Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що оподатковуються за ставкою 0 %

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи може підприємство, що виконує комплекс діагностичних, перевірних та регулювальних робіт на літаку для нерезидента при виконанні таких робіт застосовувати нульову ставку?

25.08.2011

Нульова ставка ПДВ може застосовуватися до робіт з рухомим майном, попередньо ввезеним на митну територію України для виконання таких робіт та вивезеним за межі митної території України, що підтверджується належно оформленою ВМД.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка ПДВ встановлена для операцій з поставки послуг, що складаються із робіт з рухомим майном, попередньо ввезеним (імпортованим) на митну територію України для виконання таких робіт та вивезеним (експортованим) за межі митної тер

25.08.2011

За нульовою ставкою оподатковуються операції з поставки послуг, що складаються із робіт з рухомим майном, попередньо ввезеним на митну територію України для виконання таких робіт та вивезеним за межі митної території України платником, що виконував такі роботи, або одержувачем-нерезидентом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються ПДВ операції з поставки товарів безмитними магазинами?

25.08.2011

За нульовою ставкою оподатковуються операції з поставки товарів (робіт, послуг) підприємствами роздрібної торгівлі, які розташовані на території України у зонах митного контролю. Поставка товарів (робіт, послуг) безмитними магазинами без нарахування ПДВ може здійснюватися виключно фізичним особам, які виїжджають за митний кордон України, або фізичним особам, які переміщуються транспортними засобами, що належать резидентам та знаходяться поза митними кордонами України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 Яка ставка податку на додану вартість встановлена для операцій з поставки переробним підприємствам молока та м'яса живою вагою сільськогосподарськими товаровиробниками?

25.08.2011

До 1 січня 2009 року операції з поставки переробним підприємствам молока та м'яса живою вагою сільськогосподарськими товаровиробниками всіх форм власності і господарювання оподатковуються за нульовою ставкою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І Чи обов’язкового платник ПДВ, що уклав договір про надання послуг нерезиденту з ремонту морського судна, яке ввезено (імпортовано) в митному режимі "тимчасове ввезення" повинен оформити окрему ВМД на використані для ремонту судна мате

25.08.2011

Операції з ввезення товарів, у тому числі морських і річкових суден, інших плавучих засобів та повітряних суден, з метою ремонту у митному режимі "тимчасове ввезення" звільняються від оподаткування ПДВ, а вартість ремонтних робіт, наданих безпосередньо нерезиденту (з урахуванням використаних для такого ремонту матеріалів), оподатковується за нульовою ставкою за умови наявності належно оформлених митних вантажних декларацій, що підтверджують факт ввезення на митну територію України морських суден та факт їх вивезення за межі митної території України. При цьому при вивезенні морських і річкових суден, інших плавучих засобів та повітряних суден, що були попередньо ввезені на митну територію України з метою ремонту у митному режимі "тимчасове ввезення", окрема ВМД, в якій зазначаються кількість та вартість українських товарів, витрачених на здійснення ремонту, не оформляється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ Чи обов’язкового платник ПДВ, що уклав договір про надання послуг нерезиденту з ремонту морського судна, яке ввезено (імпортовано) в митному режимі "тимчасове ввезення" повинен оформити окрему ВМД на використані для ремонту судна мат

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (початок див. І) Повна: Отже, основною умовою для застосування нульової ставки ПДВ до ремонту морських суден, в результаті виконання якого передбачається поліпшення стану таких суден, є попереднє ввезення її на митну територію України для виконання такого ремонту та наступне їх...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з поставки для заправки українських повітряних суден, що виконують міжнародні рейси з перевезення пасажирів та вантажів?

25.08.2011

Операції з поставки для заправки українських повітряних суден, що виконують міжнародні рейси з перевезення пасажирів та вантажів, оподатковуються за нульовою ставкою, якщо надання таких товарів та послуг безпосередньо пов'язане з виконанням рейсу.

Читати далі »