Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення податкової накладної у разі здійснення операцій з поставки товарів (послуг), що звільнені від оподаткування ПДВ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 7.2.2 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон) у разі звільнення від оподаткування у випадках, передбачених ст. 5 цього Закону, у податковій накладній робиться запис "Без ПДВ" з посиланням на відповідний пп. п. 5.1 чи пункт ст. 5. Окрім того, таку ж норму щодо заповнення податкової накладної у разі поставки товарів (послуг) звільнених від оподаткування ПДВ містить Порядок заповнення податкової накладної, затверджений наказом ДПА України від 30.05.97 № 165 із змінами та доповненнями (далі – Порядок). Так, п. 10 Порядку визначено, що у разі поставки товарів (послуг), звільнення від оподаткування яких передбачено Законом та іншими нормативно-правовими актами, в податковій накладній у розділі VI та графі 10 робиться помітка "Без ПДВ" з обов'язковим посиланням на відповідний пункт (підпункт), статтю такого нормативно-правового акта.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.