Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції, звільнені від оподаткування: операції з постачання товарів/послуг...громадськими організаціями інвалідів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок оподаткування ПДВ операції з постачання реабілітаційних послуг інвалідам та путівок на санаторно - курортне лікування?

25.08.2011

Операції з постачання реабілітаційних послуг інвалідам, дітям-інвалідам, а також постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей-інвалідів звільняються від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Чи оподатковується ПДВ орендна плата, за передане в оперативну оренду майно, підприємством громадської організації інвалідів?

25.08.2011

Операція з надання підприємством громадської організації інвалідів майна в оренду не передбачає для такого підприємства здійснення витрат, пов’язаних з переробкою (обробкою чи іншими видами перетворення) майна. А тому, послуга з оренди не відповідає критеріям наданої платником безпосередньо, і підлягає оподаткуванню ПДВ за основною ставкою, а орендна плата враховується при визначені бази оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Який порядок оподаткування операцій з постачання товарів та послуг, які виготовляються підприємствами та організаціями, що засновані громадськими організаціями інвалідів?

25.08.2011

Операції з постачання товарів (крім підакцизних товарів) та послуг, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями, які засновані громадськими організаціями інвалідів, звільняються від оподаткування ПДВ, за умови виконання вимог п.197.6 ст.197 р.V Податкового кодексу України.

Читати далі »

Чи звільняються від оподаткування ПДВ послуги з переробки давальницької сировини підприємствами та організаціями, які засновані громадськими організаціями інвалідів?

25.08.2011

У разі якщо підприємствами та організаціями, які засновані громадськими організаціями інвалідів відповідно до п.197.6 ст.197 р.V Податкового кодексу України, надаються послуги з переробки давальницької сировини, то зазначені послуги підлягають звільненню від оподаткування ПДВ за умови, що сума витрат, понесених на переробку, обробку, інші види перетворення давальницької сировини, складових частин, інших покупних частин товарів, які використовуються в процесі надання послуги з переробки, становитиме не менш як 8 відсотків ціни постачання такої послуги.

Читати далі »

Який порядок застосування нульової ставки підприємствами та організації громадських організацій інвалідів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »