Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Місце поставки

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання нерезиденту послуг по розробці конструкторської документації для здійснення робіт із будівництва та оснащення нерухомості, що розташована за кордоном?

25.08.2011

Ні, така операція не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягає оподаткуванню ПДВ операція з отримання резидентом послуги з проживання в готелі на території нерезидента?

25.08.2011

Отримання резидентом послуги з проживання в готелі на території нерезидента не підпадає під об'єкт оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання платником податку технічних послуг з огляду морських суден під прапором України і під прапором інших країн в українських портах?

25.08.2011

Надання таких послуг є об’єктом оподаткування ПДВ за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ у розумінні Закону України „Про податок на додану вартість” операції з експорту послуг? Чи належать операції з експорту послуг до оподатковуваних операцій?

25.08.2011

Об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема, з поставки товарів та послуг, місце поставки яких знаходиться на митній території України. Тобто, оподаткування ПДВ операцій з поставки послуг здійснюється в загальному порядку, в залежності від місця їх поставки.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг у разі надання їх резидентом - платником ПДВ?

25.08.2011

Місцем поставки послуг вважається місце, де особа, яка надає послугу, зареєстрована платником податку на додану вартість.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг при наданні послуг агентами, посередниками чи іншими учасниками ринку нерухомого майна (нерухомості), іншими особами, відповідальними за підготовку, координацію, нагляд та здійснення робіт із будівн

25.08.2011

При наданні послуг агентами, посередниками чи іншими учасниками ринку нерухомого майна (нерухомості) (далі - ріелтерами), іншими особами, відповідальними за підготовку, координацію, нагляд та здійснення робіт із будівництва та оздоблення (оснащення) нерухомості (включаючи послуги архітекторів та дизайнерів), інших подібних послуг, пов'язаних з продажем або будівництвом нерухомості, місцем поставки послуг вважається місце, де така нерухомість розташована або буде розташована.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг при наданні послуг у сфері культурної, артистичної, спортивної, наукової, освітньої, розважальної або подібної їм діяльності, включаючи діяльність організаторів (продюсерів) у таких сферах діяльност

25.08.2011

Місцем поставки послуг вважається місце, де фактично надаються послуги у сфері культурної, артистичної, спортивної, наукової, освітньої, розважальної або подібної їм діяльності, включаючи діяльність організаторів (продюсерів) у таких сферах діяльності, та пов'язаних з ними послуг.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг при наданні послуг у сфері діяльності, допоміжній транспортній, такій як навантаження, розвантаження, перевантаження, складська обробка товарів та інші аналогічні види робіт (включаючи страхування)?

25.08.2011

Місцем поставки послуг вважається місце, де фактично надаються послуги у сфері надання послуг у сфері діяльності, допоміжній транспортній, такій як навантаження, розвантаження, перевантаження, складська обробка товарів та інші аналогічні види робіт (включаючи страхування).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг при наданні послуг у сфері оцінки нерухомого майна (нерухомості)?

25.08.2011

Місцем поставки послуг вважається місце, де фактично надаються послуги у сфері оцінки нерухомого майна (нерухомості).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначається місце поставки послуг при наданні послуг у сфері проведення будь-яких робіт з рухомим майном, які змінюють його якісну характеристику?

25.08.2011

Місцем поставки послуг вважається місце, де фактично надаються послуги у сфері проведення будь-яких робіт з рухомим майном, які змінюють його якісну характеристику місцем поставки вважається місце, де фактично надаються послуги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виступає резидент - неплатник ПДВ податковим агентом з метою нарахування ПДВ при отриманні від нерезидента, у якого відсутнє представництво на митній території Україні, послуг з оздоблення нерухомості (послуги архітекторів та дизайне

25.08.2011

У разі якщо резидент-покупець послуг не зареєстрований платником ПДВ (не досягнуто граничних обсягів для реєстрації), то при отриманні послуг з оздоблення нерухомості (послуги архітекторів та дизайнерів), яка розташована на митній території України, від нерезидента, який не має постійного представництва на території України, резидент-покупець не повинен реєструватися платником ПДВ, але зобов’язаний нарахувати ПДВ на вартість таких отриманих послуг і перерахувати його до бюджету. Неплатник ПДВ у разі нарахування та сплати ПДВ, утриманого при отриманні послуги від нерезидента на митній території України, подає податкову декларацію з ПДВ з прокресленими полями індивідуального податкового номера та номера свідоцтва платника ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг зі створення програмного забезпечення для нерезидента?

25.08.2011

Послуги зі створення комп'ютерних програм є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковуються ПДВ за ставкою 20 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.09.2009 В рахунках, які надає оператор мобільного зв’язку, послуги роумінгу оподатковуються ПДВ. Чи правильно це?

25.08.2011

Операції з надання послуг міжнародного електрозв'язку українським оператором своєму абоненту, у тому числі і послуги роумінгу, є об'єктом оподаткування ПДВ. Зазначені послуги оподатковуються ПДВ у загальновстановленому порядку за ставкою 20 відсотків.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються ПДВ рекламні послуги надані нерезиденту?

25.08.2011

Поставка рекламних послуг нерезиденту на митній території України підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20 %. Якщо рекламні послуги поставляються нерезиденту, який немає постійного представництва на території України, за межами митної території України, то такі операції ПДВ не оподатковуються. При цьому фактичний виїзд спеціалістів резидента - платника ПДВ за межі митної території України та поставки ними послуг нерезиденту повинні підтверджуватись відповідними документами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ послуги з просування товарів на ринку, що надаються нерезиденту на митній території України?

25.08.2011

Послуги з просування товарів поставляються нерезиденту на митній території України є об'єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ операцій з отримання від нерезидента послуг з технічної підтримки програмного забезпечення, які надаються нерезидентом через засоби Інтернет чи засобами телефонного зв’язку?

25.08.2011

Операції з отримання послуг з технічної підтримки програмного забезпечення, які поставляються через засоби Інтернет чи засобами телефонного зв’язку, є об’єктом оподаткування ПДВ і оподатковуються на загальних підставах. При цьому особа-нерезидент може здійснювати таку діяльність тільки через своє постійне представництво, зареєстроване на території України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи оподатковуються ПДВ консультаційні послуги, що надаються на митній території України нерезиденту, який не має представництва?

25.08.2011

Операції з поставки консультаційних послуг на митній території України юридичною особою, що зареєстрована платником ПДВ, є об’єктом оподаткування ПДВ і оподатковуються за ставкою 20 відсотків незалежно від того, кому такі послуги надаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання послуг нерезиденту працівниками резидента – платника ПДВ, які виїжджають за кордон для надання цих послуг?

25.08.2011

Так як резидент України поставляє покупцю-нерезиденту послуги за межами митної території України, то операції з поставки резидентом - платником ПДВ таких послуг не підлягатимуть оподаткуванню ПДВ. При цьому поставка таких послуг нерезиденту повинна підтверджуватись відповідними документами.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковуються послуги, надані нерезиденту на митній території України?

25.08.2011

Операції з поставки послуг на митній території України суб’єктом господарювання, що зареєстрований платником ПДВ, є об’єктом оподаткування ПДВ і оподатковуються за ставкою 20 відсотків незалежно від того, кому такі послуги надаються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначити базу оподаткування ПДВ при здійсненні операції з надання нерезиденту послуг, пов’язаних з будівництвом нерухомості (проектні роботи по розробці технічної документації на будівельний об’єкт), яка буде розташована на митній т

25.08.2011

Оскільки об'єкт нерухомості буде розташований на митній території України, то операції з поставки нерезиденту послуг, пов’язаних з будівництвом нерухомості (проектні роботи по розробці технічної документації на будівельний об’єкт) є об’єктом оподаткування ПДВ. База оподаткування таких операцій визначається відповідно до п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виступає резидент-ЮО - неплатник ПДВ податковим агентом з метою нарахування ПДВ при придбанні послуг від нерезидента на митній території України, за умови відсутності у нерезидента представництва на митній території Україні?

25.08.2011

Поставка послуг на митній території України нерезидентом, який не має представництва на митній території України, є об’єктом оподаткування, ПДВ по якому сплачується резидентом-покупцем поставлених послуг. У разі, якщо резидент-покупець послуг не зареєстрований платником ПДВ (не досягнуто граничних обсягів для реєстрації), то при отриманні послуг від нерезидента, який не має постійного представництва на території України, такий резидент-покупець не повинен реєструватися платником ПДВ, але зобов’язаний нарахувати ПДВ на вартість таких отриманих послуг і перерахувати його до бюджету.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають оподаткуванню ПДВ операції з продажу товарів на території українського судна, яке плаває під Державним прапором України?

25.08.2011

Продаж товарів, що здійснюється на території українського судна, яке плаває під Державним прапором України, підлягає оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ окремих видів послуг зазначених у пп. "д" п. 6.5 Закону України „Про податок на додану вартість” якщо вони надаються нерезидентом резиденту за межами митної території України?

25.08.2011

При наданні постачальником-нерезидентом (незалежно від того, має він представництво, зареєстроване в Україні, чи ні) послуг, зазначених у пп. „д” п. 6.5 ст. 6 Закону України "Про податок на додану вартість", отримувачу (резиденту - юридичній чи фізичній особі) місцем поставки таких послуг є митна територія України і зазначені операції є об’єктом оподаткування ПДВ. При цьому при наданні послуг нерезидентом, особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату (перерахування) податку до бюджету, є його постійне представництво, а за відсутності такого - особа, яка отримує такі послуги.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ окремих видів послуг, зазначених у пп. "д" п. 6.5 Закону України „Про податок на додану вартість”, якщо вони надаються резидентом нерезиденту за межами митної території України?

25.08.2011

При наданні постачальником (резидентом - платником ПДВ) отримувачу (нерезиденту - фізичній чи юридичній особі) послуг, зазначених у пп. "д" п. 6.5 ст. 6 Закону України „Про податок на додану вартість”, місцем поставки таких послуг визначається місце поза межами митної території України за винятком випадків надання зазначених послуг нерезидентам, які мають постійне представництво, зареєстроване в Україні. При наданні таких послуг нерезидентам, які мають на митній території України постійне представництво, місцем поставки визначається митна територія України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок оподаткування ПДВ з 1 вересня 2009 року операції з поставки послуг міжнародного електрозв’язку (роумінгу), що надаються резиденту нерезидентом, який не має постійного представництва на митній території України?

25.08.2011

Місцем поставки послуг міжнародного електрозв'язку, що надаються резиденту нерезидентом, який не має представництва на митній території України, є місце реєстрації українського оператора. Тобто, операції з поставки таких послуг є об'єктом оподаткування ПДВ і підлягають оподаткуванню ПДВ за ставкою 20%.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з поставки послуг персоналу по обслуговуванню морських, повітряних та космічних об'єктів, якщо вони надаються нерезиденту за межами митної території України?

25.08.2011

Поставка послуг персоналу з обслуговування морських, повітряних та космічних об'єктів, що надаються за межами митної території України, не підлягають оподаткуванню ПДВ. При цьому поставка таких послуг нерезиденту повинна підтверджуватись відповідними документами.

Читати далі »