Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Звітні (податкові) періоди

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який звітний податковий період з ПДВ необхідно застосовувати ЮО, що перебуває на сплаті ЄП за ставкою 6%, у тому числі при переході із спрощеної системи оподаткування на загальну?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Юридична особа, яка є платником єдиного податку за ставкою 6% та платником ПДВ, повинна звітувати з ПДВ щоквартально до моменту переходу на загальну систему оподаткування. З моменту переходу на загальну систему оподаткування юридична особа повинна щомісячно подавати податкову декларація з ПДВ починаючи з місяця, з якого право на застосування спеціального режиму оподаткування втрачено.

Читати далі »

Які платники ПДВ мають право обрати квартальний податковий період подання звітності з ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Право обрати квартальний податковий період подання звітності з ПДВ можуть: - платники, які мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, передбачене пп. "б" п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу України; - юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування зі сплатою єдиного податку за ставкою 6%.

Читати далі »

Які строки встановлені для подання податкової декларації з ПДВ та сплати ПДВ до бюджету?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно із п. 202.1 ст. 202 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) для платників ПДВ звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал. Відповідно до п. 49.18 ст. 49 р...

Читати далі »

Який порядок визначення першого звітного (податкового) періоду для осіб, які реєструються як платники ПДВ з дня іншого, ніж перший день календарного місяця?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до пп.„а” п.202.1 ст.202 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI визначено, що якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від д...

Читати далі »

Який порядок визначення останнього податкового періоду для осіб, податкова реєстрація яких анулюється у день інший, ніж останній день календарного місяця?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 184.6 ст. 184 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями у разі анулювання реєстрації особи як платника податку останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня, що настає за останнім д...

Читати далі »

Які платники ПДВ можуть вибрати квартальний податковий період та який порядок переходу з місячного податкового періоду на квартальний?

25.08.2011

Квартальний податковий період на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року можуть вибрати платники податку, які мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток. Заява про вибір квартального податкового періоду подається податковому органу разом з декларацією за наслідками останнього податкового періоду календарного року, тобто, грудня 2011 року. При цьому, квартальний податковий період починає застосовуватися з першого податкового періоду наступного календарного року (з I кварталу 2012 року). В 2011 році право на щоквартальне подання податкової звітності з ПДВ зберігається лише за платниками єдиного податку, які сплачують єдиний податок за ставкою 6 відсотків і є зареєстрованими платниками ПДВ. Заява про застосування квартального податкового періоду такими платниками не подається. При цьому, з моменту переходу такими платниками на загальну систему оподаткування застосовується місячний податковий період. Всі інші платники ПДВ подають податкову звітність з податку на додану вартість щомісячно.

Читати далі »

Який порядок визначення першого податкового періоду з ПДВ для ЮО, що є платником ЄП за ставкою 6%, якщо така особа реєструється платником ПДВ з дня іншого, ніж перший день календарного кварталу?

25.08.2011

Оскільки платник ПДВ, що знаходиться на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності подає податкову декларацію з ПДВ щоквартально, то у випадку реєстрації такої особи платником ПДВ з дня іншого, ніж перший день календарного кварталу, перша податкова декларація з ПДВ подається за наслідками такого кварталу.

Читати далі »