Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції з постачання туристичних послуг

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Який порядок оподаткування послуг, що надаються туристичними агентами?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок оподаткування туристичних послуг туристичним агентом визначено п. 207.4 - 207.8 ст. 207 р. V Податкового кодексу України.

Читати далі »

Який порядок визначення бази оподаткування та дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ при наданні послуг туристичним оператором?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок оподаткування туристичних послуг туристичним оператором визначено пунктами 207.3, 207.5 - 207.8 ст.207 р.V Податкового кодексу України. При цьому, дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ у туристичного оператора визначається відповідно до п.187.1 ст.187 р.V Податкового кодексу України.

Читати далі »

І Чи має право туристичний оператор (агент) віднести до складу податкового кредиту суми ПДВ, що сплачені при придбанні туристичної послуги та пов’язані з адміністративними витратами (канцелярські товари, оренда офісу, електроенергія, теплоенергія, водопос

25.08.2011

Коротка: Діє з 01.01.2011 Оскільки, базою оподаткування туристичного оператора (агента) є отримана ним винагорода, то суми ПДВ сплачені при придбанні туристичної послуги таким туристичним оператором (агентом) до складу податкового кредиту не включаються. При цьому, туристичний оператор (агент) ма...

Читати далі »

ІІ Чи має право туристичний оператор (агент) віднести до складу податкового кредиту суми ПДВ, що сплачені при придбанні туристичної послуги та пов’язані з адміністративними витратами (канцелярські товари, оренда офісу, електроенергія, теплоенергія, водопо

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Діє з 01.01.2011 Відповідно до п.198.1 ст.198 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) право на віднесення сум податку до податкового кредиту виникає у разі здійснення операцій з: а) придбання або виготовлення товарів (у тому числі в раз...

Читати далі »

Чи розповсюджується порядок оподаткування туристичних послуг, встановлений ст. 207 ПКУ, при придбанні туристичним оператором послуг, що включаються до складу туристичних послуг, у нерезидентів, а не у інших платників податку?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оподаткування туристичних послуг при придбанні туристичним оператором послуг, що включаються до складу туристичних послуг, у нерезидентів, а не у інших платників податку здійснюється у порядку, встановленому ст. 207 р. V ПКУ.

Читати далі »

Який порядок нарахування та сплати ПДВ особами, які отримують туристичну послугу (туристичний ваучер, путівку) у нерезидента через резидента, який не зареєстрований платником ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Відповідно до п. 207.8 ст. 207 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо постачання туристичної послуги (туристичного ваучера (путівки)) здійснюється нерезидентом через резидентів, що не зареєстровані як п...

Читати далі »

2275 Чи розповсюджується порядок оподаткування туристичних послуг, встановлений ст. 207 ПКУ, на туристичних агентів, що провадять посередницькі операції з постачання туристичного ваучера (путівки) від імені та/або за дорученням туристичного оператора?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Порядок оподаткування туристичних послуг, встановлений ст. 207 Податкового кодексу України, не розповсюджується на туристичних агентів, що провадять посередницькі операції з постачання туристичного ваучера (путівки) від імені та/або за дорученням туристичного оператора. Порядок оподаткування туристичних послуг, які здійснюються такими туристичними агентами здійснюється в загальновстановленому порядку, а саме дата збільшення податкових зобов'язань та податкового кредиту у них визначається за правилами першої з подій.

Читати далі »

Який порядок визначення бази оподаткування та дати виникнення податкових зобов’язань з ПДВ туристичним оператором у разі отримання попередньої (авансової) оплати, якщо витрати туристичного оператора остаточно ще не сформовані?

25.08.2011

У випадку, коли туроператор одержує передоплату за ще не сформований турпродукт, датою збільшення податкових зобов'язань з ПДВ буде перша подія - надходження коштів. При цьому податкові зобов'язання нараховуються виходячи із розрахункового розміру винагороди туроператора. Після того, коли турпродукт буде остаточно сформовано і можна буде точно визначити суму понесених витрат, туроператору необхідно провести відповідний перерахунок податкових зобов'язань на підставі виписаного Розрахунку коригування до раніше виписаної ним податкової накладної. Таке коригування потрібно відобразити в рядку 8.1 розділу I податкової декларації з ПДВ і в додатку 1 до декларації "Розрахунок коригування сум податку на додану вартість до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1)".

Читати далі »

Чи розповсюджуються норми ст.207 р.V Податкового кодексу України на профспілкові організації при придбанні путівок на оздоровлення і відпочинок для членів профспілки і членів їхніх сімей?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »