Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Міжнародні стандарти фінансової звітності (МСФЗ) на...

Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний збір » Марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Бібліотека Бухгалтерського ОблікуДіє до 01.01.2011 У яких випадках дозволяється ввозити алкогольні напої на митну територію України без марок акцизного збору?

25.08.2011

Ввезення алкогольних напоїв без вітчизняних акцизних марок дозволено у таких випадках: - суб’єкти господарювання — імпортери ввозять алкогольні напої у автомобільних та залізничних цистернах, а також у баках, бачках та інших ємкостях місткістю понад 5 л з метою реалізації або обміну на території України; - ввезення алкогольних напоїв на митну територію України з метою показу або демонстрації, якщо вони залишаються власністю іноземних юридичних осіб і їх використання на території України не має комерційного характеру; - алкогольні напої ввозяться в Україну й товари в режимі транзиту; - ввезення громадянами, які досягли 18-річного віку та переміщують алкогольні напої через митний кордон України у супроводжуваному багажі або ручній поклажі, з розрахунку на одну особу 2 л вина та 1 л міцних алкогольних напоїв.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи можна отримати імпортеру марки акцизного збору, якщо марки акцизного збору за попередньою заявкою-розрахунком не використані повністю?

25.08.2011

Ні, якщо за попередньою заявкою-розрахунком марки були отримані в межах одного ховнішньоекономічного договору (контракту).

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В яких одиницях виміру (шт.,блоки) зазначається кількість марок акцизного збору для маркування алкогольних напоїв при заповненні попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного збору?

25.08.2011

Згідно встановленої форми попередньої заявки-розрахунку про потребу в марках акцизного збору кількість марок акцизного збору у зазначеній формі має зазначатись у штуках.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно маркувати алкогольні напої в тарі 10 та 20 л?

25.08.2011

Так, потрібно.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може на підставі доручення виробника (імпортера) отримати марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів інший суб’єкт господарювання?

25.08.2011

Ні.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які документи необхідно надати для отримання марок акцизного збору новоствореному підприємству виробнику, який використовує для виробництва лікеро-горілчаних виробів спирт етиловий неденатурований?

25.08.2011

Перелік документів, що повинен подати вітчизняний виробник для одержання марок акцизного збору визначено п. 10 Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою КМ України від 23.04.03р. №567.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинно підприємство - виробник алкогольних напоїв вносити плату за акцизні марки, якщо зазначені марки були раніше повернені продавцю іншим виробником?

25.08.2011

Так, потрібно.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Яким чином здійснюється маркування сигар акцизними марками?

25.08.2011

На тютюнові вироби марки наклеюються: на пачки сигарет та цигарок серійного виробництва, сигар, сигарил, а також цигарок, упакованих у сувенірні коробки (незалежно від їх розміру), - так, щоб вони обов'язково розривалися під час відкривання; на тютюнові вироби в упаковці, що підлягає обгортанню у поліпропіленову плівку, - під плівку.

Читати далі »

Діє з 06.06.2008 Які встановлено розміри плати за марки акцизного збору?

25.08.2011

Згідно із п. 1 постанови Кабінету Міністрів України від від 20 червня 2003 р. № 926 "Про розміри плати за марки акцизного збору для алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зі змінами та доповненнями затверджено такі розміри плати за марки акцизного збору, запроваджені постановою Кабінету Мініст...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи потрібно в зв’язку з веденням в дію марок акцизного збору нового зразка переклеювати акцизні марки на алкогольні напої та тютюнові вироби, що перебувають в обігу?

25.08.2011

Ні, не потрібно. Алкогольні напої та тютюнові вироби як вітчизняного виробництва, так і імпортного виробництва з марками попереднього зразка перебувають в обігу до повної реалізації в межах строку придатності для споживання.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи підлягають використанню марки акцизного збору в зв’язку з введенням нових ставок акцизного збору на алкогольні напої, які не були наклеєні на алкогольні напої, та чи підлягають поверненню органам ДПС такі акцизні марки?

25.08.2011

Невикористані марки акцизного збору, що змінені у зв’язку з введенням нових ставок акцизного збору на алкогольні напої, не підлягають використанню та мають зберігатись продавцем алкогольних напоїв відповідно до норм пункту 7 Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору, маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У разі якщо марки акцизного збору, що змінені у зв’язку з введенням нових ставок акцизного збору на алкогольні напої, були наклеєні до застосування нових ставок акцизного збору та зняті з алкогольної продукції, то такі марки будуть вважатись пошкодженими, тому можуть повертатись покупцем підприємству-виробнику та прийматись продавцем марок для знищення.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. За яких умов особа може придбати марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що імпортуються?

25.08.2011

Придбавати марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що будуть ввозитись (імпортуватись) на митну територію України, повинна особа, яка: -зареєструвалась у продавця марок акцизного збору як імпортер з одержанням посвідчення; -уклала контракт з іноземними виробниками на поставку в Україну алкогольних напоїв та тютюнових виробів; -має ліцензію на імпорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. За яких умов особа може придбати марки акцизного збору для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, що імпортуються?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І) Повна: Придбані марки акцизного збору передаються імпортерами іноземним виробникам для маркування імпортованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів у процесі їх виробництва (част. 11 ст. 7 Закону № 329). Умовою для митного оформлення імпортованих алкогольни...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи може СПД внести плату та отримати марки акцизного збору на іншу продукцію, враховуючи, що спирт, який було придбано для виробництва продукції, яку знято з виробництва, повністю не використано, а акцизний збір за нього сплачено?

25.08.2011

У разі повернення як невикористаних (унаслідок пошкодження), так і непошкоджених та невикористаних акцизних марок, суми акцизного збору, внесені в рахунок погашення податкових векселів, не можуть відшкодовуватися та зараховуватися в рахунок майбутніх платежів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 В який строк видаються марки акцизного збору імпортеру за умови подання всіх необхідних документів продавцю марок?

25.08.2011

Строк видачі марок визначається за погодженням між їх продавцем і покупцем, але не повинен перевищувати 3 робочі дні з дня подання покупцем марок документів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який порядок обміну закуплених марок акцизного збору попереднього зразка, які не були наклеєні на виноробну продукцію по ставці акцизного збору 0,01 грн.?

25.08.2011

В зв’язку з веденням в дію з 01.07.09 нових ставок акцизного збору на вина виноградні закуплені марки акцизного збору обміну не підлягають.

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 І. Яким чином може здійснюватися експорт тютюнових виробів або алкогольних напоїв, якщо ці товари експортує не їх виробник, а експортер, що отримав ліцензію на експорт тютюнових виробів або алкогольних напоїв?

25.08.2011

Діє до 16.06.2010 Коротка: Експортер може здійснювати експорт алкогольних напоїв або тютюнових виробів на підставі договорів з їх виробником, які не передбачають переходу права власності на таку продукцію (товари) до експортера. Митне оформлення алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виготовлен...

Читати далі »

Діє до 16.06.2010 ІІ. Яким чином може здійснюватися експорт тютюнових виробів або алкогольних напоїв, якщо ці товари експортує не їх виробник, а експортер, що отримав ліцензію на експорт тютюнових виробів або алкогольних напоїв?

25.08.2011

Діє до 16.06.2010 (Початок див. І.). Повна: Статтею 5 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року №18-92 „Про акцизний збір” передбачено, що акцизний збір не справляється з товарів, що були вивезені (експортовані) платником акцизного збору за межі митної території України. Товари в...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи маркують виробники алкогольних напоїв та тютюнових виробів українськими марками акцизного збору товари, що призначені для експорту?

25.08.2011

Алкогольні напої та тютюнові вироби, виготовлені з метою експорту, не підлягають маркуванню українськими марками акцизного збору. Продукція (алкогольні напої та тютюнові вироби), призначена для експорту, маркується згідно з умовами відповідної угоди на експорт.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Які алкогольні напої, що реалізуються на території України, обов’язково повинні бути марковані марками акцизного збору?

