Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Официальный перевод международных стандартов финансовой...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Податок на додану вартість » Оподаткування транспортних та експедиторських послуг

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



І Який порядок оподаткування ПДВ та виписки податкової накладної за операціями з постачання квитків на перевезення пасажирів за дорученням перевізника через автостанцію?

25.08.2011

Коротка: Базою оподаткування ПДВ у автостанцій за операціями з постачання квитків є вартість пасажирського квитка. При постачанні квитків на перевезення пасажирів за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), автостанція виписує податкову накладну за щоденними підсумками операц...

Читати далі »

ІІ Який порядок оподаткування ПДВ та виписки податкової накладної за операціями з постачання квитків на перевезення пасажирів за дорученням перевізника через автостанцію?

25.08.2011

(початок див. І) Повна: Відповідно до пп. "б" п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній територ...

Читати далі »

Як правильно розрахувати обсяг, встановлений для реєстрації платником ПДВ, при здійсненні транспортно-експедиторської діяльності?

25.08.2011

Оскільки об'єктом оподаткування ПДВ у експедитора є операції з постачання ним послуг в межах договору транспортного експедирування, де базою оподаткування таких послуг є винагорода експедитора, то при здійсненні ним транспортно-експедиторської діяльності обсяг оподатковуваних операцій експедитора визначається виходячи із суми коштів, сплачених йому замовником за належне виконання договору транспортного експедирування.

Читати далі »

Який порядок оподаткування та виписки податкової накладної при постачанні експедитором замовнику інших робіт/послуг, які не пов’язані з виконанням договору транспортного експедирування та які придбані від імені і за рахунок такого замовника?

25.08.2011

Транспортно-експедиторська діяльність в Україні здійснюється у порядку та за правилами, визначеними Законом України від 1 липня 2004 року №1955-IV "Про транспортно-експедиторську діяльність" із змінами та доповненнями. Відповідно до пп. "б" п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 ...

Читати далі »

Як в податковому обліку експедитором відображається операція з постачання нерезидентом послуг з перевезення пасажирів та вантажів митною територією України?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »

Чи необхідно експедитору нараховувати податкові зобов’язання та виписувати податкову накладну при переданні замовнику - резиденту послуг з перевезення вантажів на митній території України, придбаних у перевізника - резидента?

25.08.2011

Експедитор не повинен нараховувати податкові зобов’язання на послуги з перевезення, що придбані у перевізника, та не повинен виписувати податкову накладну на зазначені послуги замовнику - резиденту.Відповідно до пп. "б" п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) об'єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 цього Кодексу.

Читати далі »

Який порядок оподаткування операції з постачання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то операція з постачання таких послуг не підпадає під об’єкт оподаткування ПДВ.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ транспортно-експедиторських послуг наданих резиденту?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Оскільки, транспортно-експедиторські послуги надаються резиденту, то незалежно від того чи такі послуги надаються на митній території України чи за її межами, вони підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Читати далі »

Який порядок оподаткування ПДВ послуг з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Згідно із пп. 195.1.3 п. 195.1 ст. 195 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI операції з постачання послуг з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом оподатковуються...

Читати далі »

За яких умов послуги з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом звільняються від оподаткування ПДВ?

25.08.2011

Звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку.

Читати далі »

І Який порядок відображення експедитором в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та в податковій декларації з ПДВ послуг з міжнародного перевезення вантажів, отриманих від перевізника, і послуг, наданих замовнику в межах договору транспортного

25.08.2011

Коротка: Перевізник, який здійснює міжнародне перевезення вантажів на підставі договору на транспортне експедирування, виписує такому експедитору на дату виникнення податкових зобов’язань податкову накладну, у графі 8 якої відображає обсяги постачання послуг із перевезення вантажів, що оподаткову...

Читати далі »

ІІ Який порядок відображення експедитором в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та в податковій декларації з ПДВ послуг з міжнародного перевезення вантажів, отриманих від перевізника, і послуг, наданих замовнику в межах договору транспортног

25.08.2011

(Початок див. ІІ) Повна: Згідно із пп. 195.1.3 п. 195.1 ст. 195 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) операції з постачання послуг з міжнародного перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і рі...

Читати далі »

Який порядок оподаткування експедитором операцій з постачання послуг з агентування і фрахтування морського торговельного флоту на користь нерезидентів, які надані такому експедитору судновими агентами в межах договору транспортного експедирування?

25.08.2011

Оскільки у плату експедитору не включаються витрати понесені таким експедитором на оплату послуг агентування і фрахтування морського торговельного флоту судновими агентами на користь нерезидентів, які надають послуги з міжнародних перевезень пасажирів, їхнього багажу, вантажів чи міжнародних відправлень та які залучені до виконання договору транспортного експедирування, то експедитор не повинен нараховувати податкові зобов’язання при передачі цих послуг замовнику – нерезиденту. При цьому, оскільки місцем надання транспортно-експедиторських послуг нерезиденту, є місце їх надання за межами митної території України, то при отриманні експедитором коштів від нерезидента за належне виконання договору транспортного експедирування об’єкта оподаткування ПДВ не виникає.

Читати далі »

В якому рядку розділу ІІ податкової декларації відображається отримання послуг по міжнародному перевезенню (багажу) залізничним транспортом для подальшого використання в межах господарської діяльності?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 130., або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної і...

Читати далі »