Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний збір » Терміни сплати акцизного збору

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 Які терміни сплати акцизного збору виробниками тютюнових виробів?

25.08.2011

Українські підприємства-виробники, що реалізують продукцію, сплачують акцизний збір до відповідного бюджету після здійснення обороту з реалізації тютюнових виробів до 16 числа наступного за звітним місяця.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які терміни сплати акцизного збору виробниками алкогольних напоїв?

25.08.2011

Підприємства - виробники алкогольних напоїв сплачують акцизний збір: а) при придбанні марок акцизного збору; б) при погашенні податкового векселя відповідно до частини двадцятої статті 7 Закону України „Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби”; в) на третій робочий день після здійснення обороту з реалізації, у разі: реалізації підакцизної продукції, виготовленої зі спирту етилового, придбаного без сплати акцизного збору в минулих роках; реалізації алкогольних напоїв, виготовлених без використання спирту етилового.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які терміни сплати акцизного збору СПД, які отримують спирт етиловий неденатурований для переробки на іншу підакцизну продукцію?

25.08.2011

СПД, які отримують спирт етиловий неденатурований для переробки на іншу підакцизну продукцію, сплачують акцизний збір протягом 90 календарних днів від дня видачі векселя, а також при придбанні марок акцизного збору

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін сплати акцизного збору власником готової продукції (алкогольних напоїв та тютюнових виробів), виготовленої з використанням давальницької сировини?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Повна та коротка відповіді ідентичні: Відповідно до ст. 7 Закону України від 19.12.1995 №481/95-BP "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів": виробництво алкогольних напоїв на давальницьких у...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін сплати акцизного збору при ввезені (пересиланні) підакцизних товарів на митну територію України?

25.08.2011

Сплата акцизного збору здійснюється одночасно із сплатою інших митних платежів, тобто до або під час подання митної декларації (проведення митних процедур, крім ввезення алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Сплата акцизного збору в цьому випадку здійснюється при придбанні акцизних марок у їх продавця. Для одержання марок імпортер подає продавцю марок акцизного збору заявку-розрахунок у трьох примірниках за встановленою продавцем марок формою, платіжні документи, що підтверджують внесення плати за марки та сплату акцизного збору. Умовою для митного оформлення імпортованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів є наявність на пляшці (упаковці), пачці (упаковці) марок акцизного збору встановленого зразка.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який термін сплати акцизного збору з підакцизної продукції, за винятком алкогольних напоїв, тютюнових виробів та імпортованих товарів?

25.08.2011

Платники акцизного збору зобов'язані самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданому ними Розрахунку, протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем подання Розрахунку.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 Що є підставою для звільнення від сплати акцизного збору з алкогольних напоїв (тютюнових виробів), що вивозяться (експортуються) за межі митної території України?

25.08.2011

Акцизний збір не справляється з алкогольних напоїв (тютюнових виробів), що були вивезені (експортовані) платником акцизного збору за межі митної території України за умови, що їх вивезення (експортування) засвідчене оригіналом аркуша ВМД форми МД-2 з позначенням "3/8" та довідкою банку про надходження коштів в іноземній валюті на поточний рахунок платника.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Як сплачується акцизний збір при продажу спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового в межах бартерних (товарообмінних) операцій або інших операцій,

25.08.2011

Покупець (отримувач) підакцизної продукції зобов'язаний здійснити оплату суми акцизного збору, включеного до ціни продукції, а також податку на додану вартість, нарахованого на таку ціну, виключно у грошовій формі. У такому ж порядку здійснюється оплата вартості виготовлення (переробки, обробки) підакцизної продукції на давальницьких умовах.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи обов’язково сплачувати акцизний збір зі спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового у грошовій формі?

25.08.2011

Так, обов’язково.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином імпортер пива може повернути надмірно сплачену суму акцизного збору?

25.08.2011

Контроль за справлянням акцизного збору при ввезенні на митну територію України пива (код бюджетної класифікації 14030400) закріплено за Державною митною службою України. З приводу повернення надмірно сплачених сум акцизного збору імпортеру необхідно звернутись до митних органів.

Читати далі »