Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податковий вексель »

Діє до 01.01.2011 Чи можливо зарахувати належним чином підтверджену суму бюджетного відшкодування в рахунок погашення недоїмки, що виникла за податковим векселем термін погашення якого минув ?

Надрукувати документ
25.08.2011

Порядок видачі та погашення платниками ПДВ податкових векселів, а також порядок їх погашення визначається п. 11.5 ст. 11 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями (далі – Закон). Крім того, п. 1.16 ст. 1 Закону встановлено, що сума, зазначена у непогашеному податковому векселі, розглядається як податкова заборгованість, яка погашається у порядку, передбаченому законодавством для погашення податкового боргу. Поряд з цим пунктом п. 11.5 ст. 11 Закону передбачено можливість здійснювати зарахування в рахунок погашення податкового векселя тільки підтверджених податковим органом сум бюджетного відшкодування. Отже, у випадках, якщо термін погашення податкового векселя минув і заборгованість за таким податковим векселем обліковується як недоїмка, у погашення такої недоїмки може бути зарахована належним чином підтверджена сума бюджетного відшкодування. Такий порядок погашення податкового векселя бюджетним відшкодуванням може бути застосований і у тому випадку, коли підтвердження суми бюджетного відшкодування з будь-яких причин відбулося після настання дати погашення податкового векселя, а також незалежно від того, коли бюджетне відшкодування було задеклароване платником (до дати видачі податкового векселя чи після). Датою погашення податкового векселя в такому разі визначається дата фактичного здійснення операції з його погашення, але не раніше дати внесення до картки особового рахунку платника інформації про підтвердження суми бюджетного відшкодування. При цьому нарахування пені і штрафних санкцій здійснюється у встановленому порядку незалежно від дати подання платником заяви на погашення податкового векселя сумою бюджетного відшкодування (до настання дати погашення такого векселя, на дату його погашення або після настання дати погашення такого векселя). Зазначене викладене в листі ДПА України від 19.04.07 №8007/7/16-1517.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.