Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Методичні рекомендації з організації та ведення...

Протягом якого терміну платник ПДВ має можливість на...

Який порядок коригування податкового кредиту покупця в...

Діє до 01.01.2011 Чи має право скористатися податковим...

ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 07.09.2017 р.)

Податковий кодекс України (архів)

Закон України "Про захист прав споживачів"

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку...

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи має право покупець – платник ПДВ...

На яку дату виникають податкові зобов’язання у комітента...

Методичні рекомендації щодо застосування регістрів...

Інструкція про застосування Плану рахунків... №291

Інструкція з бухгалтерського обліку податку на додану...

Методичні рекомендації по застосуванню регістрів...

Щодо бухгалтерського та податкового обліку операцій у...

Бухгалтерський облік у будівельній організації

Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податкова накладна: порядок заповнення »

Діє до 01.01.2011 Яким чином підприємству, що утримується за рахунок державного бюджету, необхідно виписати податкову накладну, за продані ним іншому платнику податку у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне камін

Надрукувати документ
25.08.2011

вартість такого брухту або відходів, що здаються, та окремим рядком виділяється суму ПДВ, яка становить 20 % бази оподаткування. Повна: Статтею 2 розділу ІІ Закону України від 27 квітня 2010 року №2154-VI „Про Державний бюджет України на 2010 рік” із змінами та доповненнями визначено, що до доходів загального фонду Державного бюджету України на 2010 рік належать, зокрема, 80 відсотків коштів, отриманих підприємствами, установами та організаціями, що утримуються за рахунок державного бюджету, за здані у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, і 50 відсотків коштів, отриманих цими підприємствами, установами та організаціями за здане у вигляді брухту і відходів срібло. Згідно з пп.3.1.1 п.3.1 ст.3 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема, з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України. Тобто, у підприємств, установ, організацій, що утримуються за рахунок державного бюджету, за продані ними іншому платнику податку у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, срібло іншому платнику податку, виникають податкові зобов’язання на дату, визначену пп.7.3.1 п. 7.3 ст. 7 Закону №168. Відповідно до пп.7.2.3 п.7.2 ст.7 Закону №168 податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох примірниках. Оригінал податкової накладної надається покупцю, копія залишається у продавця товарів (робіт, послуг). Таким чином, на дату виникнення податкових зобов'язань підприємством (установою, організацією), що утримується за рахунок державного бюджету, незалежно від відсотку коштів, які перераховуються до загального фонду Державного бюджету України за продані ним іншому платнику податку у вигляді брухту і відходів золото, платину, метали платинової групи, дорогоцінне каміння, срібло, виписується податкова накладна відповідно до вимог наказу ДПА України від 30.05.97 №165 „Про затвердження форми податкової накладної та порядку її заповнення” із змінами і доповненнями, в якій зазначається повна вартість такого брухту або відходів, що здаються, та окремим рядком виділяється суму ПДВ, яка становить 20 % бази оподаткування, визначеної п. 4.1 ст. 4 Закону №168.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.