Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Звіт за формою 1-пп

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи подається звіт про суми податкових пільг, якщо платник ПДВ здійснює операції з постачання товарів/послуг, які не є об’єктом оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Оскільки за операціями з постачання товарів/послуг, які не є об’єктом оподаткування ПДВ, податкові пільги не визначаються, то платник податку, який здійснює такі операції, не повинен подавати звіт про суми податкових пільг.

Читати далі »

В якому порядку подається звіт про суми податкових пільг з ПДВ та які алгоритми встановлені для розрахунку не внесених до державного бюджету сум ПДВ при заповненні такого звіту?

25.08.2011

Відповідно до п. 2 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233 (далі – Порядок №1233), суб'єкт господарювання, що не сплачує подат...

Читати далі »

Чи відображаються у звіті про суми податкових пільг суми ПДВ, які сплачені постачальникам за товари/послуги та підлягають відшкодуванню з бюджету?

25.08.2011

Ні, не відображаються.

Читати далі »

Який „код податку” з ПДВ необхідно зазначити у Звіті про суми податкових пільг?

25.08.2011

У графах звіту про суми податкових пільг „Код податку, збору” та „Найменування податку, збору” зазначається - код та найменування податку та збору відповідно до бюджетної класифікації, зокрема, з ПДВ код та назва податку відповідно становлять: - 14010100 - Податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг); - 14010700 - Податок на додану вартість, що сплачується до бюджету переробними підприємствами усіх форм власності за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо та м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі (шкури, субпродукти, м'ясо-кісткове борошно). При цьому, з метою правильного заповнення граф звіту про суми податкових пільг „Код податку, збору” та „Найменування податку, збору”, платнику податку необхідно звернутися до органів державної податкової служби за своїм місцем реєстрації.

Читати далі »

Чи може бути визначене від’ємне значення суми пільги з ПДВ при заповненні Звіту про суми податкових пільг?

25.08.2011

В результаті правильного застосування алгоритму розрахунку суми ПДВ, не сплаченої платником до державного бюджету, від’ємне значення виникати не повинно.

Читати далі »

Як відобразити у податковій звітності суми отриманих податкових пільг по операціїї передбаченій ст.11 ЗУ №168 (імпорт газу нульова ставка), у разі якщо підприємством, яке застосовує касовий метод і поставка газу відбулася у періодах дії ЗУ №168, кошти

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи повинен платник ПДВ подавати звіт за формою № 1-ПП, якщо у попередньому податковому періоді такий платник користувався пільгами в оподаткуванні, а у наступних звітних періодах - ні?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »