Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Податковий вексель »

Діє до 01.01.2011 Чи дозволяється здійснювати сплату ПДВ при імпорті товарів на митну територію України шляхом пред'явлення податкових векселів у 2010 році?

Надрукувати документ
25.08.2011

Згідно з висновком Верховного Суду України від 21.04.2008 р. №21-7/2008, який надіслано Державній податковій адміністрації України листом Міністерства фінансів України для врахування та використання в роботі, норма ст. 63 від 28 грудня 2007 року №107-VI Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" із змінами та доповненнями про заборону надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов'язань поширюється на правовідносини щодо погашення ПДВ на митному кордоні шляхом пред'явлення податкового векселя, а отже, погашення ПДВ шляхом пред'явлення податкового векселя у 2008 році заборонено. Відповідно до ст. 62 Закону України від 26 грудня 2008 року №835-VI "Про Державний бюджет України на 2009 рік" із змінами та доповненнями в 2009 році заборонено надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов'язань суб'єктів господарювання за податками і зборами (обов'язковими платежами). Тому і в 2009 році видача податкових векселів не здійснювалася. Статтею 61 Закону України від 27 квітня 2010 року №2154-VI "Про Державний бюджет України на 2010 рік" заборонено надання відстрочок щодо термінів сплати податкових зобов'язань суб'єктів господарювання за податками і зборами (обов'язковими платежами). Отже, видача податкового векселя в рахунок сплати ПДВ, нарахованого при розмитненні імпортних товарів, у 2010 році не дозволяється.


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.