Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування операцій з поставки відходів та брухту чорних металів (у т. ч. імпорт)

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2009 Чи звільняються від оподаткування ПДВ операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів?

25.08.2011

Тимчасово до 1 січня 2009 року операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів, звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Чи можна реалізувати без ПДВ брухт чорних металів, які були придбані до 01.01.07?

25.08.2011

Так, якщо поставка металів відбулась після опублікування Переліку відходів і брухту чорних металів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Підприємство реалізує металобрухт без ПДВ, який утворився внаслідок ліквідації об’єкта основних засобів та як відходи виробництва зі сировини (при придбанні яких сформовано податковий кредит). Чи необхідно здійснювати коригування сум по

25.08.2011

Підприємство при продажу відходів і брухту чорних металів, які утворилися внаслідок ліквідації об’єкта основних засобів (при придбанні якого сформовано податковий кредит), або як відходи виробництва зі сировини (при придбанні якої ПДВ було включено до податкового кредиту), зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання відповідно до останнього абзацу пп. 7.4.1 п. 7.4 ст. 7 Закону України „Про податок на додану вартість”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Підприємство закупляє брухт чорних металів та поставляє заводу для переробки. Відповідно до договору поставки металобрухту витрати на перевезення несе постачальник. Який порядок оподаткування ПДВ транспортних витрат у підприємства поста

25.08.2011

У випадку, коли згідно з договором поставки металобрухту витрати на перевезення несе постачальник, то такі витрати включаються до вартості металобрухту, операції з поставки якого звільняються від оподаткування ПДВ на підставі п. 11.44 ст. 11 Закону України „Про податок на додану вартість” і відповідно такий постачальник не заповнює розділ II податкової накладної (товаротранспортні витрати продавця).

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Чому підприємство при продажу металобрухту, що утворився в процесі виробництва із сировини (при придбанні якої ПДВ було включено до податкового кредиту), зобов’язане нарахувати податкові зобов’язання відповідно до останнього абзацу пп.

25.08.2011

Роз’яснення, що надані листом ДПА України від 07.11.07 №22703/7/16-1117, стосуються операцій з поставки металобрухту, який було придбано з ПДВ у період відсутності пільги, та здійснення платником поставки придбаного металобрухту з одночасним придбанням інших товарів (в частині витрат, пов’язаних з придбанням таких товарів).

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Платник податку продає відходи чорних металів, які утворились внаслідок виробничої діяльності, і відповідно до пп. 7.4.1 Закону України "Про податок на додану вартість" повинен нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ. Як визначити ціну п

25.08.2011

Відходи і брухт чорних металів продаються за ціною, визначеною продавцем згідно з умовами ринку. Податкові зобов’язання нараховуються виходячи з вартості сировини, з якої отримано відходи, що реалізуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховуються податкові зобов’язання на операції з поставки відходів і брухту чорних металів з 1 січня 2009 року?

25.08.2011

З 1 січня 2009 року операції з поставки відходів і брухту чорних металів, у тому числі операції з імпорту таких товарів оподатковуються у загальновстановленому порядку.

Читати далі »