Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо складати податкову накладну на декількох сторінках, якщо не можна розмістити всю номенклатуру товарів (послуг) на одній сторінці? Чи потрібно скріплювати печаткою кожну сторінку такої податкової накладної?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями та п. 12 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 №165, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок) платник податку зобов'язаний надати покупцю податкову накладну, що має містити опис (номенклатуру) товарів (робіт, послуг) та їх кількість (обсяг, об'єм). Згідно з п. 1 Порядку податкова накладна може друкуватися поліграфічним методом, за допомогою комп'ютера або іншим методом. Оскільки до розділу І податкової накладної вносяться дані в розрізі номенклатури поставки товарів (послуг), і кількість рядків у розділі І податкової накладної не регламентована, то платник податку залежно від виробничої необхідності може виготовляти і використовувати бланки податкових накладних з необхідною кількістю рядків. Згідно з п. 18 Порядку всі складені примірники податкової накладної підписуються особою, уповноваженою платником податку здійснювати поставку товарів (послуг), та скріплюються печаткою такого платника податку - продавця. Якщо через значну кількість рядків розділу І податкова накладна оформлена на декількох сторінках, то особа, уповноважена платником податку здійснювати поставку товарів (послуг), підписує та скріплює печаткою останню сторінку такої податкової накладної.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.