Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний збір » Подання звітності з акцизного збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які документи повинен надати СПД власнику підакцизної сировини при отримані підакцизних товарів (крім спирту етилового), які є сировиною для виробництва інших підакцизних товарів і відповідно до законодавства не підлягають оподаткуванню

25.08.2011

Суб'єкт підприємницької діяльності при отриманні підакцизних товарів (крім спирту етилового), які є сировиною для виробництва інших підакцизних товарів і відповідно до законодавства не підлягають оподаткуванню акцизним збором, повинен надати власнику підакцизної сировини копію довідки завірену в установленому порядку. Така довідка надається СПД органом державної податкової служби за місцем реєстрації та діє протягом звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які терміни подання розрахунку акцизного збору?

25.08.2011

Платники акцизного збору не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним, подають до органів державної податкової служби за місцем реєстрації розрахунок акцизного збору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинні платники акцизного збору – імпортери подавати до органів державної податкової служби (ОДПС) за місцем реєстрації розрахунок акцизного збору?

25.08.2011

Ні, не повинні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який строк сплати акцизного збору, у разі якщо граничний термін подання розрахунку акцизного збору припадає на вихідні або святкові дні?

25.08.2011

Незалежно від того, на який день припадає граничний термін подання розрахунку акцизного збору, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, розраховану у поданому ним розрахунку акцизного збору, протягом десяти календарних днів, що настають за останнім днем граничного терміну подання розрахунку акцизного збору, без врахування вихідних або святкових днів. При цьому зазначене стосується лише тих платежів з акцизного збору, щодо яких терміни подання податкової звітності та граничні терміни сплати встановлені Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином платник акцизного збору може виправити самостійно виявлену помилку, яку допущено при заповненні розрахунку акцизного збору?

25.08.2011

Платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний: надіслати уточнюючий розрахунок акцизного збору (далі - розрахунок) і сплатити суму такої недоплати та штраф у розмірі п'яти відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку. При цьому до уточнюючого розрахунку акцизного збору додається довідка про суми акцизного збору, які збільшують або зменшують податкове зобов'язання звітного періоду внаслідок виправлення самостійно виявленої помилки, допущеної в попередніх звітних періодах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку звітність до органу ДПС повинен подавати платник акцизного збору, що отримує спирт етиловий неденатурований, призначений для переробки на іншу підакцизну продукцію (за винятком виноматеріалів)?

25.08.2011

Такі платники акцизного збору щомісячно не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним, складають і подають до органу державної податкової служби за місцем реєстрації розрахунок акцизного збору за формою згідно з додатком 3 до Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку акцизного збору, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.01 №111.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яку довідку СПД повинен надати постачальнику при отриманні у нього підакцизних товарів, які є сировиною для виробництва інших підакцизних товарів?

25.08.2011

Суб'єкт підприємницької діяльності повинен надати власнику підакцизної сировини копію довідки за формою, наведеною у додатку 5 до Положення про порядок нарахування, терміни сплати і подання розрахунку акцизного збору, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.01 №111, завірену в установленому порядку. Така довідка надається суб'єкту підприємницької діяльності органом державної податкової служби за місцем реєстрації та діє протягом звітного періоду.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Який порядок подання Декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари?

25.08.2011

Подання декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари передбачено ст. 6 Декрету Кабінету Міністрів України "Про акцизний збір". Порядок складання Декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари затверджено спільним наказом ДПА України та Державної митної служби України від 21.11.2003 р.№ 551/786 "Про затвердження форми Декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари, Порядку її складання та внесення Доповнень до Порядку здійснення митними органами контролю за сплатою платниками податків податку на додану вартість та акцизного збору, які справляються при ввезенні (пересиланні) товарів та інших предметів на митну територію України". На сьогодні декларації про встановлені максимальні роздрібні ціни подають виробники тютюнових виробів та імпортери, що ввозять на митну територію України тютюнові вироби.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Який порядок подання Декларації про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: У разі необхідності зміни будь-яких відомостей, що містяться у декларації про максимальні роздрібні ціни на підакцизні товари, поданій їх виробником або імпортером до центрального органу державної податкової служби України або центрального органу державн...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Протягом якого терміну дійсна довідка за формою, наведеною в додатку 5 до Положення про порядок нарахування, терміни сплати i подання розрахунку акцизного збору, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.01 № 111?

25.08.2011

Довідка за формою, наведеною в додатку 5 до Положення про порядок нарахування, терміни сплати i подання розрахунку акцизного збору, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.01 №111, діє лише протягом звітного місячного податкового періоду, в якому її було видано, і є документальним підтвердженням правомірності здійснення неоподатковуваних оборотів та користування пільгою з акцизного збору у цьому періоді.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Протягом якого терміну дійсна довідка за формою, наведеною в додатку 5 до Положення про порядок нарахування, терміни сплати i подання розрахунку акцизного збору, затвердженого наказом ДПА України від 19.03.01 № 111?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: .....Відповідно до частини шостої ст. 7 Закону України від 15 вересня 1995 року №329/95-ВР "Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби" зі змінами та доповненнями, ст. 4 Закону України від 21 грудня 2000 року №2181-ІІІ "Про порядок погашен...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи має право виробник пива подати уточнюючий розрахунок акцизного збору для зменшення податкових зобов’язань за червень 2010 року у разі неправильного застосування ставки акцизного збору?

25.08.2011

Якщо у майбутніх податкових періодах платником самостійно виявлено помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок. Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Читати далі »