Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, що не є об’єктом оподаткування: інші операції, що не є об’єктом оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок оподаткування операцій з надання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту судновими агентами на користь нерезидентів?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Операції з надання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту судновими агентами на користь нерезидентів, які надають послуги з міжнародних перевезень пасажирів, їхнього багажу, вантажів чи міжнародних відправлень, не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ винагорода, отримана управителем фондом фінансування будівництва, у разі, якщо така винагорода входить до переліку видів винагород, визначених Законом України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівн

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Для отримання вичерпної відповіді щодо того, чи є об’єктом оподаткування ПДВ винагорода, отримана управителем фондом фінансування будівництва, платнику податку необхідно звернутися до органів державної податкової служби за його місцем реєстрації з додатковим наданням копій відповідних документів.

Читати далі »

Яким переліком типових операцій з розрахунково-касового обслуговування слід користуватись платнику ПДВ для правомірності визначення операцій, що не є об'єктом оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Перелік типових операцій з розрахунково-касового обслуговування, що здійснювалися банками України, які не є об'єктом оподаткування, було направлено для використання в роботі Національним банком України листом від 25.02.05 №12-112/310-1811.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ продажу подарункових сертифікатів, а також безоплатне їх передання іншим особам?

25.08.2011

При продажу подарункових сертифікатів, які передбачають їх обмін на товари, платник податку повинен нарахувати податкові зобов’язання на дату зарахування коштів від покупця таких сертифікатів. Операція з безоплатного передання покупцем подарункових сертифікатів третім особам є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ субвенції, що отримані з державного бюджету на погашення різниці в тарифах, встановлених органами виконавчої влади, не сплаченої населенням у зв’язку з отриманням будь-яких пільг та субсидій щодо оплати житлово-комунальних

25.08.2011

При наданні житлово-комунальних послуг вартість таких послуг, яка була оплачена населенням чи бюджетами відповідного рівня (в зв’язку з наданням населенню пільг та субсидій) в межах встановленого регульованого тарифу, підлягає оподаткуванню за ставкою 20 %. Різниця між фактичними витратами на виготовлення (придбання) житлово-комунальних послуг (собівартістю) і регульованими тарифами на їх продаж населенню (різниця між собівартістю і тарифом) звільняється від оподаткування.

Читати далі »