Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Яким чином місцевій державній адміністрації необхідно виписати податкову накладну, якщо відповідно до її рішення покупець – платник ПДВ при придбанні нерухомості (нежитловий фонд) перераховує кошти без ПДВ цій адміністрації, а суми ПДВ

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема, з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України. Тобто, у місцевої державної адміністрації, об’єкт нерухомості якої передається за договором-купівлі продажу іншому платнику податку, виникають податкові зобов’язання на дату, визначену пп. 7.3.1 п. 7.3 ст. 7 Закону №168. Відповідно до пп.7.2.3 п.7.2 ст.7 Закону №168 податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох примірниках. Оригінал податкової накладної надаються покупцю, копія залишається у продавця товарів (робіт, послуг). Таким чином, на дату виникнення податкових зобов'язань місцева державна адміністрація незалежно від умов продажу об’єкта нерухомості повинна виписати податкову накладну відповідно до вимог наказу ДПА України від 30.05.97 №165 „Про затвердження форми податкової накладної та порядку її заповнення” із змінами і доповненнями, в якій зазначено повну вартість нерухомого майна, що продається, та окремим рядком виділено суму ПДВ, яка становить 20 % бази оподаткування, визначеної п. 4.1 ст. 4 Закону №168.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.