Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Як оформити податкову накладну, якщо звичайна ціна вище договірної і податкове зобов’язання потрібно нарахувати виходячи зі звичайної ціни?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п.п. 4.1 та 4.2 ст. 4 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97 “Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями при будь-яких поставках товарів (робіт, послуг) ПДВ нараховується на договірну вартість поставки, але не нижче звичайної ціни. Згідно з п. 19 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 № 165, із змінами та доповненнями (далі – Порядок) у разі, якщо база оподаткування визначається виходячи із звичайних цін і перевищує суму поставки товарів (послуг), визначену виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, тобто звичайна ціна перевищує фактичну, продавець виписує дві податкові накладні: одну - на суму, виходячи з фактичної ціни поставки, другу – на суму перевищення звичайної ціни над фактичною. Номер податкової накладної, яка виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною, повинен через дріб містити позначку “ЗЦ”. Така податкова накладна покупцю не надається; усі примірники таких податкових накладних зберігаються у продавця. У податковій накладній, виписаній на суму перевищення звичайної ціни над фактичною, у графі 3 указується "перевищення звичайної ціни над фактичною за товарами, послугами, указаними в податковій накладній N _______" (зазначається номер податкової накладної, виписаної на суму поставки цих товарів (послуг), визначену виходячи з їх договірної (контрактної) вартості) (п. 12.2 Порядку).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.