Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Порядок подання та заповнення загальної податкової декларації з пдв

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯким нормативно-правовим актом затверджено форми податкової звітності з ПДВ та порядок її заповнення?

25.08.2011

Форми податкової звітності з податку на додану вартість, а також порядок її заповнення і подання, затверджено наказом ДПА України від 25.01.2011 №41.

Читати далі »

Чи оподатковуються ПДВ кошти, що надходять платникам податку від банків як плата за середньоденними залишками на поточних рахунках, та чи відображаються зазначені суми у податковій декларації з ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Кошти, що надходять платникам податку від банків як плата за середньоденними залишками на поточних рахунках, не підпадають під операції з постачання товарів/послуг. Тобто, у разі надходження таких коштів у платника податку об’єкта оподаткування ПДВ не виникає та такі кошти не підлягають відображенню у податковій декларації з ПДВ.

Читати далі »

За якою формою подаються податкові декларації з ПДВ та копії реєстрів податкових накладних до них в електронному вигляді за грудень місяць 2010 року?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 За грудень місяць 2010 року подаються: - податкова декларації з ПДВ - за формою, встановленою наказом ДПА України від 30.05.97 №166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" із змінами та доповненнями; - податкова декларації з ПДВ (скорочен...

Читати далі »

Яким чином платникам податку, які подають податкову звітність в електронному вигляді, у разі наявності експортних операцій подати до органу ДПС оригінали ВМД?

25.08.2011

У разі наявності експортних операцій (заповнення рядка 2.1 податкової декларації з ПДВ) до такої декларації додаються оригінали митних декларацій (примірники декларанта). Платники податку, які подають податкову звітність в електронному вигляді, оригінали митних декларацій (примірників декларанта) подають окремо у порядку, визначеному для подання податкової звітності у паперовому вигляді.

Читати далі »

Чи приймає участь у погашенні податкових зобов’язань з ПДВ починаючи з січня 2011 року залишок від’ємного значення сум податку, що був акумульований в рядку 26 податкової декларації з ПДВ за останній податковий період 2010 року, та який порядок його відо

25.08.2011

Залишок від'ємного значення сум податку, що акумульовано в рядку 26 податкової декларації з ПДВ за останній податковий період 2010 року, підлягає включенню в повній сумі до податкового кредиту до відповідного рядка податкової декларації з ПДВ, яка подається за наслідками першого звітного періоду 2011 року.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ податкових накладних, що надійшли із запізненням в інших податкових періодах?

25.08.2011

Податкові накладні, обґрунтовано отримані платником ПДВ протягом 365 календарних днів з дати їх виписки, а для платників які застосовують касовий метод протягом 60 календарних днів з дати оплати отриманих товарів, у періодах, наступних за періодами їх виписки, відображаються у розділі IІ реєстру виданих та отриманих податкових накладних на дату їх отримання. Податковий кредит, сформований на підставі таких податкових накладних, розшифровується у розділі II додатка 5 "Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)" до податкової декларації з ПДВ із зазначенням періоду виписки податкових накладних і відповідно декларується у рядку 10.1 податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

В податковій декларації з ПДВ якого звітного періоду продавець/ покупець повинен врахувати коригування податкових зобов’язань/кредиту на підставі виписаного розрахунку коригування до податкової накладної?

25.08.2011

Суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача одночасно підлягають відповідному коригуванню в декларації з ПДВ звітного податкового періоду.

Читати далі »

В якому випадку платник ПДВ в обов’язковому порядку повинен надавати органам ДПС оригінали ВМД?

25.08.2011

Відповідно до пп. 200.7, 200.8 ст. 200 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному органу держа...

Читати далі »

Який порядок формування податкового кредиту за операціями з ввезення (імпорту) товарів, якщо під час їх митного оформлення сума ПДВ була сплачена виходячи із митної вартості таких товарів, до якої включено вартість послуг з їх транспортування?

25.08.2011

Якщо вартість послуг на транспортування товарів у місце ввезення на митну територію України включені до митної вартості ввезених (імпортованих) товарів, то платник податку має право на включення до податкового кредиту сум ПДВ, сплачених на митниці з вартості таких послуг у складі митної вартості імпортованого товару.

Читати далі »

Чи може платник виправити помилку у складі податкової декларації з ПДВ за будь-який наступний податковий період?

25.08.2011

Платник податку має право виправити помилку у складі податкової декларації за будь-який наступний період шляхом подання уточнюючого розрахунку у вигляді додатка до такої декларації. В такому випадку у спеціальному полі 1 – "додаток до декларації" уточнюючого розрахунку ставиться відповідна помітка, а також відповідна помітка про одночасне подання такого уточнюючого розрахунку з податковою декларацією зазначається в самій податковій декларації з ПДВ.

Читати далі »

За якою формою подаються податкові декларації з ПДВ та копії реєстрів отриманих та виданих податкових накладних до них в електронному вигляді за четвертий квартал 2010 року?

25.08.2011

За четвертий квартал 2010 року подаються: - податкова декларації з ПДВ - за формою, встановленою наказом ДПА України від 30.05.97 №166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" із змінами та доповненнями; - податкова декларації з ПДВ (скорочена) - за формою...

Читати далі »

За якою формою потрібно подавати декларацію з ПДВ за січень 2011 року?

25.08.2011

За січень місяць 2011 року подаються: - податкова декларації з ПДВ - за формою, встановленою наказом ДПА України від 30.05.97 №166 "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" із змінами та доповненнями; - податкова декларації з ПДВ (скорочена) - за формою, вс...

Читати далі »

І Який порядок відображення в податковій декларації суми ПДВ, на яку за актом перевірки встановлено завищення платником податку заявленої суми бюджетного відшкодування ПДВ та одночасно виявлено заниження платником податку задекларованого залишку від’ємног

25.08.2011

Коротка: У разі коли за результатами перевірки податковим органом встановлено перевищення платником заявленої суми бюджетного відшкодування та одночасно виявлено заниження платником задекларованого залишку від'ємного значення податкової декларації з ПДВ, то сума завищеного бюджетного відшкодуванн...

Читати далі »

ІІ Який порядок відображення в податковій декларації суми ПДВ, на яку за актом перевірки встановлено завищення платником податку заявленої суми бюджетного відшкодування ПДВ та одночасно виявлено заниження платником податку задекларованого залишку від’ємно

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до пп.„б” п.200.14 ст.200 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо за результатами камеральної або документальної позапланової виїзної перевірки орган державної податкової служби виявляє невідповід...

Читати далі »

Яке спеціальне поле 011 "звітний" чи 012 "звітний новий" слід зазначати при поданні додатків до звітної нової податкової декларації з ПДВ, якщо такі додатки не подавалися при поданні звітної податкової декларації з ПДВ?

25.08.2011

В додатках, що подаються до звітної нової декларації з ПДВ, платником податку заповнюється спеціальне поле 012 "Звітний новий", незалежно від того подавалися ним такі додатки чи ні до звітної податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Як платник податку, що звітує в електронному вигляді, подає заяву із скаргою про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних)?

25.08.2011

Подання податкової звітності засобами електронного зв'язку в електронній формі здійснюється відповідно до порядку підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, встановленому центральним органом державної податкової служби У складі декларації подаються передбачені цим Порядком додатки (у разі заповнення даних у відповідних рядках декларації) та копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних. У разі відмови постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) до декларації додаються Заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) за формою згідно з (Д8) (додаток 8) - для декларації, (ДС5) (додаток 5) - для декларації (скороченої); (ДСп5) (додаток 5) - для декларації (спеціальної); (ДП4) (додаток 4) - для декларації (переробного підприємства) та відповідні документи, передбачені п. 201.10 ст. 201 р. V Податкового кодексу України.

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 Чи відображаються платником податку в рядку 3 розділу І податкової декларації з ПДВ послуги, отримані від нерезидента на митній території України, які не є об’єктом оподаткування згідно пп. 196.1.14 ст. 196 ПКУ?

25.08.2011

Платник податку при отриманні послуг від нерезидента на митній території України, які не є об’єктом оподаткування згідно пп. 196.1.14 ст. 196 Податкового кодексу України, відображає обсяги придбання таких послуг в рядку 3 розділу І податкової декларації з ПДВ. Крім того, того у разі заповнення рядка 3 податкової декларації з ПДВ платником податку до такої декларації додається Довідка (Д6) (додаток 6).

Читати далі »

І Яка сума податкових зобов’язань з ПДВ підлягає сплаті до бюджету при поданні платником податку до граничного терміну їх сплати уточнюючого розрахунку, яким зменшено податкові зобов'язання, задекларовані в податковій декларації з ПДВ за звітний (податков

25.08.2011

Коротка: Оскільки нарахування за уточнюючим розрахунком у картці особового рахунка платника податків провадяться за датою фактичного його подання до податкового органу, то при поданні уточнюючого розрахунку, яким зменшено податкові зобов’язання з ПДВ, задекларовані в податковій декларації з ПДВ з...

Читати далі »

ІІ Яка сума податкових зобов’язань з ПДВ підлягає сплаті до бюджету при поданні платником податку до граничного терміну їх сплати уточнюючого розрахунку, яким зменшено податкові зобов'язання, задекларовані в податковій декларації з ПДВ за звітний (податко

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до п. 50.1 ст. 50 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податків самостійно виявляє п...

Читати далі »

Яким чином виправити помилки, що допущені при заповненні Уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ?

25.08.2011

Виправлення помилок, що допущені при заповненні Уточнюючого розрахунку, здійснюється виключно шляхом поданням нового Уточнюючого розрахунку.

Читати далі »

Яке абсолютне значення необхідно зазначати в графі 6 "Різниця" Уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, зокрема, з відповідним знаком плюс/мінус чи без знаку?

25.08.2011

Форма та порядок заповнення уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок затверджені наказом ДПА України від 25.01.11 №41 (далі – Порядок №41). Пунктом 3 р. IX Порядку № 41 визначено, що у графі 6 "Різниця" Уточнюючого розрахунку податк...

Читати далі »

Яким чином виправити помилку, допущену при заповненні Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої)/(переробного підприєм

25.08.2011

Виправлення помилок проводиться шляхом подання Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, за формою затвердженою наказом ДПА України від 25.01.11 №41 (далі - Уточнюючий розрахунок) до якого додається Розшифровка податкових зобов’язан...

Читати далі »

Чи відображається у колонці А рядків 8.1. та 8 сума коригування обсягів постачання, по яких не нараховувався податок на додану вартість, відображена у колонці А рядка 8.1.1?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

З якого періоду податкова звітність з ПДВ подається за формами, затвердженими наказом ДПА України від 25.01.2011 №41?

25.08.2011

Податкова звітність з ПДВ за лютий 2011 року подається до органів державної податкової служби за формами податкової звітності з ПДВ, затвердженими наказом ДПА України від 30.05.97 №166 (з урахуванням змін і доповнень); наказом ДПА України від 23.10.98 №499 (із змінами і доповненнями); наказом ДПА України від 28.04.2009 №221 (із змінами і доповненнями); наказом ДПА України від 12.05.2010 №313 (із змінами). Починаючи із звітності за березень та I квартал 2011 року податкова звітність з ПДВ подається до органів державної податкової служби за формами податкової звітності, затвердженої наказом ДПА України від 25.01.2011 №41 „Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.02.2011 за №197/18935.

Читати далі »

Чи відображається у податковій декларації з ПДВ залишок від’ємного значення податку, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду, до повного його погашення, у разі якщо із дати його виникнен

25.08.2011

У разі якщо залишок від’ємного значення податку попередніх податкових періодів, який сформований за придбаними товарами/послугами, протягом терміну позовної давності платником ПДВ є неоплаченим, то такі товари вважаються безоплатно отриманими, оскільки за такими товарами відсутній факт їх придбання, а тому право на податковий кредит та відповідно на бюджетне відшкодування сум ПДВ за такими товарами/послугами у платника відсутнє.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ, що подається за березень 2011 року, значень рядків 8.5 або 8.6 уточнюючих розрахунків, що подавалися у лютому чи березні 2011?

25.08.2011

Значення рядків 8.5 та 8.6 Уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, що подавалися у лютому чи березні 2011 року за формою, яка була затверджена наказом ДПА України від 30.05.97 №166 "Про Порядок заповнення і ...

Читати далі »

Який порядок заповнення Розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ (Д5) та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої) (ДС2)/(переробного підприємства) (ДП2)/(спеціа

25.08.2011

Платники податку, у яких звітний період дорівнює кварталу, подають до органу ДПС податкову декларацію з ПДВ разом з відповідними додатками протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду. В такій декларації та додатках, відображаються дані за відповідний звітний квартал. Тому при заповненні Розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ (Д5) та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої) (ДС2)/(переробного підприємства) (ДП2)/(спеціальної) (ДСп2)) платниками податку, що звітують щоквартально, в рядку "Усього за місяць" відображаються дані усього за відповідний квартал.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ та в додатку 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ коригування сум податкових зобов’язань при поверненні товарів неплатником ПДВ?

25.08.2011

У разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань при поверненні товарів неплатником ПДВ таке коригування відображається в рядку 8.1 розділу 1 податкової декларації з ПДВ та в додатку 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ. При заповненні додатка 1 (Д1) в даному випадку слід заповнювати всі колонки таблиці 1 розділу І, але з урахуванням таких особливостей. Оскільки у разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" податкової накладної та розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної проставляється нуль, то в колонці 3 "індивідуальний податковий номер покупця" додатка (Д1) слід проставляти O (нуль). Враховуючи те, що платником ПДВ було здійснено поставку товарів неплатнику ПДВ, який не отримував податкової накладної та, відповідно, сплачені раніше суми ПДВ не включав до податкового кредиту, то обидва примірники розрахунку коригування залишаються в продавця без підпису покупця – неплатника ПДВ, а тому колонка 7 "дата отримання отримувачем (покупцем) розрахунку коригування" додатка (Д1) має містити прочерк (у разі подання звітності на паперових носіях) або залишатися не заповненою (у разі подання звітності в електронному вигляді).

Читати далі »

До якого рядка податкової декларації ПДВ, форма якої затверджена наказом ДПА України від 25.01.11 №41 та яка подається за березень місяць 2011 року (перший квартал 2011 року), переносяться показники з рядків 22.2 та 26 з податкової декларації, форма якої

25.08.2011

Показники з рядків 22.2 та 26 податкової декларації з ПДВ, форма якої затверджена наказом ДПА України від 30.05.97 №166 та яка подана за лютий 2011 року (четвертий квартал 2010 року), включаються до рядків 21.1 та 21.2 відповідно податкової декларації з ПДВ, форма якої затверджена наказом ДПА України від 25.01.11 №41 та яка подається платниками ПДВ починаючи з березня 2011 року (першого кварталу 2011 року).

Читати далі »

Чи потрібно проставляти кількість ВМД у відмітках про одночасне подання до декларації, якщо копії ВМД здаються через канцелярію ДПІ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Які показники, а саме показники графи 5 чи 6, уточнюючого розрахунку відображаються в Розшифровках податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів, що подаються до такого уточнюючого розрахунку?

25.08.2011

Виправлення помилок платником податку проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (далі – Розшифровки) (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ (Д5) та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої) (ДС2)/(переробного підприємства) (ДП2)/(спеціальної) (ДСп2)). Такі Розшифровки подаються з відміткою "уточнюючий" та містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та відповідають даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ показників уточнюючого розрахунку, якщо він подається у вигляді додатку до такої декларації, а не як окремий документ?

25.08.2011

Згідно із р. IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 №41, (далі – Порядок №41) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 р. II Податкового кодексу Україн...

Читати далі »

Який порядок заповнення таблиці 4 (Д7) додатку 7 до податкової декларації з ПДВ?

25.08.2011

Згідно із п. 21 р. III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 №41, у разі застосування платниками касового методу визначення податкових зобов'язань і податкового кредиту відповідно до п. 187.10 ст. 187 Податко...

Читати далі »

В якому рядку податкової декларації з ПДВ відображається коригування податкового кредиту, якщо на дату повернення товару (попередньої оплати) постачальник позбавлений статусу ПДВ?

25.08.2011

Відповідно до п. 198.3 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповід...

Читати далі »

Як у першій податковій декларації з ПДВ платника ПДВ, зареєстрованого з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, відображаються операції з постачання товарів/послуг?

25.08.2011

Платники податків, (які підлягають обов’язковій реєстрації як платники ПДВ та на перше число місяця, що настає за місяцем, в якому досягнуто обсягу 300 000 грн., ще не є зареєстрованими платниками ПДВ, незалежно від того своєчасно подана ними реєстраційна заява чи з порушенням терміну її подання) обсяги постачання товарів/послуг за період, починаючи з першого числа місяця, в якому відбулась його реєстрації платником ПДВ та до останнього дня першого повного календарного місяця, що настає за місяцем, в якому відбулась реєстрація, відображає по відповідних рядках розділу І податкової декларації з ПДВ. При цьому, платники податків які підлягають обов’язковій реєстрації як платники ПДВ та на перше число місяця, що настає за місяцем, в якому досягнуто обсягу 300 000 грн., ще не є зареєстрованими платниками ПДВ, податкові накладні на обсяги поставки з першого числа місяця до дати реєстрації платником ПДВ не виписують, а також права на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування до моменту реєстрації платником ПДВ не мають.

Читати далі »

Чи всі показники податкової декларації з ПДВ відображаються в графах Уточнюючого розрахунку при самостійному виправлені помилок, чи тільки ті показники, які уточнюються?

25.08.2011

В Уточнюючому розрахунку відображаються всі заповненні рядки декларації з ПДВ, що уточнюється. В графу 4 Уточнюючого розрахунку переносяться показники податкової декларації з ПДВ, що уточнюється, у графі 5 відображаються всі показники декларації з урахуванням виправлених помилок, а в графі 6 відображається абсолютне значення помилки по всім заповнених в Уточнюючому розрахунку рядках з відповідним знаком (+/-), у разі якщо абсолютне значення дорівнює нулю, то у такій графі у відповідному рядку проставляється „-”. При цьому, слід зазначити, що не заповненні рядки декларації з ПДВ, в Уточнюючому розрахунку у разі подання звітності на паперових носіях відображаються з прочерками, а у разі подання звітності в електронному вигляді - залишаються не заповненими.

Читати далі »

Який порядок відображення в уточнюючому розрахунку коригування сум ПДВ, що були раніше відображені в розділі ІІІ податкової декларації з ПДВ, форма якої затверджена наказом ДПА України від 30.05.97 №166?

25.08.2011

Згідно із р.IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 №41, (далі – Порядок №41) у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст.102 р.II Податкового кодексу України в...

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ та додатку 5 (Д5) до неї операції з ліквідації ОФ за самостійним рішенням платника податку?

25.08.2011

Показники податкової накладної за операцією з ліквідації основних фондів за самостійним рішенням платника ПДВ, відображаються у рядку "Інші" розділу І додатка 5 до податкової декларації з ПДВ та у рядку 1 "Операції на митній території України, що оподатковуються за основною ставкою, крім імпорту товарів" розділу І "Податкові зобов’язання" податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Який порядок відображення в уточнюючому розрахунку коригування сум ПДВ, що були відображені в рядках 8.1, 8.4, 16.1 та 16.4 податкової декларації з ПДВ, форма якої затверджена наказом ДПА України від 30.05.97 №166, якщо новою формою уточнюючого розрахунку

25.08.2011

Відповідно до п. 50.1 ст. 50 р. ІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) та п. 1 р. IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 №41, у разі якщо у ма...

Читати далі »

Чи потрібно заповнювати Розшифровку (додаток 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ) у разі якщо в декларації з ПДВ відсутні дані - проставлені лише прочерки?

25.08.2011

У разі заповнення платником відповідного рядка декларації, в колонці „Код додатка” якого визначено код додатка, обов’язковим є подання такого додатка. У разі, якщо в рядках декларації з ПДВ, відсутні дані - проставлені лише прочерки, що свідчить про відсутність у звітному (податковому) періоді у платника ПДВ господарської діяльності, а отже - про відсутність у нього господарських стосунків з контрагентами (покупцями/постачальниками), додаток 5 до податкової декларації з ПДВ не заповнюється і не подається.

Читати далі »

І Чи може орган ДПС за результатами камеральної перевірки зменшити суму від’ємного значення рядка 24 податкової декларації з ПДВ, якщо платником було допущено помилку при заповненні графи 2 "Звітний (податковий) період, у якому виникла сума" додатка 2 (Д2

25.08.2011

Коротка: Якщо платником податку в даних податкової декларації, в тому числі в додатках до неї, зокрема, в Довідці про залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає ...

Читати далі »

ІІ Чи може орган ДПС за результатами камеральної перевірки зменшити суму від’ємного значення рядка 24 податкової декларації з ПДВ, якщо платником було допущено помилку при заповненні графи 2 "Звітний (податковий) період, у якому виникла сума" додатка 2 (Д

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Згідно із п. 198.2 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається дата тієї події, що відбулася раніше: дата...

Читати далі »

В якому звітному періоді та яким чином відобразити в декларації відповідно до п.189.5ПКУ перерахунок бази оподаткування при поверненні об"єкту фінансового лізингу неплатником податку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи можна в одному уточнюючому розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації (самостійного документу), виправити помилки, допущені у декількох податкових деклараціях з ПДВ?

25.08.2011

Платник податку в одному уточнюючому розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації (самостійного документу), може виправити помилки лише однієї раніше поданої податкової декларації. У разі необхідності виправлення помилок, допущених у декількох податкових деклараціях, платнику ПДВ необхідно подати уточнюючий розрахунок до кожної окремої податкової декларації.

Читати далі »

Яка методика заповнення додатку 2 до податкової декларації з ПДВ (Д2)?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який звітний (податковий) період зазначається в рядку 02 "Звітний (податковий) період" уточнюючого розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації (самостійного документу)?

25.08.2011

У разі подання уточнюючого розрахунку у вигляді додатку до декларації в рядку 02 "Звітний (податковий) період" зазначається звітний період, за який подається податкова декларація з ПДВ. У разі подання уточнюючого розрахунку у вигляді самостійного документу в рядку 02 "Звітний (податковий) період" зазначається звітний період (місяць (квартал) та рік), в якому здійснюється подання такого уточнюючого розрахунку.

Читати далі »

Як в Розшифровці податкових зобов'язань та податкового кредиту (Д5) відобразити чек, яким підтверджується одночасне придбання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ та звільняються від оподаткування?

25.08.2011

Чек, яким підтверджується одночасне придбання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню ПДВ та звільняються від оподаткування, зазначається в розділі ІІ Розшифровки виключно у тій частині, яка включена до рядків 10.1, 10.2, 14.1, 15.1, 15.2 декларації з ПДВ.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ та Розшифровці (Д5) операції згідно податкової накладної, що виписана на суму перевищення звичайної ціни над договірною?

25.08.2011

Загальний обсяг поставки та суму ПДВ, зазначені в таких податкових накладних, вказуються в розділі І "Видані податкові накладні" реєстру виданих та отриманих податкових накладних та в рядку 1 "Операції на митній території України, що оподатковуються за основною ставкою, крім імпорту товарів" податкової декларації з ПДВ. При заповненні Додатка 5 до податкової декларації з ПДВ "Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів" податкова накладна виписана на суму виходячи з фактичної ціни постачання відображається в розділі I "Податкові зобов'язання" з розшифровкою контрагента. Податкова накладна, виписана на суму перевищення звичайної ціни над фактичною, відображається в додатку 5 в рядку „Інші”.

Читати далі »

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ платником податку, що звітує щоквартально, податкових накладних, які отримані із запізненням без документального підтвердження їх надходження, але протягом звітного періоду - кварталу?

25.08.2011

Враховуючи те, що податкові накладні отримані платником податку, що звітує щоквартально, із запізненням без документального підтвердження їх надходження, але протягом такого звітного періоду – кварталу, то податковий кредит, сформований на підставі таких податкових накладних, декларується у рядку 10.1 податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

У яких випадках в податковій декларації з ПДВ заповнюється поле 03 „Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки”?

25.08.2011

В податковій декларації з ПДВ поле 03 „Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки” заповнюється виключно у випадку, коли платником ПДВ виправляються помилки у складі податкової декларації за будь-який наступний період шляхом подання уточнюючого розрахунку у вигляді додатка до такої декларації.

Читати далі »

Чи додаються відповідні додатки до уточнюючого розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації (самостійного документу), у разі виправлення помилок у рядках поданої раніше декларації?

25.08.2011

Виправлення помилок проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого у разі заповнення даних у відповідних рядках додаються відповідні додатки з відміткою "уточнюючий". Зазначені додатки містять вартісні показники, які відображаються на суму уточнення (збільшення або зменшення) з відповідним знаком та відповідають даним з колонки 6 уточнюючого розрахунку. У разі, якщо колонка 6 уточнюючого розрахунку у відповідних рядках, до яких повинні додаватися додатки, містить прочерки (при поданні звітності на паперових носіях) чи не заповнена (при поданні звітності в електронному вигляді), то відповідно додатки до таких рядків уточнюючого розрахунку платником податку не додаються.

Читати далі »

Яким чином виправити помилку, допущену платником ПДВ, у Розрахунку (перерахунку) частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами/послугами, необоротними активами між оподатковуваними та неоподатковуваними операціям

25.08.2011

Враховуючи те, що подання уточнюючого розрахунку є одним із способів виправлення платником податку самостійно виявлених помилок у показниках раніше поданої декларації з ПДВ, та оскільки Розрахунок (перерахунок) частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами/послугами, необоротними активами між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями (Д7) (додаток 7) є складовою такої податкової декларації, то виправлення помилок, що виникли при його заповненні, незалежно від того вплинула чи ні така помилка на вартісні показники податкової декларації з ПДВ, проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого додається додаток 7 з відміткою "уточнюючий" та який містить нові вірні показники.

Читати далі »

Як у декларації з ПДВ та реєстрі виданих та отриманих податкових накладних відображається операція з постачання товарів/послуг, придбаних до 01.01.2011 року, якщо з 01.01.2011 року такі операції звільняються від оподаткування?

25.08.2011

Пп. 198.5 ст. 198 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) передбачено, що якщо при придбанні товарів/послуг платник податку скористався правом на податковий кредит, а в подальшому такі товари/послуги фактично використовується в опер...

Читати далі »

Який порядок відображення у податковій декларації з ПДВ виписаної податкової накладної та розрахунку коригування до податкової накладної, якщо повернення (товарів або коштів) здійснено у тому самому або в наступному податковому періоді?

25.08.2011

Оподатковувані за основною ставкою обсяги постачання, здійснені на митній території України, та ті, місце постачання яких визначено на митній території України, включаються до рядка 1 декларації У разі зміни податкових зобов’язань продавця у зв’язку з поверненням йому покупцем коштів за товари (послуги) або повернення товарів розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної виписується в день повернення незалежно від того, чи здійснювалася така операція у тому самому звітному періоді, в якому було виписано податкову накладну, чи в іншому періоді. Таке коригування відображається у рядку 8.1 податкової декларації з ПДВ та у додатку 1 до податкової декларації з ПДВ "Розрахунок коригування сум податку на додану вартість до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1)".

Читати далі »

В якому рядку податкової декларації з ПДВ відображається коригування податкового кредиту, що був сформований при виготовленні, придбанні до 01.01.11 зернових культур товарних позицій 1001- 1008 (крім товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10

25.08.2011

Перерахунок податкового кредиту що був сформований при виготовленні, придбанні до 01.01.11 зернових культур товарних позицій 1001- 1008 (крім товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00), технічних культур товарних позицій 1205 і 1206, здійснюється шляхом нарахування податкових зобов’язань у податковому періоді, на який припадає операція з постачання таких товарів після 01.01.11, та відображається в рядку 1 розділу І "Податкові зобов’язання" податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Яка сума податкових зобов’язань з ПДВ підлягає сплаті до бюджету при поданні платником податку уточнюючого розрахунку у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ за звітний період з від’ємним значенням, якщо в такій декларації задеклароване позитивне

25.08.2011

Якщо в податковій декларації з ПДВ за звітний період задеклароване позитивне значення, то при поданні платником податку уточнюючого розрахунку у вигляді додатку до такої декларації з від’ємним значенням, платник податку повинен сплатити до бюджету суму податкових зобов’язань, що задекларована ним в рядку 25 податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Який порядок перенесення до податкової декларації з ПДВ значення графи 6 рядка 20.2 уточнюючого розрахунку?

25.08.2011

Порядок заповнення уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок визначений р. IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 № 41,...

Читати далі »

Як в уточнюючому розрахунку, затвердженому наказом ДПА України від 25.01.11 №41, відобразити помилково не включену суму податку до рядка 23.3 податкової декларації з ПДВ, яка подавалася за формою, затвердженою наказом ДПА України від 30.05.97 №166?

25.08.2011

У разі якщо значення рядків 8.5 та 8.6 Уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (далі – уточнюючий розрахунок), що подавалися за формою, яка була затверджена наказом ДПА України від 30.05.97 №166 "Про Порядок ...

Читати далі »

Чи заповнюється Розрахунок суми бюджетного відшкодування (Д3) до податкової декларації з ПДВ платниками податку, які не мають права на отримання бюджетного відшкодування?

25.08.2011

Розрахунок суми бюджетного відшкодування (додаток 3) заповнюється виключно платниками ПДВ, які мають право на бюджетне відшкодування ПДВ та які заповнили рядок 22 декларації. Платники податку, які відповідно до п.200.5 ст.200 р.V Податкового кодексу України не мають права на отримання бюджетного відшкодування, розрахунок бюджетного відшкодування (додаток 3) не заповнюють.

Читати далі »

Яким чином платнику податку у податковій декларації з ПДВ та в розшифровці податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів ((Д5)/(ДС2)/(ДП2)/(ДСп2)) відобразити включення до податкового кредиту суми ПДВ за заявою зі скаргою на постача

25.08.2011

Обсяги придбання з ПДВ товарів/послуг з метою їх подальшого використання в межах господарської діяльності платника податку включаються до відповідного рядка розділу ІІ "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ/(скороченої)/(переробного підприємства)/(спеціальної). У разі подання разом з податковою декларацією заяви про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) (Д8)/(ДС5)/(ДП4)/(ДСп5) платник податку при заповненні реєстру виданих та отриманих податкових накладних у графі 5 р. ІІ обов’язково повинен зазначити "ЗП" та при заповненні розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (додаток 5 до податкової декларації з ПДВ (Д5) та додаток 2 до податкової декларації з ПДВ (скороченої) (ДС2)/(переробного підприємства) (ДП2)/(спеціальної) (ДСп2)) повинен в графі 2 розділу ІІ "Податковий кредит" вказати – "Заява на постачальника (індивідуальний податковий номер)", при цьому в обов’язковому порядку зазначити назву контрагента, а в гр. 3 вказати період, у якому податкова накладна мала бути виписана постачальником та за який подано заяву до декларації.

Читати далі »

Чи відображається у податковій декларації з ПДВ платником податку, який не мав права на бюджетне відшкодування через відсутність оподатковуваних поставок, залишок від’ємного значення податку, який після бюджетного відшкодування включається до складу подат

25.08.2011

Платник податку, який не мав права на бюджетне відшкодування через відсутність оподатковуваних поставок, має право в рядку 24 податкової декларації з ПДВ відображати залишок від’ємного значення податку, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду та з дати виникнення якого минуло 1095 днів, до повного його погашення.

Читати далі »

Які особливості заповнення податкової декларації з ПДВ платниками податку, які ведуть окремий податковий облік згідно з договором управління майном?

25.08.2011

Управитель майна, повинен забезпечити окремий податковий облік з ПДВ щодо господарських операцій, пов'язаних з використанням майна, що отримане в управління за договорами управління майном та за результатами такої діяльності подає окрему податкову звітність з ПДВ з відміткою "Договір про управління майном від _______________ N ______" та вказує назву такого договору. При цьому, податкова звітність повинна бути підписана особою, відповідальною за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації згідно з договором управління майном.

Читати далі »

В якому рядку податкової декларації з ПДВ відображається коригування обсягів придбання, по яких ПДВ не нараховувався?

25.08.2011

Коригування обсягів придбання, по яких ПДВ не нараховувався, підлягає відображенню у рядку 16.1.1 податкової декларації з ПДВ.

Читати далі »

Чи заповнюється платником ПДВ рядок 3 податкової декларації з ПДВ при здійсненні операцій, які не є об’єктом оподаткування ПДВ та які не становлять частину в загальному обсязі постачання (наприклад: суми коштів, що надходять від банків як плата процентів

25.08.2011

Платник ПДВ в рядку 3 розділу І податкової декларації з ПДВ відображає виключно операції, які згідно зі ст.196 р.V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ та які здійснюються ним як частина в загальному обсязі постачання. При цьому, операції, які згідно зі ст.196 р.V Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування ПДВ та які не становлять частину в загальному обсязі постачання (наприклад: суми коштів, що надходять від банків як плата процентів за депозитом), відображенню в податковій декларації з ПДВ не підлягають.

Читати далі »

На скількох аркушах може бути складена податкова звітність з ПДВ?

25.08.2011

Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ не містить обмежень, щодо певної кількості аркушів на яких повинна подаватися податкова звітність з ПДВ. Платник податку самостійно приймає рішення щодо кількості аркушів на яких складається така податкова звітність.

Читати далі »

Чи підлягають відображенню в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та в Розшифровці (Д5) платником податку, який підлягає обов’язковій реєстрації платником ПДВ та на перше число місяця, що настає за місяцем, в якому досягнуто обсягу 300 000 гр

25.08.2011

Платник податку, який підлягає обов’язковій реєстрації як платник ПДВ та на перше число місяця, що настає за місяцем, в якому досягнуто обсягу 300 000 грн., ще не є зареєстрованим платником ПДВ, податкові накладні на обсяги поставки з першого числа місяця до дати реєстрації платником ПДВ не виписує, а також права на віднесення сум ПДВ до податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування до моменту реєстрації платником ПДВ не має. При цьому, такий платник податку податкові зобов’язання, нараховані на обсяги постачання товарів/послуг за період, починаючи з першого числа місяця, в якому відбулась його реєстрація платником ПДВ, до дати такої реєстрації, відображає в рядку 1 розділу І податкової декларації з ПДВ, в рядку "Інші" Розшифровки податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5), а в реєстрі отриманих та виданих податкових накладних не відображає.

Читати далі »

В якому рядку податкової декларації з ПДВ відображається коригування податкового кредиту, що був сформований при придбанні до 01.01.11 відходів і брухту чорних і кольорових металів та при здійсненні операцій з постачання таких товарів після 01.01.11?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Який звітний (податковий) період зазначається в рядку 02 "Звітний (податковий) період" та в рядку 03 "Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки" в додатках до уточнюючого розрахунку, який подається у вигляді додатку до декларації або само

25.08.2011

Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 "Звітний (податковий) період" зазначається звітний період, за який подається податкова декларація з ПДВ. Якщо уточнюючий розрахунок подається у вигляді самостійного документу, то в додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 02 "Звітний (податковий) період" зазначається податковий період (місяць (квартал) та рік), в якому здійснюється подання такого уточнюючого розрахунку. Незалежно від способу подання уточнюючого розрахунку, а саме як окремого документу чи у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ, у додатках до уточнюючого розрахунку в рядку 03 "Звітний (податковий) період, за який виправляються помилки" вказується період, за який виправляються такі помилки.

