Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування діяльності з виробами мистецтва, предметів колекціонування або антикваріату

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Як визначається база оподаткування ПДВ при здійсненні операцій з поставки дилером культурних цінностей?

25.08.2011

Базою оподаткування ПДВ за ставкою 20 відсотків для операцій з поставки дилером культурних цінностей є його маржа, що дорівнює різниці між ціною продажу таких товарів та ціною їх придбання (без ПДВ, нарахованого на таку маржу), розрахованими за звичайними цінами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається база оподаткування ПДВ при імпортуванні на митну територію України платником податку культурних цінностей?

25.08.2011

При імпортуванні на митну територію України культурних цінностей база оподаткування ПДВ визначається відповідно до норм п. 4.3 ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається база оподаткування ПДВ для операцій з продажу культурних цінностей на публічних торгах (аукціонах)?

25.08.2011

При продажах культурних цінностей на публічних торгах (аукціонах) базою оподаткування ПДВ за ставкою 20 відсотків є різниця між сумою, яка сплачується організатором продажу на публічних торгах (аукціонах) на користь покупця таких культурних цінностей, та сумою, яка виплачується (підлягає сплаті) особі, яка виставила такий товар на аукціон (без ПДВ).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується при експорті дилером культурних цінностей нульова ставка ПДВ до суми податку, нарахованого на маржу?

25.08.2011

При експорті дилером культурних цінностей нульова ставка ПДВ не застосовується до суми податку, нарахованого на маржу, визначену згідно з п. 8?.3 ст. 8? Закону України "Про податок на додану вартість".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку суму ПДВ дилер не має права включати до складу податкового кредиту?

25.08.2011

Дилер не має права включати до складу податкового кредиту: - ПДВ, сплачений (нарахований) при імпорті культурних цінностей. - ПДВ, сплачений (нарахований) таким дилером на користь платника податку, який не є дилером у розумінні пп. "б" п. 8?.2 ст. 8? Закону України "Про податок на додану вартість", але поставляє такому дилеру культурні цінності.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку суму ПДВ платник податку який придбаває у дилера культурні цінності, не має права включати до складу податкового кредиту та до розрахунку бюджетного відшкодування?

25.08.2011

Платник податку який придбаває у дилера культурні цінності, не має права: - включати до складу податкового кредиту суму податку, нарахованого таким дилером на його маржу; - включати до розрахунку бюджетного відшкодування суми податку, нарахованого таким дилером на його маржу.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право дилер, який продає культурні цінності, зазначати у податкових накладних суму сплаченого (нарахованого) ним податку на маржу?

25.08.2011

Дилер, який продає культурні цінності згідно з нормами ст. 8? Закону України "Про податок на додану вартість", не має права зазначати у податкових накладних суму сплаченого (нарахованого) ним податку на маржу, розраховану згідно з п. 8?.3 цієї статті.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно здавати звіт по формі 1-ПП в розрізі ПДВ, якщо дилер здійснює діяльність з продажу антикваріату?

25.08.2011

У разі, якщо платник податку не користувався пільгами в оподаткуванні з початку звітного року звіт за формою №1-ПП не подається. Оскільки операції з поставки дилером культурних цінностей оподатковуються ПДВ за ставкою 20% та не підпадають під режими звільнення від оподаткування ПДВ, то такі операції не підлягають відображенню в звіті 1-ПП.

Читати далі »