Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Який порядок відображення в податковій накладній сум податків, зборів (податок з реклами, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку), які не включається до бази оподаткування ПДВ,

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 4.1 ст. 4 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість із змінами та доповненнями база оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). Згідно із ст. 15 Закону України від 25 червня 1991 року №1251-ХІІ „Про систему оподаткування” із змінами та доповненнями податок з реклами є місцевим податком. Ст. 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20 травня 1993 року №56-93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями об'єктом оподаткування податку з реклами є вартість послуг за встановлення та розміщення реклами. Податок з реклами сплачується під час оплати послуг за встановлення та розміщення реклами. Відповідно до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого постановою КМ України від 03.11.98 №1740, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку сплачують підприємства, установи та організації, фізичні особи, які користуються послугами стільникового рухомого зв'язку, а також оператори цього зв'язку, які надають свої послуги безоплатно. Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку сплачується платниками збору оператору одночасно з оплатою ними зазначених послуг. Тобто, при визначенні бази оподаткування ПДВ податок на рекламу, збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку не враховуються, але підлягають сплаті платниками податків одночасно з оплатою відповідних послуг. У формі податкової накладної, затвердженої наказом ДПА України від 30.05.97 №165, із змінами та доповненнями не передбачено рядку для відображення сум податків, зборів, які не включається до бази оподаткування ПДВ, а включається до ціни товарів (послуг). Абсолютну величину податків, зборів, які не включаються до бази оподаткування ПДВ, але включаються до ціни товарів (послуг) слід відображати у розділі ІІІ податкової накладної з відображенням у графі 11 „Загальна сума коштів, що підлягає оплаті”. При цьому, після слів „Зворотна (заставна) тара” слід дописати відповідно такий податок, збір (наприклад „Податок з реклами”, „Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку”).


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.