Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Єдиний реєстр податкових накладних

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних встановлюється Кабінетом Міністрів України. Покупець має право звіряти дані отриманої податкової накладної на відповідність із даними Єдиного реєстру податкових накладних.

Читати далі »

Чи є підставою для проведення органами ДПС документальної позапланової виїзної перевірки продавця/покупця виявлення розбіжностей даних податкової накладної та Єдиного реєстру податкових накладних?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Виявлення розбіжностей даних податкової накладної та Єдиного реєстру податкових накладних є підставою для проведення органами державної податкової служби документальної позапланової виїзної перевірки продавця та у відповідних випадках покупця товарів/послуг.

Читати далі »

Чи можливо платнику податку - продавцю зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних в будь-який інший день, ніж дата їх виписки?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Податкова накладна не може бути зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних в будь-який інший день ніж дата її виписки. Відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.

Читати далі »

І Який порядок внесення відомостей, що містяться у податковій накладній, до Єдиного реєстру податкових накладних?

25.08.2011

Внесення відомостей, що містяться у податковій накладній, до Єдиного реєстру податкових накладних здійснюється відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 р. №1246.

Читати далі »

ІІ Який порядок внесення відомостей, що містяться у податковій накладній, до Єдиного реєстру податкових накладних?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Для делегування права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування іншій посадовій особі, продавець отримує засоби електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів для такої особи та подає податковому органові за місцем реєстрації по...

Читати далі »

І Хто повинен здійснити реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, у разі її виписки філією, якій делеговано таке право?

25.08.2011

Коротка: Якщо податкова накладна складається філією, якій делеговано право виписки такої податкової накладної, то головне підприємство – платник ПДВ повинно отримати засоби електронного підпису (електронний цифровий підпис посадової особи, якій делеговано право підпису податкової накладної та еле...

Читати далі »

ІІ Хто повинен здійснити реєстрацію податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних, у разі її виписки філією, якій делеговано таке право?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до п. 201.8 ст. 201 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку в порядку, передбаченому ...

Читати далі »

Який порядок підготовки і подання податкових накладних та/або розрахунків коригування кількісних і вартісних показників до них в електронній формі засобами телекомунікаційного зв'язку для внесення до Єдиного реєстру податкових накладних?

25.08.2011

Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010р. №1246 "Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних", Подання податкової накладної та/або розрахунку коригування Державній податковій службі в електронній формі здійснюється відповідно до Порядку підготовки і подання податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженого Державною податковою службою.

Читати далі »

Чи можливо з Єдиного реєстру податкових накладних вилучити податкову накладну та/або розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до неї, якщо вони не підлягають реєстрації в такому реєстрі, але помилково зареєстровані платником податку?

25.08.2011

Відповідно до п. 11 підр. 2 р. ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (реєстрація податкових накладних платниками ПДВ продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума ПДВ в одній податкові...

Читати далі »

Чи може платник податку подати податкову накладну та/або розрахунок коригування Державній податковій службі в електронній формі без укладання договору про визнання електронних документів?

25.08.2011

Ні, не може.

Читати далі »

Які дії платника ПДВ, якщо ним отримано квитанцію про неприйняття податкової накладної для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних або квитанція про прийняття або неприйняття податкової накладної зовсім не надійшла?

25.08.2011

Якщо платник ПДВ – продавець отримав квитанцію про неприйняття податкової накладної із значенням причин, то ним має бути усунено недоліки та повторно надіслано податкову накладну до Державної податкової служби засобами телекомунікаційного зв'язку для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Читати далі »

Яким чином зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних з 23-ї до 0 годин?

25.08.2011

Подавати накладну до реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних потрібно з 0 до 23-ї години.

Читати далі »

Чи вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податкова накладна та/або розрахунок коригування, у разі якщо платник ПДВ – продавець протягом операційного дня не отримав квитанції про прийняття або неприйняття податкової накладної та

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи підлягають реєстрації податкові накладні у Єдиному реєстрі податкових накладних, у разі якщо такі податкові накладні залишаються у продавця товарів/послуг?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »