Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 І Який порядок виписки податкової накладної, що виписується за щоденними підсумками операцій, у разі здійснення поставки товарів (послуг) за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 7.2.3 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох примірниках. Згідно з п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 №165, із змінами та доповненнями (далі – Порядок №165) податкова накладна виписується за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції) у разі здійснення поставки товарів (послуг) за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку). У разі поставки товарів (послуг) покупцю, який не зареєстрований як платник податку у рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця) податкової накладної робиться позначка "Х". При цьому, оскільки поставка товарів (послуг) здійснюється за готівку кінцевому споживачеві, який не зареєстрований платником ПДВ, то в рядку "Особа (платник податку) – покупець" податкової накладної слід також поставити позначку "Х" та в оригіналі такої податкової накладної здійснити відповідну помітку: "Поставка кінцевому споживачеві (який не є платником податку)". (продовження див. ІІ)


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.