Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Який порядок виписки податкових накладних платником податку, який здійснює поставку товарів (робіт, послуг) покупцям, які не зареєстровані платниками ПДВ та здійснюють розрахунки в безготівковій формі?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до пп. 7.2.3 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168//97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох примірниках. Оригінал податкової накладної надаються покупцю, копія залишається у продавця товарів (робіт, послуг). Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом. Податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг). Враховуючи зазначене, платник податку, який здійснює поставку товарів (робіт, послуг) покупцям, які не зареєстровані платниками ПДВ та здійснюють розрахунки в безготівковій формі, на дату виникнення податкових зобов’язань має скласти податкову накладну. Особливості оформлення податкових накладних за операціями з поставки товарів (робіт, послуг) визначено п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 №165, зі змінами та доповненнями (далі – Порядок №165). Зокрема, у разі поставки товарів (послуг) покупцю, який не зареєстрований як платник податку у рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" податкової накладної робиться позначка "Х". В оригіналі податкової накладної робиться відповідна помітка: "Поставка неплатнику податку". При цьому обидва примірники такої податкової накладної залишаються в особи, що їх виписала, і зберігаються відповідно до викладеного в пп. 6.1 та 6.3 п. 6 Порядку №165.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.