Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: операції з факторингу

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок формування податкового зобов’язання та податкового кредиту платниками ПДВ при здійсненні операції з переведення боргу (заміни боржника у зобов’язанні)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Так як наслідками операції з переведення боргу (заміни боржника у зобов’язанні) є вибуття первинного боржника із зобов'язання, вступ до зобов'язання нового боржника за згодою кредитора та збереження у повному обсязі змісту зобов'язання при зміні суб'єктного його складу, тому відповідь щодо порядку оподаткування ПДВ зазначеної операції можливо надати лише після ознайомлення з первинними документами.

Читати далі »

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операція з передачі за грошові кошти боргових зобов’язань нерезиденту?

25.08.2011

Відповідно до пп. 196.1.5 п.196.1 ст. 196 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями не є об'єктом оподаткування операції з торгівлі за грошові кошти або цінні папери борговими зобов'язаннями, за винятком операцій з інкасації боргових вимог та факто...

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операцій із заставленим майном, яке переходить у власність банку від платника ПДВ згідно з умовами договору застави?

25.08.2011

У заставодавця податкові зобов'язання виникають у момент відчуження об'єкта застави. При цьому, база оподаткування визначається відповідно до ст.188 р.V Податкового кодексу України.Згідно з пп.„а” п.185.1 ст.185 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 ПКУ.

Читати далі »

Чи має право на формування податкового кредиту банк при здійсненні продажу заставленого майна в 2011 році, якщо операція з прийняття у власність такого нерухомого майна відбулася в 2010 році?

25.08.2011

В 2011 році, а саме у податковому періоді, в якому об'єкт застави буде реалізовано банком, тобто відбудеться використання його в оподатковуваній операції, банк отримає право на включення до складу податкового кредиту суми ПДВ, що вказана у податковій накладній, наданій в 2010 році банку продавцем (колишнім власником заставленого майна).

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операцій із продажу заставного майна боржника – платника ПДВ, яке оприбутковується на балансі заставодержателя (кредитора) з метою його наступного продажу?

25.08.2011

У разі якщо за згодою сторін (за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса) заставне майно в рахунок погашення кредиту переходить до заставодержателя, то таке відчуження прирівнюється до поставки і на дату такої передачі у заставодавця - платника ПДВ виникають податкові зобов'язання та такий заставодавець виписує податкову накладну. У разі якщо за згодою сторін (за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса) заставне майно оприбутковується на балансі заставодержателя (кредитора) з метою його наступного продажу, то на дату оприбуткування такого об'єкта за наявності податкової накладної або її замінників, заставодержатель (кредитор) має право на податковий кредит. При здійсненні операції з поставки оприбуткованого об'єкта у заставодержателя виникають податкові зобов'язання з ПДВ на загальних підставах.

Читати далі »