Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Операції з постачання послуг нерезидентами на митній території україни

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи виступають СГ - ЮО та ФОП з метою нарахування ПДВ податковими агентами при отриманні послуг від нерезидентів та їх представництв, які не зареєстровані платниками ПДВ?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Суб’єкти господарювання - юридичні особи та фізичні особи – підприємці, як платники ПДВ так і неплатники ПДВ, з метою нарахування ПДВ є особами, які відповідальні за нарахування та сплату ПДВ до бюджету при отриманні послуг від нерезидентів та їх представництв, які не зареєстровані платниками ПДВ.

Читати далі »

Чи є особою відповідальною за нарахування та сплату ПДВ ФОП - неплатник ПДВ, при отриманні послуг з оренди нерухомості, що розташована на митній території України, від постійного представництва нерезидента – неплатника ПДВ?

25.08.2011

Оскільки у разі постачання послуг постійними представництвами нерезидента, не зареєстрованими як платники податку, особою відповідальною за нарахування і сплату ПДВ до бюджету є отримувач таких послуг, то обов’язок щодо сплати ПДВ покладається на фізичну особу – підприємця, яка незареєстрована платником ПДВ та є отримувачем послуг з оренди нерухомості, що розташована на митній території Украйни.

Читати далі »

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з отримання послуг від нерезидента, місце постачання яких відповідно до ст. 186 ПКУ розташоване за межами митної території України?

25.08.2011

Операції з отримання послуг від нерезидента не підпадають під об’єкт оподаткування ПДВ за умови, що місце постачання таких послуг відповідно до ст. 186 р. V ПКУ розташоване за межами митної території України та зазначені операції підтвердженні відповідними первинними документами (угода, акт виконаних робіт тощо).

Читати далі »

Як оподатковуються послуги, надані нерезидентом на митній території України?

25.08.2011

Отримувач послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України, нараховує ПДВ за основною ставкою податку на базу оподаткування. Якщо отримувача послуг зареєстровано як платника податку, сума нарахованого податку включається до складу податкових зобов'язань декларації за відповідний звітний період. Якщо отримувача послуг не зареєстровано як платника податку, то податкова накладна не виписується. Форма розрахунку податкових зобов'язань такого отримувача послуг у вигляді додатку до декларації з цього податку, затверджується у порядку, передбаченому статтею 46 Податкового кодексу України.

Читати далі »

Як оподатковується операція з отримання послуг з оренди нерухомості, що розташована на митній території України, власником якої є ФО - нерезидент, у разі якщо послуги надаються через посередника – ЮО, яка є резидентом та платником ПДВ?

25.08.2011

Комісіонер – резидент на дату визначену п.187.8 ст.187 р.V Податкового кодексу України повинен нарахувати податкові зобов’язання з ПДВ. Такий комісіонер має право на формування податкового кредиту при отриманні вказаних послуг від такого нерезидента. При цьому, комісіонер – резидент при наданні послуг оренди замовнику – резиденту повинен нарахувати податкові зобов’язання на дату, визначену п.187.1. ст.187 р.V Податкового кодексу України. Отримана комісіонером в межах посередницьких договорів винагорода, як оплата за послуги оренди, підлягає оподаткуванню ПДВ за основною ставкою.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ отриманих від нерезидента на митній території України послуг з оренди рухомого майна?

25.08.2011

У разі якщо резидент на митній території України отримує від нерезидента послуги з оренди рухомого майна, то такі послуги підлягають оподаткуванню на загальних підставах за основною ставкою, а такий резидент – отримувач послуги є відповідальним за нарахування та сплату ПДВ до бюджету.

Читати далі »

Який порядок подання розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками ПДВ, на митній території У

25.08.2011

Оскільки розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими як платники податку, місце постачання яких розташовано на митній території України (далі – Розрахунок) віднесено до податкової звітності з ПДВ, то отримувач послуг, незареєстрований платником ПДВ, подає такий Розрахунок протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця, у якому такі послуги отримано, та сплачує до бюджету суму ПДВ, відображену в колонці 8 такого Розрахунку, протягом 10 календарних днів, що настають за терміном його подання.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ відсотків, що сплачуються нерезиденту за товарним кредитом?

25.08.2011

З метою обчислення ПДВ базою оподаткування імпортованого товару (в тому числі наданого нерезидентом на умовах товарного кредиту) є договірна (контрактна) вартість такого товару, але не менше митної вартості цих товарів, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті, за винятком ПДВ, що включаються до ціни товарів/послуг. При цьому, сплата резидентом - платником ПДВ нерезиденту відсотків за товари, надані ним на умовах товарного кредиту, не змінює базу оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 Чи виникає об’єкт оподаткування ПДВ при наданні нерезидентом на митній території України консультаційних та інших послуг, наведених у пп."в" п.186.3 ст. 186 ПКУ?

25.08.2011

У разі якщо нерезидент на митній території України здійснює операції з надання консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем, то такі операції не є об’єктом оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Чи є особою відповідальною за нарахування та сплату ПДВ ЮО - неплатник ПДВ, при отриманні послуг з оренди нерухомості, що розташована на митній території України, якщо нерезидент - ЮО є власником нерухомості та надає такі послуги без створення постійного

25.08.2011

З урахуванням викладеного, оскільки операції з постачання послуг оренди нерухомого майна, яке знаходиться на митній території України, є об’єктом оподаткування ПДВ, то у разі надання послуг нерезидентом, який не має постійного представництв на митній території України, отримувач таких послуг (суб’єкт господарювання - юридична особа або суб’єкт господарювання – фізична особа), який не зареєстрований як платник ПДВ, є особою відповідальною за нарахування та сплату ПДВ. Порядок оподаткування послуг, що постачаються нерезидентами, місце постачання яких розташоване на митній території України , встановлено ст.208 ПКУ.

Читати далі »

Діє до 01.07.20111 І Чи має право платник ПДВ включити до податкового зобов’язання з ПДВ за грудень 2010 року та, відповідно, до податкового кредиту за січень 2011 року вартість отриманих консультаційних послуг від нерезидента, договори та акти виконаних

25.08.2011

Діє до 01.07.2011 Коротка: Враховуючи те, що акти виконаних робіт та договори на отримання послуг від нерезидентів оформлені (укладені) у грудні 2010 року, підприємство повинно було в декларації за грудень 2010 року відобразити суму отриманих послуг від нерезидентів у складі податкових зобов’язан...

Читати далі »

Діє до 01.07.2011 ІІ Чи має право платник ПДВ включити до податкового зобов’язання з ПДВ за грудень 2010 року та, відповідно, до податкового кредиту за січень 2011 року вартість отриманих консультаційних послуг від нерезидента, договори та акти виконаних

25.08.2011

Діє до 01.07.2011 (Початок див.І) Повна: Відповідно до пп.7.5.2 п.7.5 ст.7 Закону України від 3 квітня 1997 року №168/97-ВР „Про податок на додану вартість” (далі – Закон №168) датою виникнення права платника податку на податковий кредит для операцій із імпорту товарів (супутніх послуг) та по пос...

Читати далі »