Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний збір » Ставки акцизного збору

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Діє до 01.01.2011 Чи має право виробник експортувати продукцію, виготовлену на давальницьких умовах, без сплати акцизного збору?

25.08.2011

Підприємство-виробник має право відвантажити продукцію замовника без сплати акцизного збору при її вивезенні за межі митної території України у разі, коли її вивезення засвідчено належно оформленою вантажно-митною декларацією з відміткою про перетин кордону. Якщо підприємство – виробник відвантажує продукцію, вироблену з давальницької сировини, замовнику на митній території України, він зобов’язаний сплатити акцизний збір до бюджету в установленому порядку.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може суб’єкт господарювання - виробник лікарських засобів отримати спирт етиловий для виготовлення лікарських засобів за нульовою ставкою акцизного збору?

25.08.2011

Ні, оскільки Кабінетом Міністрів України не затверджені квоти на відвантаження спирту етилового суб’єктам господарювання – виробникам лікарських засобів, перелік лікарських засобів, для виробництва яких повинен використовуватись спирт етиловий, отриманий в межах квот, та порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), що видаються до отримання спирту етилового з акцизного складу, який використовується виробниками - суб'єктами підприємницької діяльності для виготовлення лікарських засобів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яка ставка акцизного збору застосовується до спиртових дистилятів та спиртних напоїв, одержаних шляхом перегонки виноградного вина або вичавок винограду (товарна позиція згідно УКТ ЗЕД 2208 20 12 00, 2208 20 62 00) з 01.01.2010р. по 10.0

25.08.2011

На спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки виноградного вина або вичавок винограду (коди згідно з УКТ ЗЕД 2208 20 12 00, 2208 20 62 00) з 1 січня 2010 року до 10 березня 2010 року (до набрання чинності Закону №1883) застосовується ставка акцизного збору 20 гривень за 1 л 100-відсоткового спирту, з 10 березня 2010 року (включно) - 14 гривень за 1 л 100-відсоткового спирту.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи виникає об’єкт оподаткування акцизним збором у разі вилучення з виробництва та передачею для утилізації виноматеріалів, які було придбано як сировину для виробництва підакцизної продукції без сплати акцизного збору, у зв’язку з закін

25.08.2011

Об'єкти оподаткування акцизним збором визначено згідно з ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №18-92 "Про акцизний збір" (далі - Декрет). Випадки, при яких не підлягають оподаткуванню акцизним збором вироблені в Україні алкогольні напої та сировина для їх виробництва визначені частиною 2 статті 3 Закону "Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби", зокрема це обороти з реалізації (передачі) української сировини, що використовується для виробництва підакцизних товарів. До таких випадків не включено процесів утилізації, знищення, зміни якості (псування) тощо. Отже, обсяги переданих для утилізації виноматеріалів відповідно до ст.3 Декрету є об’єктом оподаткування акцизним збором.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується спирт етиловий денатурований (спирт технічний), який використовується для виготовлення продуктів органічного синтезу?

25.08.2011

На спирт етиловий технічний, який реалізується суб'єктам підприємницької діяльності з метою його використання як сировини для виробництва продуктів органічного синтезу, які не містять у своєму складі більше ніж 0,1 відсоток залишкового етанолу, встановлено ставку акцизного збору у розмірі 0 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту етилового. При цьому відвантаження спирту етилового за нульовою ставкою, здійснюється за умови видачі податкового векселя, авальованого банком, за порядком затвердженим Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як оподатковується спирт етиловий, який використовується для виробництва лікарських засобів?

25.08.2011

На спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами підприємницької діяльності для виготовлення лікарських засобів (у тому числі компонентів крові і виготовлених з них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів, встановлено ставку акцизного збору в розмірі 0 грн. за 1 літр 100-відсоткового спирту. При цьому відвантаження спирту етилового виробникам лікарських засобів за нульовою ставкою, здійснюється за умови видачі податкового векселя, за порядком та у межах квот, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 З якого періоду застосовуються ставки акцизного збору на алкогольні напої, які визначені додатком 3 та 4 до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.07.10 №1533-р?

25.08.2011

Проіндексовані ставки та податкові зобов’язання, встановлені Розпорядженням Кабінету Міністрів України №1533-р наберуть чинності з 1 січня 2011 року. При цьому оскільки з 1 січня 2011 року набирають чинності проіндексовані ставки акцизного збору, що визначені у додатку 4 Розпорядження, додаток 3 Розпорядження не застосовується.

Читати далі »