перевезення пасажирів, багажу, вантажів автомобільним транспортом?

25.08.2011

При наданні суцільної (неподільної) послуги з міжнародного перевезення пасажирів, багажу, вантажів автомобільним транспортом частина маршруту, визначена пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України „Про податок на додану вартість” підлягає оподаткуванню ПДВ за ставкою 20%, а частина маршруту, визначена пп. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 цього Закону - за ставкою 0%. Обсяги поставки послуг із перевезення вантажів, що оподатковуються ПДВ за ставкою 20%, підлягають відображенню у графі 7 податкової накладної, а обсяги поставки послуг із перевезення вантажів, що оподатковуються за ставкою 0% - у графі 8 такої податкової накладної.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок оподаткування ПДВ та виписки податкової накладної при наданні перевізником суцільної (неподільної) послуги з міжнароданого перевезення пасажирів, багажу, вантажів автомобільним транспортом?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Тобто, при наданні суцільної (неподільної) послуги з міжнародного перевезення пасажирів, багажу, вантажів автомобільним транспортом частина маршруту, визначена пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону №168 підлягає оподаткуванню ПДВ за ставкою 20%, а частина маршру...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ транспортно-експедиторської діяльності у зовнішньоекономічних операціях?

25.08.2011

Об'єктом оподаткування ПДВ експедитора є обсяг наданих ним послуг. При цьому базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора. Ставка податку складає 20 % бази оподаткування та додається до вартості послуг. Зазначений порядок поширюється у сфері зовнішньоекономічної діяльності у транспортно-експедиторських операціях незалежно від напрямку руху вантажу (імпортування чи експортування товару), від категорії споживача послуг (резидент чи нерезидент) та замовника послуг (власник товару чи перевізник).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи є підтверджуючими при застосуванні нульової ставки з ПДВ по операціям з міжнародного перевезення пасажирів, їх багажу та вантажобагажу автомобільним транспортом?

25.08.2011

При здійсненні операцій з міжнародних перевезень пасажирів, їх багажу та вантажобагажу автомобільним транспортом перевізник, з метою застосування ставок 20% та 0%, повинен визначити відрізки, що зазначені в пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 та пп. 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 Закону України „Про податок на додану вартість” відповідно до дорожнього листа.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок оподаткування ПДВ експедитором операцій з міжнародного перевезення вантажів, якщо перевізник і замовник таких послуг є резидентами?

25.08.2011

При здійсненні транспортно-експедиторської діяльності міжнародних перевезеннь вантажів, об'єктом оподаткування ПДВ експедитора є обсяг наданих ним послуг. При цьому, базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора. Ставка податку складає 20 % бази оподаткування та додається до вартості послуг. У разі якщо транспортно-експедиторська діяльність по перевезенню вантажу здійснюються на митній території України, то застосовується загальний порядок оподаткування ПДВ. При цьому база оподаткування визначається відповідно до положень п. 4.7 ст. 4 Закону №168. Ставка податку складає 20 % бази оподаткування та додається до ціни послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок оподаткування ПДВ експедитором операцій з міжнародного перевезення вантажів, якщо перевізник і замовник таких послуг є резидентами?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Таким чином, враховуючи особливості оподаткування таких послуг у зовнішньоекономічних операціях, об'єктом оподаткування ПДВ експедитора є обсяг наданих ним послуг. При цьому, базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора. Ставка податку склада...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з перевантаження нафти, яка транспортується трубопроводами з-за меж митної території України, в резервуари для накопичення танкерної партії та з перевантаження її на танкери в порту України для по

25.08.2011

Операції з перевантаження нафти, яка транспортується трубопроводами з-за меж митної території України, в резервуари для накопичення танкерної партії та з перевантаження її на танкери в порту України для подальшого транспортування за межі митної України, якщо митне оформлення нафти на території України здійснюється в митному режимі „транзит”, звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ та виписки податкової накладної за операціями з реалізації квитків на перевезення пасажирів за дорученням перевізника через автостанцію?

25.08.2011

Оподаткування ПДВ операцій з реалізації квитків на перевезення пасажирів за дорученням перевізника через автостанцію здійснюється згідно договорів поруки, доручення, комісії. Базою оподаткування ПДВ у автостанцій за операціями з продажу квитків є вартість пасажирського квитка. Автобусна станція, утримуючи з пасажира ПДВ у складі вартості квитка, зобов'язана внести його до бюджету. При цьому, збільшення податкових зобов'язань з ПДВ у автостанції при продажу квитків перевізника за готівкові грошові кошти, відбувається на дату їх оприбуткування в касі (пп.7.3.1 п.7.3 ст.7 Закону №168). При реалізації квитків на перевезення пасажирів за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), автостанція виписує податкову накладну за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції). В свою чергу, автостанція має право на збільшення податкового кредиту на дату перерахування коштів (за продані квитки на перевезення пасажирів) на користь перевізника (за умови, що такий перевізник є зареєстрованим платником ПДВ). При цьому, на дату отримання таких коштів перевізник повинен збільшити свої податкові зобов'язання з ПДВ та на суму отриманих від автостанції коштів видати їй податкову накладну. У разі якщо автобусні станції отримують окремо винагороду за надані послуги, то зазначена сума оподатковується ПДВ в загальному порядку, та на суму такої винагороди, автобусні станції виписують перевізнику податкову накладну.

