Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податковий вексель »

Діє до 01.01.2011 Як відобразити в податковій декларації вексель, який погашається шляхом перерахування коштів до бюджету?

Надрукувати документ
25.08.2011

Відповідно до п. 11.5 ст. 11 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" зі змінами та доповненнями (далі – Закон) якщо термін сплати зобов'язань по податковому векселю виникає до закінчення терміну подачі декларації до податкового органу за звітний (податковий) період, у якому відбулася його поставка органу митного контролю, платник податку не включає суму зобов'язань по векселю до складу податкових зобов'язань та погашає вексель шляхом перерахування коштів до бюджету. При цьому платник податку має право на включення перерахованої суми зобов'язань по векселю до складу податкового кредиту у звітному (податковому) періоді, в якому відбулася така сплата. Листом ДПА України від 22.12.05 № 25595/7/16-1517 надано Методичні рекомендації щодо порядку адміністрування видачі та погашення податкових векселів. Зокрема, п Платник податку відображає податковий вексель в податковій декларації з ПДВ за звітний період, в якому податковий вексель видано, в рядку 6 із знаком "+" та в рядку 19.1 із знаком "-" і до рядка 19.2 не включає ні в декларації за звітний період, в якому податковий вексель видано, ні в деклараціях за наступні звітні періоди. Нарахування податкових зобов'язань по такому податковому векселю проводиться органами ДПС самостійно в картці особового рахунку платника, де такий податковий вексель відображається як окремий документ. Право на включення податкового векселя до складу податкового кредиту виникає у тому звітному періоді, в якому відбулася його оплата (відображається в рядку 12.2 податкової декларації з ПДВ того звітного періоду, в якому відбулася оплата). При цьому сума податкового векселя може бути відображена у рядку 12.2 податкової декларації лише за умови, що платник податку має право включити зазначену суму податку до складу податкового кредиту згідно з вимогами п. 7.4 ст. 7 Закону.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.