Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Касовий метод

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Чи має право платник ПДВ застосовувати касовий метод податкового обліку при наданні послуг ЖЕКам?

25.08.2011

Має право за умови, що вартість даних послуг включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, а ЖЕКи є платниками ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник ПДВ, який займається обслуговуванням житлових будинків, користуватися касовим способом при наданні послуг з опалення, водопостачання та водовідведення, електроенергії, вивозу сміття ФО?

25.08.2011

Так, має.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яких умов платник податку може вибрати касовий метод податкового обліку?

25.08.2011

Особа, яка протягом останніх дванадцяти календарних місяців мала оподатковувані поставки менше 300 тис. грн. (без урахування ПДВ), може вибрати касовий метод податкового обліку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як платник ПДВ повідомляє податковий орган про обрання касового методу податкового обліку?

25.08.2011

Рішення про вибір касового методу податкового обліку подається податковому органу разом із заявою про податкову реєстрацію або податковою декларацією за звітний (податковий) період, протягом якого був зроблений такий вибір.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого звітного податкового періоду починає застосовуватися касовий метод податкового обліку?

25.08.2011

У разі якщо зазначений вибір здійснюється під час реєстрації такої особи як платника цього податку, касовий метод податкового обліку починає застосовуватися з моменту такої реєстрації і не може бути змінений до кінця року, протягом якого відбулася така реєстрація. Якщо зазначений вибір здійснюється протягом будь-якого часу після реєстрації особи як платника цього податку, касовий метод податкового обліку починає застосовуватися з податкового періоду, наступного за податковим періодом, в якому був зроблений такий вибір, і не може бути змінений протягом наступних дванадцяти місячних (чотирьох квартальних) податкових періодів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи існують обмеження щодо застосування касового методу при здійсненні окремих видів господарських операцій?

25.08.2011

Платник податку, що обрав касовий метод податкового обліку, не має права його застосовувати до: - імпортних та експортних операцій; - операцій з поставки підакцизних товарів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як визначаються податкові зобов’язання платником податку, який застосовує касовий метод, у випадку якщо продані товари (послуги) залишаються неоплаченими протягом тривалого періоду?

25.08.2011

Якщо товари (послуги) залишаються неоплаченими у повній сумі (з урахуванням ПДВ) протягом трьох податкових місяців, наступних за місяцем, у якому відбулася їх поставка платником податку, що вибрав касовий метод (або протягом кварталу, наступного за кварталом їх надання, для платників податку, що вибрали квартальний податковий період), та такий платник не розпочав процедуру врегулювання сумнівної, безнадійної заборгованості відповідно до законодавства, то сума нарахованих податків підлягає включенню до складу податкових зобов'язань такого платника податку за наслідками наступного податкового періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як нараховуються податкові зобов’язання та податковий кредит за операціями з поставки товарів (робіт, послуг) та з придбання товарів (робіт, послуг), що не оплачені, у випадку відмови платника податку від застосування касового методу?

25.08.2011

За відмови від застосування касового методу податкового обліку на будь-яких підставах та переходу до загальних правил оподаткування: - сума податкових зобов'язань платника податку збільшується на суму, нараховану на вартість товарів (послуг), поставлених платником податку, але не оплачених коштами чи іншими видами компенсацій на дату переходу такого платника до загальних правил оподаткування; - сума податкового кредиту платника податку збільшується на суму, нараховану на вартість товарів (послуг), отриманих таким платником податку, але не оплачених коштами або іншими видами компенсацій на дату переходу такого платника до загальних правил оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В якому випадку платник податку зобов'язаний відмовитися від застосування касового методу податкового обліку та перейти до загальних правил оподаткування? З якого періоду здійснюється такий перехід?

25.08.2011

Платник ПДВ зобов’язаний відмовитися від касового методу податкового обліку у разі якщо обсяги оподатковуваних операцій за наслідками звітного періоду перевищують 300 тис. грн. (без урахування ПДВ). Платник податку зобов'язаний відмовитися від касового методу шляхом надіслання відповідної заяви на адресу податкового органу, в якому він є зареєстрованим як платник цього податку, разом із поданням податкової декларації за такий звітний період. У цьому випадку платник податку переходить до загальних правил оподаткування починаючи з наступного податкового періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право платник податку, що здійснює операції з поставки товарів (послуг) категоріям споживачів, визначеним у п. 11.11 ст. 11 Закону України "Про податок на додану вартість", сформувати податковий кредит з ПДВ при погашенні кредито

25.08.2011

При погашенні кредиторської заборгованості за придбані природний газ, теплову енергію та послуги з водовідведення, водопостачання платник податку, що здійснює операції з поставки товарів (послуг) категоріям споживачів, визначеним у п. 11.11 ст. 11 Закону України "Про податок на додану вартість", має право віднести до складу податкового кредиту суми ПДВ за податковими накладними, що були отримані при придбанні у минулих роках природного газу, теплової енергії та послуг з водовідведення, водопостачання, на дату оплати таких товарів (послуг) оскільки при застосуванні "касового методу" дата виникнення права на податковий кредит по даті оплати незалежно від дати виписки податкових накладних. При цьому відлік терміну позовної давності починається з дати отримання права на податковий кредит.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виникають податкові зобов’язання з ПДВ при списанні заборгованості ЮО чи ФО перед ЖЕКами за надані послуги, якщо підприємство визначає базу оподаткування з поставки таких послуг за касовим методом?

25.08.2011

Податкові зобов'язання з ПДВ нараховуються та сплачуються ЖЕКом до бюджету виключно тільки на дату зарахування, отримання коштів або на дату отримання інших видів компенсацій вартості поставлених товарів (послуг) від покупця.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право підприємство нараховувати ПДВ за касовим методом, якщо воно продає теплову енергію, газ природний (крім скрапленого), включаючи вартість його транспортування та надає послуги водопостачання, водовідведення госпрозрахунковій

25.08.2011

При продажу теплової енергії, газу природного (крім скрапленого), включаючи вартість його транспортування, та при наданні послуги водопостачання, водовідведення госпрозрахунковій організації платник податку може нараховувати податкові зобов’язання за касовим методом лише в тому випадку, коли отримувач (покупець) таких товарів (послуг) відповідає критеріям груп покупців, перерахованих в п. 11.11 ст. 11 Закону України „Про податок на додану вартість”.

Читати далі »

Діє з 01.07.2009 до 09.09.2009 На яку дату формується податковий кредит у підприємств, що застосовують касовий метод нарахування податкових зобов’язань, з урахуванням вимог Розпорядження КМУ від 01.07.09 №757-Р?

25.08.2011

При придбанні товарів (послуг) платником податку, який застосовує "касовий метод" податкового обліку, а контрагент (продавець) свої податкові зобов’язання визначає за загальними правилами, податкова накладна, видана продавцем покупцю при отриманні ним ще неоплачених товарів (послуг), може бути включена до складу податкового кредиту такого покупця тільки після їх оплати, в той час, коли продавець визначить свої податкові зобов’язання виходячи з правила "першої події", в даній ситуації — виходячи з дати відвантаження товарів (підпункт 7.3.1 пункту 7.3 статті 7 Закону № 168).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право новостворене підприємство, на податковий кредит при погашені кредиторської заборгованості, переданої йому особою що реорганізувалася за розподільним балансом?

25.08.2011

Новостворене підприємство, не має права на включення до складу податкового кредиту сум вхідного ПДВ за кредиторською заборгованістю особи, що реорганізувалася.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином покупець, який застосовує касовий метод податкового обліку з ПДВ, включає до складу податкового кредиту отриману податкову накладну за товари (послуги), у разі, якщо проплата продавцю за такі товари (послуги) здійснювалась по

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 За роз’ясненнями з даного запитання Ви можете в письмовому вигляді звернутись до ДПА України. Відповідь на Ваше запитання можливо буде надати після видання відповідного податкового роз’яснення.

Читати далі »