Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Місце постачання товарів та послуг

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯк визначається місце постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном відповідно до норм ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Місцем постачання послуг є місце фактичного постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном, а саме: а) послуг, що є допоміжними у транспортній діяльності: навантаження, розвантаження, перевантаження, складська обробка товарів та інші аналогічні види послуг; б) послуг із проведення експертизи та оцінки рухомого майна; в) послуг, пов’язаних із перевезенням пасажирів та вантажів, у тому числі з постачанням продовольчих продуктів і напоїв, призначених для споживання; г) послуг із виконання ремонтних робіт і послуг із переробки сировини, а також інших робіт і послуг, що пов’язані з рухомим майном.

Читати далі »

Як визначається місце постачання товарів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 186.1 ст. 186 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) місцем постачання товарів є: а) фактичне місцезнаходження товарів на момент їх постачання (крім випадків, передбачених у пп. "б" і "в" цього пункту); б) місце, де товари п...

Читати далі »

Як визначається місце постачання послуг, пов’язаних з нерухомим майном відповідно до норм ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Місцем постачання послуг є фактичне місцезнаходження нерухомого майна, у тому числі що будується, для тих послуг, які пов’язані з нерухомим майном: а) послуг агентств нерухомості; б) послуг з підготовки та проведення будівельних робіт; в) інших послуг за місцезнаходженням нерухомого майна, у тому числі того, що будується

Читати далі »

Яким чином визначити КВЕД, що відповідають послугам, зазначеним у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 З метою правильного визначення КВЕД для послуг, визначених у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу України, платнику податку слід звернутися до Державної служби статистики України.

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 Чи виникає об’єкт оподаткування ПДВ при наданні консультаційних та інших послуг, наведених у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з надання консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем.

Читати далі »

Який порядок оподаткування операції з постачання платником ПДВ резиденту/нерезиденту послуг з надання персоналу?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операції з постачання платником ПДВ рекламних послуг резиденту та нерезиденту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Операція з постачання платником ПДВ рекламних послуг резиденту є об’єктом оподаткування ПДВ. Операція з постачання платником ПДВ рекламних послуг нерезиденту не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ у повіреного та виконавця операцій з надання нерезиденту - довірителю послуг з проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт для об’єкта нерухомості, розташованого за межами митної території України?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі якщо об'єкт нерухомості, у тому числі що будується, розташований за межами митної території України, то операції з надання нерезиденту - довірителю проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт на таких об'єктах, як у повіреного так і у виконавця, не є об'єктом оподаткування ПДВ. При цьому, винагорода, отримана повіреним в межах договору доручення з нерезидентом, є об’єктом оподаткування ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Читати далі »

Чи оподатковується ПДВ передача резидентом - платником ПДВ майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки при постачанні резидентом послуг з надання майнових прав інтелектуальної власності нерезиденту місцем поставки таких послуг є країна нерезидента, то така операціє не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Як визначається місце постачання телекомунікаційних послуг?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Місцем постачання телекомунікаційних послуг, вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання.

Читати далі »

Як визначається місце постачання послуг, які не включені до переліку послуг, визначених у п. 186.2 та п. 186.3 ст. 186 ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.186.4 ст.186 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 цієї статті.

Читати далі »

Який порядок оподаткування постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном?

25.08.2011

Якщо платником ПДВ постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном, здійснюється на митній території України, то такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою, у разі, постачання даних послуг за межами митної території України - такі послуги не підпадають під об’єкт оподаткування.

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 Чи оподатковуються ПДВ операції з постачання послуг по розповсюдженню програмного забезпечення за допомогою мережі Інтернет на території України посередником, якщо він отримує таке програмне забезпечення від агента-нерезидента?

25.08.2011

Послуги по розповсюдженню програмного забезпечення в електронному вигляді за допомогою мережі Інтернет на території України не є об’єктом оподаткування ПДВ, але постачання посередницьких послуг оподатковується у загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з придбання товарів за межами території України та їх поставки нерезиденту без їх фактичного ввозу на митну територію України?

25.08.2011

Оскільки операції з придбання і постачання товарів здійснюються за межами митної території України, а саме товари фактично не ввозяться на митну територію України та не вивозяться, то за даними операціями не виникає об’єкта оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з постачання інжинірингових послуг для об’єкта нерухомості, розташованого на митній території України?

25.08.2011

Інжинірингові послуги для об’єкта нерухомості, розташованого на митній території України, які не увійшли до переліку визначеного у пп. 14.1.85 п. 14.1 ст. 14 р. II Податкового кодексу України, є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягають оподаткуванню на загальних підставах, а місце їх постачання є фактичне місцезнаходження нерухомого майна у тому числі, що будується.

Читати далі »

Як визначається місце постачання послуг з оренди транспортних засобів (залізничного, морського, річкового, автомобільного, авіаційного та трубопровідного)?

25.08.2011

Місцем постачання послуг з оренди транспортних засобів (залізничного, морського, річкового, автомобільного, авіаційного та трубопровідного) є місце реєстрації постачальника таких послуг.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ послуг тайм-чартеру (оренда судна разом з персоналом) нерезиденту?

25.08.2011

Оскільки, надання екіпажу (персоналу) судна є невід’ємною частиною послуги тайм-чартеру (оренди судна), то місце постачання такої послуги визначається відповідно до визначення місця постачання послуг з оренди транспортних засобів (в т.ч. морського, річкового), а саме місцем постачання, є місце реєстрації постачальника таких послуг, тому незалежно від того, резиденту чи нерезиденту вони надаються, такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операції з надання в оренду (фрахт, бербоут-чартер) судна нерезидентом резиденту, якщо дане судно заходить в порт України під прапором нерезидента завантажується та відпливає в іншу країну, для виконання зовнішньоекономічно

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг, наведених у пп."в" п.186.3 ст.186 Податкового кодексу Украйни, резидентом – платником ПДВ?

25.08.2011

Операція з постачання платником ПДВ резиденту послуг, визначених у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 р. V Податкового кодексу України (далі – ПКУ), а саме консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем, є об’єктом оподаткування ПДВ, оскільки місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх на митній територія України. Операція з постачання платником ПДВ нерезиденту послуг, визначених у пп. "в" п. 186.3 ст. 186 р. V ПКУ, не є об’єктом оподаткування ПДВ, так як місцем постачання таких послуг вважається місце постачання їх за межами митної території України.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операції з постачання резидентом - платником ПДВ карток, які надають право покупцю - резиденту на заправку пальним транспортних засобів при перебуванні на території інших зарубіжних країн?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок оподаткування операції, у разі постачання частини послуги у періоді, коли постачання такої послуги не було об’єктом оподаткування, а постачання іншої частини послуги здійснюється у періоді, коли послуга є об’єктом оподаткування?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »