Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 09.08.2010 Чи має право платник ПДВ, який сформував податковий кредит на підставі невірно оформленої податкової накладної, що виявлено під час перевірки, на податковий кредит і бюджетне відшкодування, якщо буде надано вірно заповнену податкову нак

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 21 Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 01.03.2000 №79 зі змінами та доповненнями, перереєстрація платника ПДВ проводиться у разі зміни місцезнаходження (місця проживання) платника. При цьому Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ (далі - Свідоцтво) підлягає заміні. Для заміни Свідоцтва платник ПДВ зобов'язаний у десятиденний строк після виникнення змін подати до податкового органу, у якому він перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою "Перереєстрація". До такої заяви мають бути додані Свідоцтво та всі засвідчені копії Свідоцтва. Податковий орган видає платнику податку нове Свідоцтво (за новим номером) замість старого в такому самому порядку, як і при реєстрації. При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою видачі нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва є дата внесення відповідних змін до Реєстру. Оскільки термін дії старого Свідоцтва закінчився на дату видачі нового Свідоцтва, то з цієї дати постачальниками (продавцями) товарів (послуг) потрібно виписувати податкові накладні з урахуванням змін у назві покупця, юридичній адресі та номері Свідоцтва платника ПДВ. Податкові накладні, виписані до згаданої дати, у разі відповідності всім вимогам пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 168) з урахуванням реквізитів попереднього Свідоцтва, можуть відображатися в податковому обліку такого платника з урахуванням вимог чинного законодавства. Відповідно до роз’яснень, що надані оглядовий листом Вищого господарського суду України від 23.11.01 № 01-8/1271, відсутність обов’язкових реквізитів податкової накладної позбавляє покупця права на податковий кредит. Згідно з пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168 не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з пп. 7.2.6 цього пункту). У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами. Оскільки нормами п. п. 7.2, 7.4, 7.5, 7.7 ст.7 Закону № 168 не передбачено можливості поновлення податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування при повторному оформленні податкової накладної, то платник податку не має права повторно відображати податкову накладну у реєстрі отриманих та виданих податкових накладних та врахувати у складі податкового кредиту в податковій декларації з ПДВ.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.