Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції з експорту товарів (супутніх послуг)

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи сплачується ПДВ при експорті товарів суб’єктом господарювання, який не є платником ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для операцій з експорту товарів (послуг) нормами Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI не передбачено сплати ПДВ суб’єктом господарювання, який не є платником ПДВ.

Читати далі »

Діє до 03.02.2011 Чи застосовується ставка ПДВ 0% до операцій з експорту товарів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із хмінами та доповненнями (далі – ПКУ) операції з експорту товарів (супутніх послуг), якщо їх експорт підтверджений митною декларацією, оформленою відповідно до вимог митн...

Читати далі »

Чи застосовується ставка ПДВ 0% до операцій з експорту товарів?

25.08.2011

Відповідно до пп. 195.1.1 п. 195.1 ст. 195 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) операції з експорту товарів (супутніх послуг), якщо їх експорт підтверджений митною декларацією, оформленою відповідно до вимог митного законодавства...

Читати далі »

Чи виникають податкові зобов’язання у платника ПДВ при отриманні /наданні попередньої (авансової) оплати за товари, які будуть експортовані або імпортовані?

25.08.2011

Відповідно до п. 187.11 ст.187 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями попередня (авансова) оплата вартості товарів, що експортуються чи імпортуються, не змінює значення сум податку, які відносяться до податкового кредиту або податкових зобов'яз...

Читати далі »

Який вид договору зазначається комітентом - власником товару в рядку "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної, яка виписується ним при здійсненні операцій з експорту товарів у межах договорів комісії?

25.08.2011

При заповненні рядка "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної , що виписується комітентом у разі здійснення операцій з експорту товарів у межах договорів комісії, у полі "вид договору" слід зазначати "Договір комісії".

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операції з тимчасового вивезення (експорту) за межі митної території України та ввезення (імпорту) на митну території України товарів з метою ремонту?

25.08.2011

Вивезення товарів за межі митного кордону України у митному режимі тимчасового вивезення згідно з положеннями глави 34 Митного кодексу України або у митному режимі переробки згідно з положеннями глави 39 Митного кодексу України, у тому числі об'єктів оперативного лізингу або транспортних засобів з метою їх ремонту, не є об’єктом оподаткування ПДВ. Під час ввезення на митну територію України продуктів переробки товарів, що вивозилися у митному режимі переробки за межами митної території України, податок сплачується у порядку, встановленому для митного режиму імпорту (за винятком операцій з ввезення в Україну продуктів переробки товарів, що вивозилися за її межі з метою ремонту в митному режимі переробки за межами митної території України, які не підлягають оподаткуванню).

Читати далі »

В якому звітному податковому періоді платник податку відображає обсяги експортованих товарів в податковій декларації з ПДВ?

25.08.2011

При здійсненні операцій з вивезення (експортування) товарів, датою виникнення податкових зобов’язань, на яку виписується платником податку податкова накладна, є дата фактичного вивезення експортованих товарів за межі митної території України. В податковому періоді, у якому відбулося фактичне вивезення експортованих товарів за межі митної території України, платник податку відображає обсяги таких експортованих товарів в рядку 2.1 розділу І податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Чи коригується податковий кредит, сформований при придбанні товару, у разі його безоплатного експорту нерезиденту?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »