Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно виписувати податкову накладну та відображати її в реєстрі виданих накладних якщо вона не була виписана на дату виникнення податкових зобов’язань?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до Закону України від 3 квітня 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі - Закон №168) податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця і видається таким продавцем товарів (послуг) на вимогу їх отримувача та є підставою для нарахування податкового кредиту (пп 7.2.3 та 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону № 168). Перелік обов'язкових реквізитів, які має містити податкова накладна, визначено пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону № 168, серед яких значиться насамперед порядковий номер податкової накладної. Пунктом 10.1 Порядку ведення реєстру отриманих та виданих податкових накладних, затвердженого наказом ДПА України від 30.06.2005 р. № 244, далі – Порядок № 244 облік виданих податкових накладних проводиться у день виникнення податкових зобов'язань відповідно до вимог п. 7.3 ст. 7 Закону №168. Згідно з п. 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України "Про затвердження форми податкової накладної та порядку її заповнення" від 30.05.97 р. №165, далі – Порядок № 165) порядковий номер податкової накладної відповідає порядковому номеру в реєстрі отриманих і виданих податкових накладних. Враховуючи зазначене, а також те, що виписка податкової накладної та її включення до реєстру повинні відбуватися одночасно, то факт не своєчасно виписаної податкової накладної і не включення її до реєстру вважатиметься порушенням чинного законодавства. Оскільки зазначене порушення призводить до заниження податкових зобов'язань звітного періоду у продавця та відсутності документів (податкових накладних) на право формування податкового кредиту у покупця, то виникає необхідність проведення позапланової виїзної перевірки (абзац другий пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону №168/97-ВР) та застосування адміністративного штрафу (ст. 163? Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X (зі змінами та доповненнями) і штрафних санкцій.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.