Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операцій з імпорту товарів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуЯкий порядок оподаткування ПДВ операції з тимчасового ввезення (імпорту) на митну територію України та подальшого вивезення (експорту) повітряних суден за договором оперативного лізингу (оренди)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 У разі тимчасового ввезення на митну територію України та подальшого вивезення повітряних суден, які ввозяться на митну територію України українськими авіакомпаніями за договорами оперативного лізингу, застосовується повне умовне звільнення від оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Які платники податку при імпорті товарів на митну територію України можуть здійснювати сплату ПДВ шляхом пред'явлення податкового векселя?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платники податку підприємства суднобудівної промисловості у разі ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих, що не виробляються в Україні та ввозяться вітчизняними підприємствами для використання у господарській діяльності, у митному режимі імпорту за умови оформлення митної декларації (за винятком тимчасової, неповної, періодичної чи попередньої декларації) можуть за власним бажанням видавати митному органу (а митний орган зобов’язаний прийняти) податковий вексель на суму податкового зобов’язання з ПДВ, визначеного у митній декларації, що підлягає сплаті, із строком погашення на 720-й календарний день з дати його видачі митному органу. Особи, що не відповідають хоча б одній із вимог цього підрозділу, сплачують податок у разі ввезення товарів на митну територію України в установленому порядку без видачі податкового векселя.

Читати далі »

Чи має право платник ПДВ формувати податковий кредит на підставі тимчасових вантажних митних декларацій (ВМД)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Платник податку не має можливості сформувати податковий кредит на підставі тимчасових ВМД. Датою виникнення права на податковий кредит вважатиметься дата видачі митницею повністю оформленої ВМД та, відповідно, зняття тимчасової чи неповної декларації з контролю в ПМО та ЄАІС Держмитслужби України (за умови дотримання інших вимог щодо формування податкового кредиту).

Читати далі »

Діє до 09.06.2011 Чи має право суб’єкт господарювання включити до складу податкового кредиту суму ПДВ, сплачену при імпорті безоплатно отриманих від нерезидента товарів?

25.08.2011

Оскільки при безоплатному отриманні імпортованих товарів відсутній факт придбання товарів, як це передбачено у п.198.3 ст.198 р.V Податкового кодексу України, право на податковий кредит по таких імпортних товарах у платника відсутнє.

Читати далі »

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані від нерезидента як сума пені за затримку постачання товарів, що імпортуються?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи має право платник ПДВ віднести до податкового кредиту суми ПДВ, сплачені на митниці при імпорті попередньо експортованого товару, якщо нерезидент відмовився його придбавати і не розрахувався в зв’язку з тим, що товар бракований?

25.08.2011

Податковий кредит звітного періоду складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку протягом такого звітного періоду у зв’язку з придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку. Тобто, якщо нерезидентом повертається попередньо експортований товар в зв’язку з тим, що він бракований, та такий товар платником податку в подальшому не можливо використати у межах його господарської діяльності, то суми ПДВ, сплачені при імпорті цього товару, не приймають участі у формуванні податкового кредиту.

Читати далі »

Чи має право платник податку віднести до складу податкового кредиту суму ПДВ, сплачену при розмитненні повторної поставки товару, у разі, якщо він ввозиться (імпортується) як заміна першого імпортованого товару, за яким сума ПДВ, сплачена при його розмитн

25.08.2011

Якщо раніше імпортований товар виявлено непридатним для використання у виробництві та він повертається платником податку нерезиденту, то суми ПДВ, сплачені при імпорті цього товару, не приймають участі у формуванні податкового кредиту, оскільки такий товар не можливо використати у межах господарської діяльності платника податку. У разі повторного ввезення (імпорті) товарів платник податку має право на формування податкового кредиту в сумі ПДВ, зазначеній у ВМД, за умови, що такі товари ввезені для використання у оподатковуваних операціях у межах його господарської діяльності.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ операцій з ввезення (імпорту) ОФ за умовами договору оперативного лізингу з нерезидентом та повернення (експорту) таких ОФ нерезиденту?

25.08.2011

При ввезенні (імпорті) основних фондів за умовами договору оперативного лізингу з нерезидентом, право на податковий кредит у платника податку виникає на дату сплати (нарахування) податку за податковими зобов'язаннями, визначеними в ВМД, за умови подальшого використання об’єкта оперативного лізингу в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку. При вивезенні (експорті) за межі митної території України основних фондів, попередньо ввезених (імпортованих) на умовах оперативного лізингу, ставка ПДВ 0% не застосовується, а зазначена операція не є об’єктом оподаткування ПДВ. Оскільки раніше ввезені (імпортовані) платником податку з метою оренди основні фонди при їх поверненні нерезиденту починають використовуватися в операціях, що не є об’єктом оподаткування, то з метою оподаткування такі основні фонди вважаються проданими за їх звичайною ціною в податковому періоді, на який припадає їх вивезення.

Читати далі »

Який порядок видачі та погашення податкових векселів підприємствами суднобудівної промисловості у разі ввезення на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих, що не виробляються в Україні?

25.08.2011

Порядок видачі і погашення податкових векселів визначено підрозділом 3 р.ХХ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ). Відповідно до п.1 підр.3 р.ХХ ПКУ платники податку підприємства суднобудівної промисловості (клас 35.11 група 35 КВЕД ДК 009:2005) у разі ввезення...

Читати далі »

Протягом якого терміну в декларації з ПДВ відображається залишок від’ємного значення податку, сформований платником ПДВ за придбаними товарами/послугами, розрахунки за які проведені векселем, термін погашення якого перевищує 1095 днів?

25.08.2011

У разі якщо залишок від’ємного значення податку попередніх податкових періодів, сформований платником ПДВ за придбаними товарами/послугами, за які розрахунки проведено векселем, термін погашення якого перевищує 1095 днів, то такий залишок від’ємного значення відображається в рядку 24 податкової декларації з ПДВ до повного погашення такого векселя або до погашення значення рядка 24 сумою податкових зобов’язань.

Читати далі »

Чи має право платник податку на включення до складу податкового кредиту суму ПДВ, що донарахована митним органом та сплачена таким платником податку?

25.08.2011

Висновок щодо обґрунтованості формування податкового кредиту за рахунок донарахованих митними органами податкових зобов’язань можливо зробити органом ДПС у разі надання платником податку до органу ДПС за місцем реєстрації належним чином оформлених вантажних митних декларацій.

Читати далі »

І Як платнику ПДВ відкоригувати включені до складу податкового кредиту суми ПДВ, які були сплачені при розмитненні імпортованого товару, у разі якщо такий товар є непридатним для використання у виробництві та повертається нерезиденту?

25.08.2011

Коротка: Якщо раніше імпортований товар виявлено непридатним для використання у виробництві та він повертається платником податку нерезиденту, то суми ПДВ, сплачені при імпорті цього товару, не можуть бути використані в межах господарської діяльності такого платника податку і участі у формуванні ...

Читати далі »

ІІ Як платнику ПДВ відкоригувати включені до складу податкового кредиту суми ПДВ, які були сплачені при розмитненні імпортованого товару, у разі якщо такий товар є непридатним для використання у виробництві та повертається нерезиденту?

25.08.2011

(Початок див.І) Повна: Відповідно до п.201.12 ст.201 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі ввезення товарів на митну територію України документом, що посвідчує право на віднесення сум податку до податкового кредиту, вважаєть...

Читати далі »