25.08.2011

Алкогольні напої як вітчизняного, так і імпортного виробництва, що реалізуються на території України, повинні бути марковані марками акцизного збору. Винятком є алкогольні напої з вмістом спирту етилового до 8,5 % об'ємних одиниць (слабоалкогольні напої із вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 %, зброджені плодові і ягідні напої (сидр, перрі та інші) без додання спирту із вмістом спирту етилового до 8,5 % об'ємних одиниць, тощо), які маркуванню не підлягають.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Який орган державної податкової служби здійснює реєстрацію суб’єктів господарювання як імпортерів, приймає попередні заявки-розрахунки про потребу в марках акцизного збору, документи для одержання марок акцизного, а також здійснює їх вид

25.08.2011

. Згідно з Положенням про Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України, затвердженим наказом ДПА України від 12.02.07 №71 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12.02.07 за № 116/13383), однією з фу...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи здійснюють представники ДПС на акцизному складі контроль за обліком, зберіганням, використанням іноземних марок акцизного збору?

25.08.2011

Представники ДПС на акцизному складі здійснюють контроль за обліком, зберіганням та використанням українських марок акцизного збору.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи застосовуються до СГ штрафні санкції за реалізацію алкогольних напоїв, термін придатності яких закінчився, як за реалізацію фальсифікованих або немаркованих напоїв, за умови, що їх марковано відповідно до встановлених вимог?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 Коротка: Алкогольні напої, термін придатності яких закінчився, за умови, що їх маркування проведено відповідно до встановлених вимог, не можуть розглядатись як фальсифіковані або немарковані. Разом з цим, не дозволяється продаж алкогольних напоїв з простроченим терміном придатно...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи застосовуються до СГ штрафні санкції за реалізацію алкогольних напоїв, термін придатності яких закінчився, як за реалізацію фальсифікованих або немаркованих напоїв, за умови, що їх марковано відповідно до встановлених вимог?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: Відповідно до ст. 17 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 481) до с...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи передбачена відповідальність до СГ, у якого виявлено імпортні алкогольні напої, на яких зазначена дата виготовлення раніше ніж дата виготовлення марок акцизного збору?

25.08.2011

До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв, алкогольних напоїв без марок акцизного збору встановленого зразка або з підробленими марками акцизного збору - 100 відсотків вартості товару, але не менше 1700 гривень. Разом з цим, для отримання консультації по суті за конкретною ситуацією суб’єкту господарювання доцільно звернутись до регіонального відділення Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 І. Чи передбачена відповідальність до СГ, у якого виявлено алкогольні напої та тютюнові вироби, на яких зазначена дата виготовлення раніше ніж дата виготовлення марок акцизного збору?

25.08.2011

До суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та тютюнових виробів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного збору встановленого зразка або з підробленими марками акцизного збору - 100 відсотків вартості товару, але не менше 1700 гривень. Разом з цим, для отримання консультації по суті за конкретною ситуацією суб’єкту господарювання доцільно звернутись до регіонального відділення Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за місцезнаходженням виробника продукції.

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 ІІ. Чи передбачена відповідальність до СГ, у якого виявлено алкогольні напої та тютюнові вироби, на яких зазначена дата виготовлення раніше ніж дата виготовлення марок акцизного збору?

25.08.2011

Діє до 01.01.2011 (Початок див. І.). Повна: ....Згідно з п. 5 Положення про виробництво, зберігання, продаж марок акцизного збору з голографічними захисними елементами і маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 року...

Читати далі »

Діє до 01.01.2011 Чи повинен покупець марок акцизного збору для їх обліку застосовувати типові форми первинного обліку бланків суворої звітності?

25.08.2011

Марки акцизного збору віднесено до документів суворої звітності і відповідно для їх обліку повинні використовуватись типові форми первинного обліку бланків суворої звітності

Читати далі »