Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Дата виникнення податкового кредиту

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Як визначається дата виникнення права на податковий кредит платника ПДВ відповідно до норм ПКУ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається: дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною.

Читати далі »

Які терміни встановлені для формування податкового кредиту за отриманою податковою накладною платником податку – покупцем, у тому числі платником, що застосовує касовий метод податкового обліку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно із п. 198.2 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається, зокрема, дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з бан...

Читати далі »

На яку дату виникає податковий кредит у разі придбання товарів/послуг, які в подальшому будуть поставлені не за грошові кошти, а в рахунок інших видів компенсацій, платником податку, що здійснює операції з поставки товарів (послуг) категоріям споживачів,

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податковий кредит у разі придбання товарів/послуг, які в подальшому будуть поставлені не за грошові кошти, а в рахунок інших видів компенсацій, платником податку, що здійснює операції з поставки товарів (послуг) категоріям споживачів, визначеним у п. 187.10 ст. 187 ПКУ, у такого платника виникає на дату списання коштів з банківського рахунка в оплату таких товарів/послуг.

Читати далі »

На яку дату формується податковий кредит на підставі податкових накладних та документів, які дають право на формування податкового кредиту без отримання податкової накладної, що додаються працівником до звіту про використання коштів, виданих на відрядженн

25.08.2011

Оскільки документи, що підтверджують витрати понесені підзвітною особою під час відрядження або виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, подаються разом з звітом про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі – Звіт), то датою отримання податкової накладної та інших документів, які дають право на формування податкового кредиту без отримання податкової накладної, буде вважатися дата складання такого Звіту. Після прийняття рішення щодо затвердження цього звіту керівником платника податку (податковим агентом), суми ПДВ, вказані в податкових накладних та інших зазначених документах можуть бути зараховані до складу податкового кредиту за умови виконання інших вимог щодо формування податкового кредиту.

Читати далі »

Чи має право платник податку на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачені у зв’язку з придбанням товарів/послуг, ОФ, що використовуються в його господарській діяльності у разі придбання їх за рахунок бюджетних коштів, що надійшли йому у вигляді с

25.08.2011

Товари/послуги, основні фонди, придбані за рахунок бюджетних коштів, що надійшли платнику податку у вигляді субсидій та поточних трансфертів, вважаються придбаними безпосередньо платником (за умови, що такі кошти включені до доходів платника податку) і суми ПДВ, сплачені при їх придбанні, можуть бути включені до складу податкового кредиту при дотриманні інших вимог щодо формування податкового кредиту.

Читати далі »

Чи має право платник податку на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених у зв’язку з придбанням товарів/послуг, ОФ за рахунок капітальних інвестицій (код бюджетної класифікації – 2410)?

25.08.2011

Якщо придбання основних фондів або їх ремонт провадяться не за рахунок платника податку, а за рахунок сум капітальних інвестицій, що отримані таким платником з бюджету та мають цільове призначення, то в цілях оподаткування суми ПДВ, сплачені у зв’язку з такими витратами, не можуть бути включені до складу податкового кредиту.

Читати далі »