Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » База оподаткування в разі постачання товарів/послуг

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок оподаткування ПДВ операції з продажу агентом – резидентом - платником ПДВ карток поповнення рахунків за межами території України з метою надання послуг міжнародного електрозв’язку (роумінгу), у разі якщо такі послуги надаються виключно для ре

25.08.2011

Враховуючи те, що агентом – резидентом – платником ПДВ продаж карток поповнення рахунків здійснюється за межами території України з метою надання послуг міжнародного електрозв’язку (роумінгу) виключно для резидентів України, то в такому випадку, місцем постачання таких послуг є митна територія України і вони підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою ПДВ.

Читати далі »

Як визначається база оподаткування операцій в разі постачання товарів/послуг?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до ст. 188 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ...

Читати далі »

Який порядок визначення бази оподаткування при постачанні ОФ, в тому числі при їх ліквідації?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 При постачанні основних фондів база оподаткування визначається відповідно до п.188.1 ст. 188, та пп.189.9, 189.10 ст.189 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ послуг, що надаються митним брокером?

25.08.2011

Оподаткування ПДВ послуг, що надаються митним брокером, здійснюється в загальновстановленому порядку за основною ставкою.

Читати далі »

Який порядок нарахування податкових зобов’язань з ПДВ та визначення бази оподаткування при здійсненні операцій з постачання необоротних активів у разі отримання попередньої (авансової) оплати?

25.08.2011

База оподаткування операцій з постачання необоротних активів визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості. Датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше або дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, або дата відвантаження товарів.

Читати далі »

Як визначається база оподаткування ПДВ при постачанні об’єкта незавершеного будівництва?

25.08.2011

Відповідно до ст. 188 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до ст. 39 ПКУ, з...

Читати далі »

Як визначається база оподаткування при експорті товарів?

25.08.2011

У разі експорту платником ПДВ товарів, база оподаткування визначається відповідно до п.188.1 ст.188 Податкового кодексу України, а саме, виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін.

Читати далі »

Як визначається база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів на митній території України, які були попередньо імпортовані (ввезені) платником податку?

25.08.2011

Відповідно до п. 188.1 ст. 188 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями база оподаткування ПДВ операцій з постачання товарів, ввезених на митну територію України, визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче митної в...

Читати далі »

Як визначається балансова вартість при визнанні умовного постачання ОФ, які були придбані для використання в оподатковуваних операціях, а в подальшому будуть використовуватись в неоподатковуваних операціях?

25.08.2011

Згідно із п. 188.1 ст. 188 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі постачання необоротних активів, у тому числі в разі їх самостійної ліквідації, переведення з виробничих у невиробничі, переведення з використання в оподаткову...

Читати далі »

Чи включається до бази оподаткування ПДВ суми збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового зв'язку?

25.08.2011

Так, включаються.

Читати далі »

Який порядок визначення бази оподаткування ПДВ необоротних активів, у разі якщо на момент їх постачання договірна ціна таких необоротних активів є вищою за балансову вартість?

25.08.2011

У разі якщо на момент постачання необоротних активів їх договірна ціна є вищою за їх балансову вартість, то база оподаткування таких необоротних активів визначається виходячи з їх договірної ціни.

Читати далі »

Чи включаються до бази оподаткування ПДВ суми процентів, нарахованих або таких, що повинні бути нараховані на суму номіналу процентного векселя?

25.08.2011

Базою оподаткування за процентними векселями є договірна вартість, збільшена на суму процентів, нарахованих або таких, що повинні бути нараховані на суму номіналу такого векселя.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операції з передачі замовником давальницької сировини виконавцю на її переробку та отримання замовником готової продукції у разі якщо замовник та виконавець є резидентами України?

25.08.2011

Оскільки, давальницька сировина є власністю замовника і при передачі її для переробки виконавцю право власності на цю сировину до виконавця не переходить, то за операцією з передачі давальницької сировини виконавцю, а також при отриманні замовником готової продукції податкові зобов’язання з ПДВ не нараховуються. Виконавець нараховує ПДВ на послуги з переробки давальницької сировини на загальних підставах за основною ставкою. При цьому, замовник за такою операцією має право включити суми сплаченого ПДВ до складу податкового кредиту за умови, що в подальшому такі товари будуть використовуватись в оподатковуваних ПДВ операціях у межах його господарської діяльності.

Читати далі »

Чи включаються до бази оподаткування ПДВ суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування за операціями з відчуження легкових автомобілів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи має право резидент – переробник давальницької сировини, що закуплена нерезидентом на митній території України, на застосування нульової ставки з ПДВ до операцій з постачання послуг нерезиденту з переробки такої давальницької сировини?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який порядок оподаткування операції з постачання резидентом давальницької сировини нерезиденту за іноземну валюту на митній території України для подальшої переробки?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »