Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податковий вексель

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Який порядок погашення податкових векселів встановлено Законом України "Про податок на додану вартість"?

25.08.2011

Якщо термін сплати зобов'язань по податковому векселю виникає до закінчення терміну подачі декларації до податкового органу за звітний (податковий) період, у якому відбулася його поставка органу митного контролю, платник податку не включає суму зобов'язань по векселю до складу податкових зобов'язань та погашає вексель шляхом перерахування коштів до бюджету. Якщо термін сплати зобов'язань по податковому векселю виникає після закінчення терміну подачі декларації до податкового органу за звітний (податковий) період, в якому відбулася його поставка органу митного контролю, сума зобов'язань по такому податковому векселю включається до складу податкових зобов'язань платника в звітному (податковому) періоді, в якому відбулася його поставка органу митного контролю.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи існують обмеження щодо видачі податкового векселя які стосуються окремих груп товарів, при ввезенні (імпорті) яких не може бути виданий податковий вексель? Які особи не мають права видавати при імпорті товарів податковий вексель?

25.08.2011

Податковий вексель не видається: - за умови оформлення тимчасової чи неповної, періодичної чи попередньої ВМД; - при ввезенні на митну територію України підакцизних товарів; - товарів, що відносяться до товарних груп 1-24 згідно з УКТ ЗЕД; - товарів за товарною підпозицією 270900 та товарними позиціями 2710, 2711 згідно з УКТ ЗЕД. Не мають права видавати податковий вексель: - особи, які не зареєстровані як платники ПДВ; - платники податку, що були зареєстровані як платники цього податку менш ніж за дванадцять календарних місяців до місяця, у якому здійснюється таке ввезення (крім товарів, що ввозяться з метою включення до складу основних фондів такого платника податку за рішенням Кабінету Міністрів України); - при операціях із ввезення будь-яких товарів, що здійснюється суб'єктами оподаткування за правилами, встановленими законодавством з питань спрощених систем оподаткування, які передбачають сплату цього податку у спосіб, відмінний від встановленого цим Законом.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи нараховуються проценти за користування податковим векселем, виданим митному органу при імпорті товарів на митну територію України?

25.08.2011

Проценти або інші види плати за користування податковим векселем не нараховуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким документом встановлено правила випуску та погашення векселів, які видаються платниками ПДВ на суму податкового зобов'язання при імпорті товарів на митну територію України?

25.08.2011

Порядком випуску, обігу та погашення векселів, які видаються на суму податку на додану вартість при імпорті товарів на митну територію України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 1997 року №1104.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 За яких умов платник ПДВ може скористатися податковим векселем?

25.08.2011

Платник податку може надати органам митного контролю податковий вексель на суму податкового зобов'язання за умови, що є особою, яка відповідає всім наведеним вимогам п. 11.5 ст. 11 Закону України "Про податок на додану вартість", та постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 1997 року №1104.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок погашення податкового векселя, якщо термін сплати зобов'язань по податковому векселю виникає до закінчення граничного терміну подачі декларації за звітний (податковий) період, у якому відбулася поставка векселя митного орган

25.08.2011

Сума зобов'язань по векселю погашається шляхом перерахування коштів до бюджету або шляхом заліку сум бюджетного відшкодування, підтвердженого податковим органом. При цьому платник податку не включає суму зобов'язань по податковому векселю до складу податкових зобов'язань.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як відобразити в податковій декларації вексель, термін платежу за яким виникає після закінчення терміну подання декларації з ПДВ?

25.08.2011

Платник податку включає суму зобов'язань по податковому векселю до складу своїх податкових зобов'язань в звітному (податковому) періоді, в якому відбулася його поставка органу митного контролю, а саме податковий вексель буде відображатись в рядку 6 із знаком "+", в рядку 19.1 із знаком "-" та включається до рядка 19.2 із знаком "+" в цій же декларації. Сума податкового векселя у податковій декларації наступного податкового періоду буде відображена у рядку 12.2. При цьому сума податкового векселя може бути відображена у рядку 12.2 податкової декларації лише за умови, що платник податку має право включити зазначені суми ПДВ до складу податкового кредиту згідно з вимогами п. 7.4 ст. 7 Закону України „Про податок на додану вартість”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як відобразити в податковій декларації вексель, який погашається шляхом перерахування коштів до бюджету?

25.08.2011

Платник податку відображає податковий вексель в податковій декларації з ПДВ за звітний період, в якому податковий вексель видано, в рядку 6 із знаком "+" та в рядку 19.1 із знаком "-" і до рядка 19.2 не включає. Право на включення податкового векселя до складу податкового кредиту виникає у тому звітному періоді, в якому відбулася його оплата (відображається в рядку 12.2 податкової декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому відбулася оплата).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо зарахувати належним чином підтверджену суму бюджетного відшкодування в рахунок погашення недоїмки, що виникла за податковим векселем термін погашення якого минув ?

25.08.2011

Якщо термін погашення податкового векселя минув і заборгованість за таким податковим векселем обліковується як недоїмка, у погашення такої недоїмки може бути зарахована належним чином підтверджена сума бюджетного відшкодування.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З яким терміном погашення надаються податкові векселі органам митного контролю платниками податку, що виконують проекти технологічних парків згідно із Законом України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків",

25.08.2011

При імпорті нових устаткування, обладнання, комплектуючих платниками податку, що виконують проекти технологічних парків згідно із Законом України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" надається органам митного контролю податковий вексель зі строком погашення на 720 календарний день, а при імпорті матеріалів, які не виробляються в Україні - зі строком погашення на 180 календарний день з дня надання векселя органу митного контролю.

Читати далі »

Діє до 30.04.2010 Чи дозволяється здійснювати сплату ПДВ при імпорті товарів на митну територію України шляхом пред'явлення податкових векселів у 2010 році?

25.08.2011

До прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", відповідно до вимог Бюджетного кодексу, діють норми Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" і відповідно погашення ПДВ на митному кордоні шляхом пред'явлення податкового векселя заборонено.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи дозволяється у 2009 році здійснювати сплату ПДВ при імпорті товарів на митну територію України шляхом пред'явлення податкових векселів?

25.08.2011

Органи податкової служби не приймають рішень про наявність чи відсутність у платників права на видачу векселя. В той же час сплату ПДВ шляхом пред'явлення податкових векселів у 2009 році заборонено на підставі ст. 62 р. I Закону України від 26 грудня 2008 року №835-VI "Про Державний бюджет України на 2009 рік.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи дозволяється здійснювати сплату ПДВ при імпорті товарів на митну територію України шляхом пред'явлення податкових векселів у 2010 році?

25.08.2011

Видача податкового векселя в рахунок сплати ПДВ, нарахованого при розмитненні імпортних товарів, у 2010 році не дозволяється.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який термін податковий орган повинен повідомити банківську установу, якою був авальований вексель, про оплату податкового векселя?

25.08.2011

Методичними вказівками щодо порядку адміністрування податкових векселів, які видаються платниками ПДВ при ввезенні (пересиланні) товарів на митну територію України від 30 квітня 1999 року, при знятті податкового векселя з обліку в Журналі обліку податкових векселів державна податкова інспекція за...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи відображається в податковій декларації з ПДВ вексель, виданий платником ПДВ, при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах?

25.08.2011

Враховуючи специфіку видачі та погашення векселів, встановлену Законом України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах", векселі, видані відповідно до Порядку видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселя (письмового зобов'язання), що видається суб'єктом підприємницької діяльності при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах, в податковій декларації з податку на додану вартість відображенню не підлягають, оскільки товари, ввезені (переслані) відповідно до митного режиму переробки на митній території України не є власністю платника, який здійснює їх ввезення.

Читати далі »