Читати далі »

Діє до 27.08.2010 Який порядок відображення в податковому обліку та виписки податкової накладної агентом (повіреним) при здійсненні ним операції з продажу квитків на міжнародні авіаперевезення на підставі агентського договору з авіакомпанією?

25.08.2011

При здійсненні операцій з продажу квитків на міжнародні авіаперевезення на підставі агентських договорів з авіакомпанією об’єктом оподаткування ПДВ у агента (повіреного) є його винагорода, яка оподатковується за ставкою 20% незалежно від того, кому надаються зазначені послуги – авіакомпанії-резиденту чи авіакомпанії-нерезиденту. Податкова накладна на суму комісійної винагороди складається агентом (повіреним) на дату виникнення податкових зобов'язань. Операції з поставки товарів (послуг) на митній території України, що оподатковуються за ставкою 20 відсотків, крім імпорту – відображаються у рядку 1 розділу І "Податкові зобов’язання" податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок заповнення податкової накладної перевізником та експедитором при здійсненні операцій з міжнародного перевезення вантажів в межах договору транспортного експедирування?

25.08.2011

Перевізник, який здійснює міжнародне перевезення вантажів на підставі договору на транспортне експедирування з експедитором, який виступає від свого імені або від імені клієнта, виписує такому експедитору на дату виникнення податкових зобов’язань одну податкову накладну, в якій у відповідних графах відображаються обсяги поставки послуг із перевезення вантажів, що оподатковуються ПДВ за ставкою 20%, так і обсяги поставки послуг із перевезення вантажів за межами митної території України, що оподатковуються за ставкою 0%. За отриманою податковою накладною від перевізника експедитор не має права на формування податкового кредиту. В свою чергу, експедитором податкова накладна виписується на дату виникнення податкових зобов’язань виходячи із вартості наданих ним послуг замовнику. Якщо замовником виступає резидент, то він має право сформувати податковий кредит на підставі отриманої податкової накладної від експедитора.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Який порядок заповнення податкової накладної перевізником та експедитором при здійсненні операцій з міжнародного перевезення вантажів в межах договору транспортного експедирування?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: При здійсненні операцій з міжнародного перевезення пасажирів, багажу, вантажів автомобільним транспортом частина маршруту, визначена пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доп...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування та виписки податкової накладної при придбані експедитором від імені та за рахунок замовника інших робіт, послуг не пов’язаних з виконанням договору транспортного експедирування?

25.08.2011

Оподаткування придбаних експедитором від імені та за рахунок замовника інших робіт, послуг, не пов’язаних з виконанням договору транспортного експедирування, здійснюється відповідно до положень п.4.7 ст.4 Закону України „Про податок на додану вартість”, ставка податку складає 20% бази оподаткування та додається до ціни робіт (послуг). При цьому, експедитор на дату перерахування коштів на користь продавця по придбаних ним замовнику від свого імені робіт (послуг), або на дату поставки інших видів компенсацій вартості таких робіт, послуг має право на збільшення податкового кредиту. На дату передання експедитором таких робіт, послуг замовнику, експедитор збільшує свої податкові зобов'язання з ПДВ та повинен виписати податкову накладну замовнику.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок відображення в податковому обліку та виписки податкової накладної агентом (повіреним) при здійсненні ним операції з продажу квитків на міжнародні авіаперевезення на підставі агентського договору з авіакомпанією?

25.08.2011

При здійсненні операцій з продажу квитків на міжнародні авіаперевезення на підставі агентських договорів з авіакомпанією об’єктом оподаткування ПДВ у агента (повіреного) є його винагорода, яка оподатковується за ставкою 20% незалежно від того, кому надаються зазначені послуги – авіакомпанії-резиденту чи авіакомпанії-нерезиденту. Податкова накладна на суму комісійної винагороди складається агентом (повіреним) на дату виникнення податкових зобов'язань. Операції з поставки товарів (послуг) на митній території України, що оподатковуються за ставкою 20 відсотків, крім імпорту – відображаються у рядку 1 розділу І "Податкові зобов’язання" податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок відображення експедитором в реєстрі отриманих та виданих податкових накладних та в податковій декларації з ПДВ послуг з міжнародного перевезення вантажів, отриманих від перевізника, і послуг, наданих замовнику в межах догов

25.08.2011

Об'єктом оподаткування ПДВ у експедитора є обсяг наданих ним послуг в межах договору транспортного експедирування, де базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора. Податкова накладна, що виписана експедитором виходячи із вартості наданих ним послуг замовнику (отриманої винагороди), на дату виникнення податкових зобов’язань підлягає відображенню в розділі ІІ "Видані податкові накладні" реєстру отриманих та виданих податкових накладних. Зазначена операція з надання експедитором замовнику послуг, що оподатковуються за ставкою 20 відсотків, відображається у рядку 1 розділу І "Податкові зобов’язання" податкової декларації з ПДВ. За отриманою від перевізника податковою накладною експедитор не має права на формування податкового кредиту, а тому зазначена податкова накладна відображається в графах 13, 14 розділу І "Отримані податкові накладні" реєстру отриманих та виданих податкових накладних та в рядку 14 розділу ІІ "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »