Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний податок » Об’єкти оподаткування

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Чи є об’єктом оподаткування акцизним податком операції з переміщення виробником підакцизних товарів (продукції) з місця виробництва на склад або з одного складу на інший?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Переміщення підакцизних товарів (продукції) у межах однієї юридичної особи (з місця виробництва на склад або з одного складу на інший), не призводить до передачі прав власності на такі товари (продукцію) іншим особам і відповідно не є об’єктом оподаткування акцизним податком. Разом з цим, передача підакцизних товарів (продукції) за накладною на відпуск (внутрішнє переміщення) для власного споживання є об’єктом оподаткування акцизним збором.

Читати далі »

Які операції з підакцизними товарами, що здійснюють платники акцизного податку, не підлягають оподаткуванню акцизним податком?

25.08.2011

.Відповідно до пп. 213.2 ст. 213 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI не підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з підакцизними товарами: вивезення (експорту) підакцизних товарів (продукції) платником податку за межі митної території України. Товари (продукц...

Читати далі »

І. Чи підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з вивезення (експорту) алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у тому числі за договорами комісії?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Операції з вивезення (експорту) алкогольних напоїв та тютюнових виробів платником податку за межі митної території України не підлягають оподаткуванню акцизним податком за умови наявності у платника податку належно оформленої митної декларації, що засвідчує їх вивезення (експорту...

Читати далі »

ІІ. Чи підлягають оподаткуванню акцизним податком операції з вивезення (експорту) алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у тому числі за договорами комісії?

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .....Форму вантажної митної декларації та порядок її подання визначено постановою Кабінету Міністрів України від 09.06.1997 № 574 „Про затвердження Положення про вантажну митну декларацію” (із змінами і доповненнями /далі – Положення № 574). Інструкція про порядок запов...

Читати далі »

Чи є об'єктом оподаткування акцизним податком операції з ввезення на митну територію України скрапленого газу для потреб населення?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Операції з ввезення на митну територію України скрапленого газу для потреб населення є об’єктом оподаткування акцизним податком, звільнені від оподаткування акцизним податком операції з реалізації скрапленого газу на спеціалізованих аукціонах для потреб населення, які здійснюються лише виробниками скрапленого газу, який видобутий і вироблений на території України.

Читати далі »

І. При порушенні якого строку, визначеного законодавством, операції з реалізації або передачі у володіння, користування чи розпорядження підакцизних товарів (продукції), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування, є об’єкт

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Строк, при порушенні якого операції з реалізації або передачі у володіння, користування чи розпорядження підакцизних товарів (продукції), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування, є об’єктом оподаткування згідно з пп.213.1.5 п.213.3 ст. 213 ПКУ, визначається виходячи з митного режиму, у якому перебувають такі підакцизні товари (продукція). З приводу отримання відповіді на конкретне запитання щодо визначення строку, при порушення якого операції з реалізації або передачі у володіння, користування чи розпорядження підакцизних товарів (продукції), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування, є об’єктом, суб’єкту господарювання доцільно звернутись до органу ДПС за місцем реєстрації разом з відповідними документами по суті здійснюваної операції.

Читати далі »

ІІ. При порушенні якого строку, визначеного законодавством, операції з реалізації або передачі у володіння, користування чи розпорядження підакцизних товарів (продукції), що були ввезені на митну територію України із звільненням від оподаткування, є об’єк

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ввезення підакцизних товарів (продукції) на митну територію України, якщо при цьому згідно із законодавством України не справляється податок на додану вартість у зв'язку з розміщенням товарів (продукції) у митних режимах: транзиту, митного складу, знищення або руйнування...

Читати далі »

І. Чи відноситься до виробництва нафтопродуктів діяльність зі змішування низькооктанових сортів автомобільних бензинів, дизельного палива з відповідними присадками, добавками та іншими компонентами та чи оподатковуються виготовлені таким способом нафтопро

25.08.2011

Введення в товарні бензини та дизельне паливо присадок, які покращують експлуатаційні властивості палив (наприклад мийні властивості, зміна кольору тощо), при цьому не змінюється марка нафтопродуктів, не може визначатись як виробництво, а змішування компоненту автомобільного бензину та компоненту дизельного палива, які не є товарною продукцією, з додатками (присадками), внаслідок чого отримують товарні бензини та товарне дизельне паливо, вважається виробництвом, і їх оподаткування акцизним податком здійснюється на загальних підставах.

Читати далі »

ІІ. Чи відноситься до виробництва нафтопродуктів діяльність зі змішування низькооктанових сортів автомобільних бензинів, дизельного палива з відповідними присадками, добавками та іншими компонентами та чи оподатковуються виготовлені таким способом нафтопр

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: ... Відповідно до ст. 280 Митного кодексу України від 11 липня 2002 року № 92-IV не можуть визнаватися як достатня переробка товарів такі технологічні операції змішування товарів (компонентів) без надання одержуваній продукції характеристик, що істотно відрізняють її від...

Читати далі »

Які документи потрібно надати контролюючим органам як докази того, що відповідний підакцизний товар (продукцію) утрачено внаслідок викрадення і його використання на митній території України є неможливим?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи підпадає під оподаткування акцизним податком вартість зразків алкогольних напоїв, які поставляються на виставку на безоплатній основі виробниками, виключно з метою дегустування та промоакцій?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »