Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Добровільна реєстрація

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯк особі, яка не є платником ПДВ у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від 300 тис. грн., добровільно зареєструватися таким платником?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Особа, яка провадить оподатковувані операції і не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій є меншими від 300 тис. грн. та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою. У разі добровільної реєстрації особи як платника податку реєстраційна заява подається до органу державної податкової служби не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних.

Читати далі »

Діє до 14.02.2011 Який порядок добровільної реєстрації платником ПДВ суб’єкта господарювання - платника ЄП при переході на загальну систему оподаткування якщо він має обсяги оподатковуваних операцій менші ніж 300 тис. грн.?

25.08.2011

Якщо суб’єкт господарювання – платник єдиного податку при переході на загальну систему оподаткування має обсяги оподатковуваних операцій меншими ніж 300 тис. грн. та обсяги постачання товарів/послуг іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становлять не менше 50 відсотків загального обсягу постачання, то такий суб’єкт господарювання має право добровільно зареєструватися як платник податку на підставі заяви, що подається ним до органу державної податкової служби: - або одночасно з поданням заяви про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування,; - або не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого він вважатиметься платником податку та матиме право на податковий кредит і виписку податкових накладних. При цьому, такі заяви можуть містити бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку проведення операцій чи даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на виписку податкових накладних.

Читати далі »

Чи підлягають виключенню з реєстру платників податку добровільно зареєстровані платники ПДВ, у разі якщо обсяг постачання товарів/послуг ними, іншим платникам податку за останні 12 календарних місяців сукупно становить менше 50 відсотків загального обсягу

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп.„и” п.184.1 ст.184 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) реєстрація діє до дати анулювання реєстрації платника податку, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо обсяг постачанн...

Читати далі »

Чи може особа, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування (ЄП) та до 1 січня 2011 року була зареєстрованою платником ПДВ, при переході на загальну систему оподаткування залишитися таким платником ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Особа, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування та була зареєстрованою платником ПДВ до 1 січня 2011 року, при переході з 1 січня 2011 року на загальну систему оподаткування може залишитися таким платником ПДВ за умови, що така особа відповідає вимогам, передбаченим п.181.1 або п.182.1 ст.181 р.V Податкового кодексу України.

Читати далі »

Який порядок перереєстрації платника ПДВ та заміни Свідоцтва у разі зміни платником місцезнаходження (місця проживання) без зміни адміністративного району?

25.08.2011

Порядок перереєстрації платника ПДВ та заміни Свідоцтва у разі зміни платником місцезнаходження (місця проживання) без зміни адміністративного району здійснюється відповідно до пунктів 1 – 3 розділу ІV Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість.

Читати далі »

Чи може особа, яка реєструється платником ПДВ, реєстраційну заяву за формою №1-ПДВ до податкового органу надіслати поштою?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011. Ні, не може. Особа, що підлягає обов’язковій реєстрації чи прийняла рішення про добровільну реєстрацію як платника ПДВ, подає до податкового органу реєстраційну заяву за формою №1-ПДВ.

Читати далі »

Чи може ФОП, зареєстрований платником ПДВ, мати у своєму складі філії, структурні підрозділи та делегувати їм право виписки податкових накладних?

25.08.2011

Фізичні особи – підприємці не можуть відкривати філії, представництва, інші відокремлені підрозділи, тому норма щодо делегування права виписки податкових накладних філіям, структурним підрозділам не може застосовуватись фізичними особами – підприємцями, які зареєстровані платниками ПДВ.

Читати далі »

Хто має право отримати Свідоцтво платника ПДВ в податковому органі, у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника ПДВ?

25.08.2011

В податковому органі Свідоцтво платника ПДВ може одержати сам платник ПДВ - фізична особа або відповідальна особа платника ПДВ - юридичної особи, вказана у реєстраційній заяві, чи будь-яка особа за наявності належним чином оформленої довіреності від платника ПДВ. При цьому, особа, яка отримує Свідоцтво, має пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу. Відомості про отримання Свідоцтва платником ПДВ чи Представником платника вказуються у корінці Свідоцтва. До корінця Свідоцтва долучаються довіреність у разі одержання Свідоцтва особою за довіреністю або повідомлення про вручення - у разі направлення поштою Свідоцтва платнику ПДВ.

Читати далі »

Яка вартість бланків реєстраційної заяви та свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ?

25.08.2011

При реєстрації особи платником ПДВ плата за вартість бланків реєстраційної заяви та свідоцтва про реєстрацію платником ПДВ не здійснюється.

Читати далі »

Яким чином особі, що реєструється платником ПДВ, заповнити рядок 15.6 заяви за формою №1-ПДВ до набрання чинності розділу III "Податок на прибуток підприємств" ПКУ?

25.08.2011

Оскільки розділ III "Податок на прибуток підприємств" Податкового кодексу України набирає чинності починаючи з 1 квітня 2011 року, то особі, що підлягає обов'язковій реєстрації чи прийняла рішення про добровільну реєстрацію як платника ПДВ, при заповненні до 1 квітня 2011 року рядка 15.6 заяви за формою №1-ПДВ необхідно зазначити відомості про балансову вартість основних засобів відповідно до діючого законодавства, з приміткою, написаною друкованими літерами від руки чи друкарським способом, в залежності від способу заповнення такої заяви: "(Згідно із статтею 8 Закону України від 28 грудня 1994 року №334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємств")".

Читати далі »

І На яку дату здійснюється внесення особи до реєстру платників ПДВ при поданні платником заяви з метою добровільної реєстрації, яка містить бажаний день реєстрації?

25.08.2011

Коротка: У разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника ПДВ податковий орган зобов'язаний видати заявнику або відправити поштою (з повідомленням про вручення) свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість не пізніше наступного робочого дня після бажаного (зап...

Читати далі »

ІІ На яку дату здійснюється внесення особи до реєстру платників ПДВ при поданні платником заяви з метою добровільної реєстрації, яка містить бажаний день реєстрації?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до п. 182.1 ст. 181 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо особа, яка провадить оподатковувані операції і відповідно до п. 181.1 ст.181 р. V ПКУ не є платником податку у зв'язку з тим, що обс...

Читати далі »

Який порядок обрахунку відповідних обсягів постачання товарів/послуг іншим платникам ПДВ у разі добровільної реєстрація особи як платника ПДВ?

25.08.2011

Якщо, наприклад, особа подала реєстраційну заяву платника ПДВ у січні 2011 року, то обрахунок відповідних обсягів постачання товарів/послуг іншим платникам ПДВ здійснюється за попередні 12 календарних місяців, тобто з січня 2010 року по грудень 2010 року.

Читати далі »

Яким чином особі, що реєструється платником ПДВ, заповнити рядок 11 заяви за формою №1-ПДВ?

25.08.2011

Усі розділи реєстраційної заяви за формою №1-ПДВ підлягають заповненню. Зокрема, в рядку 11 заяви зазначається перелік приміщень платника податку, його філій, представництв та інших відокремлених підрозділів, а саме: № з/п; Код ЄДРПОУ (для відокремлених підрозділів); Найменування приміщення (об'єкта, підрозділу, відділення, цеху тощо) або відокремленого підрозділу; Місцезнаходження приміщення або відокремленого підрозділу; Основні види товарів (послуг), що поставляються, та товарні позиції згідно з УКТЗЕД; Якщо приміщення орендується: найменування (П. І. Б.) орендодавця; для юридичної особи - код ЄДРПОУ, для фізичної особи - зазначити "Ф/О". Якщо приміщення є власністю суб'єкта господарювання: витрати виробничого характеру (за останні дванадцять місяців); витрати невиробничого характеру (за останні дванадцять місяців).

Читати далі »

Чи можуть бути зареєстровані як самостійні платники ПДВ філії та представництва ЮО – резидента?

25.08.2011

Враховуючи те, що філії та представництва не є юридичними особами, а також не є суб’єктами господарювання, то у податкових органів відсутні підстави для реєстрації філій та представництв в якості самостійних платників ПДВ.

Читати далі »

Чи підлягає заміні Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ, якщо воно заповнене мовою іншою ніж державна?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який період враховується платником податку для визначення обсягу операцій з постачання товарів/послуг з метою повторної реєстрації платником ПДВ після того як за самостійним рішенням відповідного органу ДПС його реєстрації платника ПДВ було анульовано?

25.08.2011

Платник податку, реєстрацію платника ПДВ якого анульовано за самостійним рішенням відповідного органу ДПС, з метою повторної реєстрації платником ПДВ повинен для визначення обсягу оподатковуваних операцій, визначених в п. 181.1 ст. 181 та п. 182.1 ст. 182 р. V Податкового кодексу України, враховувати обсяги операцій з постачання товарів/послуг, які здійснені ним протягом останніх 12 календарних місяців, до яких, в тому числі, включаються і місяці попередніх реєстрацій.

Читати далі »

Який порядок заповнення рядка 15.6 реєстраційної заяви за формою №1-ПДВ з позначкою „Перереєстрація” особою-платником ЄП?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »