Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Порядок подання та заповнення податкової декларації з пдв (скороченої)

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуВ якій декларації з ПДВ суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображається операція з надання в оренду поля, в тому числі засіяного або засадженого багаторічними рослинами?

25.08.2011

Операція з надання суб’єктом спеціального режиму оподаткування в оренду поля, в тому числі засіяного або засадженого багаторічними рослинами не може бути віднесена до діяльності у сфері сільського господарства, на яку поширюються норми ст.209 Податкового кодексу України, і відповідно у податковому обліку обсяги поставок таких послуг відображаються у податковій декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Читати далі »

В якій податковій декларації з ПДВ суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображаються операції з придбання будівельних матеріалів для будівництва офісного приміщення та складу?

25.08.2011

Якщо будівельні матеріали придбаваються з метою будівництва офісного приміщення та складу, які будуть використовуватися для зберігання товарів, пов’язаних як із виготовленням сільськогосподарських товарів/послуг так і з зберіганням таких товарів, то платник податку повинен відображати податковий кредит, сформований при придбанні таких матеріалів, в податковій декларації з ПДВ (скороченій). Якщо офісне приміщення та склад будуть частково використовуватися для зберігання товарів, не пов’язаних із виготовленням сільськогосподарських товарів/послуг, а для інших товарів/послуг, то податковий кредит, сформований при придбанні будівельних матеріалів, розподіляється та відображається в податковій декларації з ПДВ (скороченій) та загальній декларації з ПДВ виходячи з частки використання таких матеріалів в операціях сільськогосподарського виробництва та відповідно в інших операціях.

Читати далі »

В якій податковій декларації з ПДВ підлягає відображенню операція з постачання сільськогосподарської продукції, зібраної з придбаного незавершеного виробництва?

25.08.2011

Операція з постачання товарів, зібраних з придбаного незавершеного виробництва (засіяних зернових чи засаджених рослин) не може відображатися в податковій декларації з ПДВ (скороченій), оскільки витрати на вирощення таких рослин не були понесені безпосередньо платником податку – суб’єктом спеціального режиму, а тому підлягає відображенню в загальній декларації з ПДВ.

Читати далі »

Чи підлягає перенесенню сума від’ємного значення податку з рядка 15 податкової декларації з ПДВ (скороченої) звітного періоду до декларації наступних звітних періодів або включенню до складу валових витрат сільськогосподарського підприємства?

25.08.2011

Норми ст.209 р.V Податкового кодексу України та форма податкової декларації з ПДВ (скороченої), визначена наказом ДПА України від 25.01.11 №41 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість", не містять можливості для суб’єктів спеціального режиму оподаткування перенесення від’ємного значення податку звітного періоду до декларації наступних звітних періодів або включення такого від’ємного залишку податку до складу валових витрат сільськогосподарського підприємства.

Читати далі »

Чи має право платник податку - постачальник, який задекларував податкові зобов’язання в податковій декларації з ПДВ (скороченій), коли знаходився на спеціальному режимі оподаткування, виписати розрахунок коригування у разі повернення йому сільськогосподар

25.08.2011

Відповідно до п.192.1 ст.192 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадк...

Читати далі »

У якій податковій декларації з ПДВ сільськогосподарське підприємство, що застосовує спеціальний режим оподаткування, відображає постачання вирощених тварин живою вагою, якщо молодняк цих тварин був придбаний у іншого підприємства?

25.08.2011

Операція з реалізації суб’єктом спеціального режиму оподаткування вирощених тварин живою вагою, що придбавалися як молодняк у інших підприємств, підлягає відображенню в податковій декларації з ПДВ (скороченій) за наявності підтвердження, що такі тварини вирощувалися та відгодовувалися безпосередньо платником податку відповідно до технічних умов.

Читати далі »

В якій декларації сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображається операція з постачання сільськогосподарських товарів, виготовлених з власної сільськогосподарської сировини?

25.08.2011

Суб’єкт спеціального режиму оподаткування операцію з постачання сільськогосподарських товарів, виготовлених з власної сільськогосподарської сировини, повинен відобразити у податковій декларації з ПДВ (скороченій), за умови, що такі операції здійснюються відповідно до видів діяльностей, зазначених у Свідоцтві про реєстрацію сільськогосподарських підприємств як суб’єктів спеціального режиму оподаткування."

Читати далі »

В якій декларації з ПДВ сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображаються операції з постачання ОФ, щодо яких сума ПДВ, сплачена при їх придбанні, відображалася в податковій декларації з ПДВ (скороченій)?

25.08.2011

Операції з продажу основних фондів, щодо яких сума ПДВ, сплачена при їх придбанні, відображалася в податковій декларації з ПДВ (скороченій), відображаються суб’єктом спеціального режиму в податковій декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Читати далі »

В якій декларації суб’єкт спеціального режиму оподаткування повинен відображати операції з поставки сільськогосподарських товарів, виготовлених на орендованих виробничих потужностях та на давальницьких умовах?

25.08.2011

Операції з поставки сільськогосподарських товарів, виготовлених на орендованих виробничих потужностях та на давальницьких умовах, сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображаються у податковій декларації з ПДВ (скороченій).

Читати далі »

Чи приймає участь розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за попередні періоди при визначенні питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до всіх товарів/послуг (ДС3)?

25.08.2011

Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної приймає участь у розрахунку питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до всіх товарів/послуг.

Читати далі »

В якій податковій декларації з ПДВ слід відображати податкові зобов’язання та податковий кредит суб’єкту спеціального режиму оподаткування при отриманні послуг від нерезидента на митній території України?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

В якій декларації з ПДВ сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображаються операції з надання послуг іншим суб’єктам господарювання з використанням сільськогосподарської техніки?

25.08.2011

Обсяги постачання послуг, наданих іншим суб’єктам господарювання, які не належать до сільськогосподарських підприємств, суб'єкт спеціального режиму оподаткування відображає у податковій декларації з ПДВ, за якою здійснюються розрахунки з бюджетом.

Читати далі »

До якої декларації з ПДВ суб’єктом спеціального режиму оподаткування включається реалізація обідів своїм працівникам?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

В якій податковій декларації з ПДВ суб’єкт спеціального режиму оподаткування має відобразити операції з харчування для своїх працівників у разі, якщо для їх приготування використовується власна та придбанна продукція?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »