Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Який порядок заповнення податкової накладної при здійсненні попередньої (авансової) оплати товарів (послуг), що мають відокремлену вартість?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями податкова накладна має містити, зокрема, опис (номенклатуру) товарів (робіт, послуг) та їх кількість (обсяг, об'єм). Згідно п. 12 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 №165, із змінами та доповненнями до розділу І податкової накладної вносяться дані в розрізі номенклатури поставки товарів (послуг), а саме: графа 3 - номенклатура поставки товарів (послуг); графа 4 - одиниця виміру товарів (послуг) - грн., шт., кг, м, см, м куб., см куб., л тощо; графа 5 - кількість (об'єм, обсяг) поставки товарів, послуг. У разі, здійснення часткової оплати за товари (послуги) у графі 5 може бути зазначено як ціле так і дробове значення, для визначення якого, необхідно суму передоплати за товари (послуги) поділити на ціну поставки одиниці продукції. (Наприклад: при частковій оплаті 1000 грн. за стільці, у разі якщо вартість одного стільця становить 124 грн., то для розрахунку кількості (об'єму, обсягу) поставки товарів, послуг необхідно 1000 грн./ 124 грн. = 8,0645, тобто у графі 5 зазначити дробове значення „8,0645”).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.