Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Чи виписується забудовником податкова накладна фінансовій компанії при здійсненні операцій з передачі забудовнику залучених грошових коштів від ФО і ЮО, з метою подальшого фінансування будівництва житла для таких осіб?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пп. 3.2.1 п. 3.2 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) не є об'єктом оподаткування операції з розрахунково-клірингової, реєстраторської та депозитарної діяльності на ринку цінних паперів, а також діяльності з управління активами (у тому числі пенсійними активами, фондами банківського управління). Відповідно до пп. 3.2.11 п. 3.2 ст. 3 Закону №168 не є об'єктом оподаткування операції з надання уповноваженими банками послуг з довірчого управління фондами банківського управління, виплати винагороди за здійснення управління фондом операцій з нерухомістю, за перерахування коштів на фінансування будівництва із фонду фінансування будівництва, за здійснення платежів за іпотечними сертифікатами відповідно до закону. Відповідно пп. 5.1.20 п. 5.1 ст. 5 Закону №168 перерахування коштів забудовнику в якості фінансування вартості будівництва житла за дорученням фізичних чи юридичних осіб здійснюється фінансовою компанією виходячи з повної вартості будівництва, включаючи суму податку на додану вартість, нараховану будівельною організацією-забудовником (відповідно актам виконаних робіт). Отже, при здійсненні операцій по передачі залучених управителем грошових коштів фізичних і юридичних осіб з метою подальшого фінансування будівництва житла для таких осіб, забудовник – замовник не повинен виписувати управителю податкові накладні, а виписані – не дають останньому права на включення до складу податкового кредиту сум ПДВ, нарахованих забудовником – замовником. На вимогу учасника фонду фінансування будівництва, забудовник виписує податкову накладну за умови оформлення всіх документів, які підтверджують передачу права власності на житло від забудовника - учаснику. Вищезазначене роз‘яснено листом Державної податкової адміністрації України від 11.08.06 №15201/7/23-5016.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.