Читати далі »

Як заповнюється податкова декларація з ПДВ та додатки до неї (у гривнях з копійками чи без копійок)?

25.08.2011

Суми операцій з постачання/придбання та суми ПДВ в податковій декларації з ПДВ/(скороченій)/(спеціальній)/(переробного підприємства) проставляються в гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами. Що стосується додатків до податкової декларації з ПДВ, то слід зазначити таке. З метою мінімальних відхилень обсягів постачання та сум ПДВ, вказаних у Розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1)/(ДС1)/(ДСп1)/(ДП1) та у Розшифровках податкових зобов’язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)/(ДС2)/(ДСп2)/(ДП2) є доцільним заповнення даних в розрізі контрагентів у гривнях з копійками, а, відповідно, при заповненні рядків "Усього" (Д1)/(ДС1)/(ДСп1)/(ДП1) та "Усього за місяць" (Д5)/(ДС2)/(ДСп2)/(ДП2) проводити округлення за загальновстановленими правилами.

Читати далі »

Який порядок перенесення до податкової декларації з ПДВ значення графи 6 рядка 24 уточнюючого розрахунку?

25.08.2011

У разі виправлення значення рядка 24 декларації, яке у майбутніх звітних періодах впливало на значення рядка 25 чи рядка 23, уточнюючий розрахунок подається за кожний звітний період, у якому значення рядка 24 декларації впливало на значення рядка 25 чи рядка 23. У разі виправлення значення рядка 24 декларації, яке у майбутніх звітних періодах не вплинуло на значення рядка 25 чи 23 (23.1 чи 23.2), уточнюючий розрахунок подається за один звітний період, в якому вносяться відповідні зміни. На значення графи 6 рядка 24 уточнюючого розрахунку зменшується значення рядка 24 податкової декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок, або збільшується значення рядка 24 шляхом відображення такого збільшення в рядку 21.2 податкової декларації за звітний період, у якому подано такий уточнюючий розрахунок.

Читати далі »

Які строки подання податкової декларації з ПДВ у разі анулювання реєстрації платника ПДВ, який застосовує місячний (квартальний) податковий період та чи може суб’єкт господарювання виправити помилки шляхом подання уточнюючого розрахунку у вигляді додатка

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи має можливість платник ПДВ виправити арифметичну помилку щодо невірно (зайво) нарахованої суми штрафу в уточнюючому розрахунку та повернути зайво перераховані кошти і в якому порядку ?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Як виправити помилку в рядку 15 податкової декларації з ПДВ, у разі якщо формою уточнюючого розрахунку не передбачено вказаного рядку?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи потрібно робити помітку у полі 011 звітний в податковії декларації з ПДВ у разі подання такої декларації за попередній звітній період, у разі якщо вона не була своєчасно подана?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи відображаються у Розшифровці ПЗ та ПК в розрізі контрагентів (Д5) витрати на ремонт основних засобів?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Як відображається в податковй декларації з податку на додану вартість сума ПДВ, сплачена митним органам, якщо імпортовані товари одночасно використовується в оподаткованих та неоподатковиних операціях?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

У якому рядку податкової декларації з ПДВ відображаються обсяги придбання товарів/послуг, які не є об’єктом оподаткування?

25.08.2011

У разі придбання платником податку товарів/послуг, які не є об’єктом оподаткування ПДВ, обсяги їх придбання без ПДВ відображаються: - у колонці А рядку 11.1 розділу ІІ "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ – якщо такі товари/послуги придбані з метою їх використання у межах господарської діяльності платника податку для здійснення операцій, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та нульовою ставкою - у колонці А рядку 11.2 розділу ІІ "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ – якщо такі товари/послуги придбані з метою їх використання у межах господарської діяльності платника податку для здійснення операцій, які не є об'єктом оподаткування (ст.196 р.V ПКУ), та/або звільнені від оподаткування (ст.197 р.V ПКУ, підрозділ 2 р.XX ПКУ, міжнародні договори (угоди)), та/або не оподатковуються (постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено відповідно до п.186.2, 186.3 ст.186 р.V ПКУ за межами митної території України); - у колонці А рядку 14 розділу ІІ "Податковий кредит" податкової декларації з ПДВ – якщо придбані товари/послуги та необоротні активи на митній території України, імпортовані товари, необоротні активи та отримані від нерезидента на митній території України послуги, не призначаються для їх використання у господарській діяльності.

Читати далі »

Який порядок виправлення помилки в додатку 3 „Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/(послуг) до вартості всіх товарів (послуг)”?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Яким чином платнику ПДВ зменшити суму сформованого податкового кредиту за придбаними основними фондами у разі, якщо такі основні фонди почали використовуватись в операціях, які частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково в операціях,

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Як відобразити в податковій декларації з ПДВ придбані товари/послуги без ПДВ, які одночасно використовуються в оподаткованих та не в оподаткованих операціях?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Який порядок заповнення додатка 5 „Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)”?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »