Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Особи, відповідальні за нарахування, утримання та сплату (перерахування) податку до бюджету

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Який орган здійснює контроль за сплатою ПДВ, у разі ввозу (імпорту) товарів на митну територію України?

25.08.2011

Митний орган

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок внесення ПДВ до бюджету платником ПДВ, який отримує послуги від нерезидента на митній території України?

25.08.2011

Отримувачі послуг від нерезидента є податковими агентами такого нерезидента та відповідають за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету відповідно до Закону.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які особи є відповідальними за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету?

25.08.2011

Особами, відповідальними за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету, є: а) платники податку; б) митний орган при імпорті (ввозі) товарів (супутніх послуг) на митну територію України для їх використання або споживання на митній території України; в) у разі якщо сплата податку імпортерами розстрочується шляхом надання податкового векселя, - платник податку, який надав такий податковий вексель; г) при наданні послуг нерезидентом - його постійне представництво, а при відсутності такого - особа, яка отримує такі послуги; д) платники податку, що здійснюють операції з реалізації конфіскованого майна.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Якими органами здійснюється контроль за правильністю нарахування та сплати (перерахування) ПДВ до бюджету?

25.08.2011

Податковий орган, а при імпорті товарів із сплатою податку при його митному оформленні - відповідний митний орган.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 І. Який порядок застосування пп. 6.2.6 п. 6.2 ст. 6, пп. 7.4.2 п. 7.4, пп. 7.7.2, пп. 7.7.11 п. 7.7 ст. 7, п. 11.5, п. 11.21, п. 11.22, п. 11.29, п. 11.44 ст. 11 Закону України „Про податок на додану вартість”, у зв’язку з визнанням ріш

25.08.2011

Починаючи з 22.05.08 зазначені норми Закону України „про податок на додану вартість” застосовуються у редакції визначеній п. 8 розділу І Закону України від 3 червня 2008 року №309-VІ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”.

Читати далі »

Діє до 01.01.2009 ІІ. Який порядок застосування пп. 6.2.6 п. 6.2 ст. 6, пп. 7.4.2 п. 7.4, пп. 7.7.2, пп. 7.7.11 п. 7.7 ст. 7, п. 11.5, п. 11.21, п. 11.22, п. 11.29, п. 11.44 ст. 11 Закону України „Про податок на додану вартість”, у зв’язку з визнанням рі

25.08.2011

Діє до 01.01.2009 (початок див. І) Повна: 3) у статті 11: абзац одинадцятий-шістнадцятий п. 11.5 „Дія цього пункту не поширюється на операції із ввезення на митну територію України: підакцизних товарів; товарів, що відносяться до товарних груп 1 - 24 згідно з УКТ ЗЕД; товарів за товарною пі...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен СГ - неплатник ПДВ, який поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, нараховувати податкове зобов’язання з ПДВ при отриманні послуг від нерезидента, що не

25.08.2011

Особа, яка поставляє товари (послуги) на митній території України з використанням глобальної або локальних комп'ютерних мереж, підлягає обов'язковій реєстрації як платник податку. При наданні послуг нерезидентом особами, відповідальними за нарахування, утримання та сплату (перерахування) податку до бюджету є його постійне представництво, а при відсутності такого - особа, яка отримує такі послуги, якщо місце надання таких послуг знаходиться на митній території України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Хто повинен виписувати податкову накладну та на підставі яких документів, у випадку надання послуг на митній території України нерезидентом, який має постійне представництво в Україні, що зареєстроване як платник ПДВ? Як визначається дат

25.08.2011

Відповідальним за нарахування, утримання та сплату (перерахування) податку до бюджету є постійне представництво. При цьому таке постійне представництво має право на виписку податкових накладних (підставою є наявність свідоцтва про реєстрацію платником ПДВ). Дата виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) визначається відповідно до п. 7.3 ст. 7 Закону України "Про податок на додану".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно покупцю-резиденту відображати в декларації з ПДВ, операцію з отримання послуг від нерезидента, в якого відсутнє представництво на митній території України, у разі якщо такі послуги не є об’єктом оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Операція, з отримання покупцем -резидентом послуг від нерезидента, в якого відсутнє представництво на митній території України, в обов’язковому порядку підлягає відображенню в податковій декларації з ПДВ, незалежно від того, як оподатковується така операція (є об’єктом оподаткування, не є об’єктом оподаткування, звільняються від оподаткування, оподатковується за ставкою 0 чи 20 %).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як у податковому обліку платника ПДВ відображаються операції з поставки/придбання товарів (послуг) представництвами (філіями), що знаходяться за межами митної території України?

25.08.2011

Для отримання конкретної відповіді на запитання щодо порядку оподаткування операцій з поставки/придбання товарів (послуг) представництвами (філіями), що знаходяться за межами митної території України, та порядку відображення зазначених операцій у звітності платник податку, який має такі представництва (філії), повинен звернутися до ДПІ за місцем своєї реєстрації з відповідними первинними документами.

Читати далі »