Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Відповідальність

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Яку суму штрафу повинен сплатити платник податків при самостійному виправленні помилки, яка призвела до недоплати?

25.08.2011

Штраф у розмірі 5 відсотків від суми недоплати в бюджет.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання декларації по ПДВ?

25.08.2011

Штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена у разі коли на момент перевірки ОДПС виявлено, що суми податку, включені платником до складу податкового кредиту, не підтверджені документально?

25.08.2011

Платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, що документально не підтверджена.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи правомірні дії податкового інспектора у разі донарахування податкових зобов’язань та застосування штрафних санкцій до особи, яка здійснює операції з реалізації конфіскованого майна та не зареєстрована платником ПДВ?

25.08.2011

Дії інспектора правомірні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як платник може визначити до якої категорії платників ПДВ він потрапляє згідно з Примірним порядком взаємодії ОДПС при опрацюванні розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з ПДВ (додатку 2 до податкової декларації з ПДВ

25.08.2011

Наказ ДПА України від 18.04.2008 р. № 266 "Про організацію взаємодії органів державної податкової служби при опрацюванні розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів" носить методично-рекомендаційний характер і призначений для використання в роботі підрозділами державної податкової служби України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання звіту за формою № 1-ПП?

25.08.2011

Порушення керівниками та іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій встановленого законом порядку ведення податкового обліку - тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 85 грн. до 170 грн.. Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за це ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі від 170 грн. до 255 грн.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за несвоєчасну реєстрацію платником ПДВ і яким чином здійснюється нарахування та сплата ПДВ, у разі якщо таке порушення призвело до несплати податку до бюджету?

25.08.2011

Враховуючи те, що до дати реєстрації платником ПДВ особа (у тому числі і несвоєчасної реєстрації) не має права на подання податкової декларації, то штрафні санкції, за неподання податкових декларацій з ПДВ суб’єктом господарювання, який не подав до органу податкової служби заяву про реєстрацію платником ПДВ, не застосовуються. Особа, яка мала зареєструватися платником податку, але не здійснила таку реєстрацію, несе обов'язки з нарахування та сплати цього податку, а також відповідальність за його ненарахування або несплату на рівні особи, зареєстрованої як платник податку, без права виписки податкової накладної, нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування. Нарахування податку буде здійснено контролюючим органом та особа буде нести відповідальність за порушення податкового законодавства.

Читати далі »

Діє ло 13.12.2010 Яка відповідальність платника ПДВ за несвоєчасне повідомлення органу ДПС про зміну місцезнаходження (місця проживання)?

25.08.2011

За неповідомлення платником ПДВ про зміну місцезнаходження (місця проживання) відповідальності у вигляді фінансових санкцій нормативно-правовими актами не передбачено. Разом із тим наслідком невиконання вимог законодавства щодо повідомлення про зміну місцезнаходження (місця проживання) може бути визнання відомостей про платника ПДВ недостовірними та вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена для платників ПДВ у разі виявлення податковим органом розбіжностей при проведенні документальних невиїзних (камеральних) перевірок пов’язаних з відпрацюванням встановлених автоматизованою системою співста

25.08.2011

При проведенні документальних невиїзних (камеральних) перевірок пов’язаних з відпрацюванням встановлених автоматизованою системою співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів розбіжностей, працівники підрозділу оподаткування юридичних, фізичних осіб органу ДП...

Читати далі »

Діє з 17.07.2009 до 09.09.2009 Якщо при здійсненні коригувань або уточнень сум податкового кредиту платник ПДВ перевищив 10-відсоткове обмеження, то чи має право податковий орган вилучати із складу податкового кредиту під час проведення спільних перевіро

25.08.2011

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 838-р "Про врегулювання деяких питань адміністрування податку на додану вартість" у разі коригування або уточнення платником податку показників декларації в обсязі 10 або більше відсотків загальної суми податкових зоб...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які наслідки для платника ПДВ при проведенні органом ДПС документальної перевірки, якщо ним було нараховано ПДВ на поставлені товари (послуги), які відповідно до Закону України „Про податок на додану вартість” звільняються від оподаткува

25.08.2011

Якщо при поставці товарів (послуг), які звільнені від оподаткування, платником податку нараховано ПДВ, то суми податку мають бути сплачені до бюджету. При цьому такий факт розцінюється як завищення цін і до такого платника застосовуються відповідні санкції, зокрема стягнення до бюджету повної суми такого завищення. Якщо продавцем придбані з ПДВ товари (послуги) реалізовані в операціях, щодо яких передбачено пільговий режим оподаткування ПДВ, то такі суми податку не можуть бути включені до складу податкового кредиту незалежно від того, була використана пільга з оподаткування чи ні, і у разі виявлення такої ситуації під час перевірки, податковий кредит буде зменшено. В свою чергу у разі придбання покупцем з ПДВ товарів (послуг), щодо яких передбачено пільговий режим оподаткування ПДВ, такий покупець не може скористатися податковим кредитом за фактично нарахованими (сплаченими) сумами ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовується штраф за порушення строків сплати ПДВ, якщо у зв’язку із заборгованістю, що виникла при несплаті за товари (послуги), виконавчою службою відповідно до рішення суду здійснено арешт коштів на рахунках платника податку?

25.08.2011

У разі якщо у зв’язку із заборгованістю, що виникла при несплаті за товари (послуги), виконавчою службою відповідно до рішення суду здійснено арешт коштів на рахунках платника податку, то платник податку не звільняється від сплати штрафу при порушенні строків сплати ПДВ та зобов'язаний сплатити штраф у розмірах, визначених пп. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »

Діє до 13.12.2010 Чи передбачена відповідальність за порушення розміщення копій Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ?

25.08.2011

Відповідно до п. 9.7 ст. 9 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР "Про податок на додану вартість" із змінами та доповненнями (далі – Закон №168) копії свідоцтва про реєстрацію, засвідчені податковим органом, мають бути розміщені в доступних для огляду місцях у приміщенні платника подат...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються штрафні санкції, визначені пп. 17.1.6? п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", при порушенні платником податку вимог п. 11.29

25.08.2011

Штрафні санкції, визначенні пп.17.1.6? п.17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", застосовуються виключно до правовідносин, які виникли після набрання чинності Закону України "Про внесення змін до деяких законів України з питань космічної діяльності", тобто з 1 січня 2010 року і при порушенні платниками ПДВ вимог п.11.29 ст.11 Закону України "Про податок на додану вартість", який діяв до 1 січня 2009 року, не застосовуються.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи тягне за собою невизнання податкової звітності як податкової декларації, якщо у полях поданої на паперових носіях, в електронному вигляді податкової декларації з ПДВ з додатками відсутні відмітки про їх наявність?

25.08.2011

Відповідно до Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість платник податку повинен самостійно в обов’язковому порядку зазначати відмітки про наявність додатків, що додаються ним до податкової декларації з ПДВ. При цьому, програмне забезпечення, яке рекомендовано ДПА України, містить автоматизовані контролі відповідності податкової звітності порядку її заповнення. Якщо податкова звітність заповнена платником податку всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, то вона може бути не визнана контролюючим органом як податкова декларація. У разі невизнання податкової декларації (розрахунку) до платника податку застосується штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 гривень) за неподання декларації (розрахунку) у визначені законодавством строки або її затримку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка відповідальність передбачена за неподання реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді разом з декларацією з ПДВ та чи може при цьому така декларація бути не визнана як податкова декларація?

25.08.2011

Законом України "Про податок на додану вартість" (з урахуванням змін, які набирають чинності з 01.07.10) встановлюється обов’язок щодо подання органу державної податкової служби разом з податковою декларацією за відповідний звітний період копій реєстрів виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді. Оскільки копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, що подаються платником податку в електронному вигляді, є обов’язковою складовою звітності з ПДВ, то у разі неподання їх до органу ДПС разом з податковою декларацією за відповідний звітний період така податкова декларація може бути не визнана контролюючим органом як податкова декларація. У разі невизнання податкової декларації (розрахунку) до платника податку застосується штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 гривень) за неподання декларації (розрахунку) у визначені законодавством строки або її затримку, визначений пп.17.1.1 п.17 ст.17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платниками податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи застосовуються до платника податку штрафні санкції за несплату податкових зобов’язань, якщо податкова декларація з ПДВ подана платником податку до органу ДПС після граничного терміну її подання?

25.08.2011

Якщо платником податку до органу ДПС у визначені строки податкова декларація з ПДВ не подається, то сума податкового зобов'язання платника податків визначається контролюючим органом самостійно. При цьому, до платника застосовується штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку, а також додатково штраф у розмірі 10% суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкової декларації, але не більше 50 % від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читати далі »