Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник ПДВ, який сформував податковий кредит на підставі невірно оформленої податкової накладної, що виявлено під час перевірки, на податковий кредит і бюджетне відшкодування, якщо буде отримано вірно заповнену податкову н

Надрукувати документ
25.08.2011

Обов’язкові реквізити, що має містити податкова накладна, визначені пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 168). Відповідно до роз’яснень, що надані оглядовим листом Вищого господарського суду України від 23.11.01 № 01-8/1271, відсутність обов’язкових реквізитів податкової накладної позбавляє покупця права на податковий кредит. Підпунктом 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону №168 передбачено, що у разі відмови з боку постачальника товарів (послуг) надати податкову накладну або при порушенні ним порядку її заповнення отримувач таких товарів (послуг) має право додати до податкової декларації за звітний податковий період заяву зі скаргою на такого постачальника, яка є підставою для включення сум цього податку до складу податкового кредиту. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку внаслідок придбання таких товарів (послуг). Згідно з пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168 не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з пп. 7.2.6 цього пункту). У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами. При цьому, нормами Закону № 168 не передбачено можливості повторної виписки податкової накладної на одну і ту ж поставку товарів (послуг) та відповідно не передбачено можливості поновлення податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування при повторному отриманні платником податку податкової накладної, що містить вірні виправлені показники. Тобто, якщо платник податку не скористався правом сформувати податковий кредит шляхом подання заяви зі скаргою на постачальника, який порушив порядок заповнення податкової накладної, то така податкова накладна не може бути повторно відображена у реєстрі отриманих та виданих податкових накладних та врахована у складі податкового кредиту.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.