Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2009 Який порядок виписування податкової накладної відокремленому підрозділу (філії, представництву, відділенню тощо)?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до ст. 64 Господарського кодексу України від 16.01.03 № 436-IV зі змінами та доповненнями підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Такі відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи і діють на основі положення про них, затвердженого підприємством. Виділені на окремий баланс філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, відповідно до Закону України від 16 липня 1999 року №996 "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" зі змінами та доповненнями зобов'язані вести бухгалтерський облік з наступним включенням їх показників до фінансової звітності головного підприємства. Враховуючи те, що платником ПДВ зареєстроване головне підприємство, в податкових накладних повинні бути зазначені його реквізити. Якщо ж структурний підрозділ є зареєстрованим платником ПДВ, то постачальник – платник ПДВ зобов’язаний видати відокремленому підрозділу (філії, представництву, відділенню тощо) податкову накладну, в якій будуть зазначатись реквізити, що містяться в Свідоцтві про реєстрацію платником ПДВ такого структурного підрозділу.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.