Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування туристичних послуг

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Що є базою оподаткування ПДВ при наданні туристичних послуг туроператором?

25.08.2011

При наданні туристичних послуг за межами митної території України базою оподаткування для такого туристичного оператора є винагорода. Для операцій з поставки туристичним оператором туристичного продукту, туристичних послуг з місцем їх надання на митній території України база оподаткування визначається відповідно до ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок визначення бази оподаткування та дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ туристичним агентом, якщо на дату надходження попередньої (авансової) оплати від покупця за туристичний продукт, відомості щодо вартості такого т

25.08.2011

У разі надходження оплати за туристичний продукт від постачальників на рахунок туристичного агента, база оподаткування визначається із всієї суми оплати за такий туристичний продукт. Оскільки, остаточна сума податкових зобов'язань з ПДВ туристичного агента може бути визначена з урахуванням наданих відомостей від туристичного оператора (щодо понесених витрат на придбання (створення) туристичного продукту, визначення комісійної винагороди туристичного агента), то у такому випадку відповідно до п. 4.5 ст. 4 Закону №168 суми податкових зобов’язань з ПДВ туристичного агента підлягають відповідному перерахунку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок виписки податкової накладної туристичним оператором при здійсненні операцій з поставки туристичного продукту, туристичних послуг?

25.08.2011

Податкова накладна складається туристичним оператором на дату виникнення першої з подій: або перерахування коштів від замовника за туристичний продукт, туристичні послуги, або на дату поставки такого туристичного продукту, туристичних послуг замовнику при їх наданні за межами митної території України - тільки на винагороду, а при їх поставці з місцем надання на митній території України – виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок визначення бази оподаткування та дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ туристичним оператором у разі отримання попередньої (авансової) оплати за ще не сформований туристичний продукт?

25.08.2011

У випадку коли туроператор одержує передоплату за ще не сформований турпродукт, датою збільшення податкових зобов'язань з ПДВ буде перша подія - надходження коштів. При цьому податкові зобов'язання нараховуються виходячи із розрахункового розміру винагороди, а вже потім, коли турпродукт буде сформовано і можна буде точно визначити суму понесених витрат, необхідно провести відповідний перерахунок податкових зобов'язань на підставі виписаного туроператором Розрахунку коригування до раніше виписаної ним податкової накладної. Таке коригування потрібно відобразити в рядку 8.4 розділу I декларації з ПДВ і в додатку 1 до декларації "Розрахунок коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право туроператор, який здійснює поставку туристичного продукту, туристичних послуг з місцем їх безпосереднього надання за межами митної території України, включити до складу податкового кредиту суми ПДВ, що пов’язані з адміністр

25.08.2011

Суми ПДВ, що пов’язані з адміністративними витратами (канцелярські товари, оренда офісу, електроенергія, теплоенергія, водопостачання та ін.) відносяться до складу податкового кредиту за умови, що туроператором, який здійснює поставку туристичного продукту, туристичних послуг з місцем їх безпосереднього надання за межами митної території України, такі адміністративні витрати включаються, з метою їх компенсації споживачем, до складу комісійної винагороди, яка підлягає оподаткуванню ПДВ за ставкою 20% та є складовою загальної вартості туристичного продукту і туристичних послуг.

Читати далі »