Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Довідкова інформ. » Довідник ДПА » Акцизний податок » Дата виникнення податкових зобов’язань та порядок обчислення акцизного податку

Бібліотека Бухгалтерського Обліку



Що вважається датою виникнення податкових зобов'язань щодо підакцизних товарів (продукції), вироблених на митній території України, та чи виникають податкові зобов’язання у платника акцизного податку при отриманні сум попередньої оплати (авансу)?

25.08.2011

Діє з 01.01.2011 Датою виникнення податкових зобов'язань щодо підакцизних товарів (продукції), вироблених на митній території України, є дата їх реалізації особою, яка їх виробляє, незалежно від цілей і напрямів подальшого використання таких товарів (продукції), крім випадків, зазначених у ст. 225 та 229 Податкового кодексу України. На дату отримання сум попередньої оплати (авансу) за підакцизні товари (продукцію), вироблені на митній території України у платника акцизного податку не виникають.

Читати далі »

І. Чи має право платник акцизного податку - виробник підакцизних товарів відкоригувати податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку у разі повного (частково) повернення покупцем підакцизних товарів (продукції), якщо податкові зобов’язання з акцизног

25.08.2011

Коротка: Діє з 01.01.2011 У разі повного або частково повернення покупцем підакцизних товарів (продукції) їх виробнику для усунення недоліків або знищення (переробки) у зв'язку з неможливістю усунення таких недоліків, виробник проводить коригування податкових зобов'язань зі сплати акцизного подат...

Читати далі »

ІІ. Чи має право платник акцизного податку - виробник підакцизних товарів відкоригувати податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку у разі повного (частково) повернення покупцем підакцизних товарів (продукції), якщо податкові зобов’язання з акцизно

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: Діє з 01.01.2011 Згідно з пп. 213.1.1 п. 213.1 ст. 213 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування акцизним податком є операції з реалізації вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції). Відповідно до п. 217.1 ...

Читати далі »

Як визначається дата виникнення податкових зобов'язань з акцизного податку при передачі підакцизних товарів (продукції) для власних виробничих потреб і на підставі яких документів?

25.08.2011

Дата виникнення податкових зобов’язань з акцизного податку за операціями з передачі підакцизних товарів (продукції) для власних виробничих потреб визначається на підставі первинного документу, що засвідчує факт такої передачі, а декларування податкових зобов’язань з акцизного податку в декларації акцизного податку здійснюється за період в якому відбулася така передача.

Читати далі »

Які норми втрат продукції може використовувати газопереробне підприємство при визначенні обсягів втраченої продукції, щодо якої не виникає податкове зобов'язання з акцизного податку, до затвердження таких норм Кабінетом Міністрів України?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Які норми втрат продукції може використовувати нафтопереробне підприємство при визначенні обсягів втраченої продукції, щодо якої не виникає податкове зобов'язання з акцизного податку, до затвердження таких норм Кабінетом Міністрів України?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

На яку дату виникають податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку у разі відвантаження виробником підакцизних товарів (продукції) за договорами комісії, доручення тощо?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

І. Чи потрібно виробнику підакцизних товарів (продукції) нараховувати податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку до отримання належним чином оформленої митної декларації (ВМД), що посвідчує факт вивезення (експорту) таких товарів (продукції), у то

25.08.2011

Оскільки податкові зобов'язання зі сплати акцизного податку формуються платниками за підсумками звітного місячного періоду, то до операцій з підакцизними товарами, які не підлягають оподаткуванню, повинні включатися ті експортні операції, за якими у звітному періоді відбулося фактичне вивезення підакцизної продукції, що підтверджено належно оформленою митною декларацією. У випадках, коли вивезення товарів за межі митної території України відбувається за зовнішньоекономічними договорами, які укладені на підставі договорів комісії між резидентами України, для підтвердження права щодо не оподаткування акцизним податком підакцизних товарів експортованих на умовах договору комісії комітент повинен подати до податкового договору оригінал п’ятого основного аркуша („примірник для декларанта”) ВМД форми МД-2 (МД-3) (аркуша ВМД з позначенням „3/8”), за умови відповідного заповнення граф 2 та 9 та внесення доповнення до 9 графи відомостей про комітента.

Читати далі »

ІІ. Чи потрібно виробнику підакцизних товарів (продукції) нараховувати податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку до отримання належним чином оформленої митної декларації (ВМД), що посвідчує факт вивезення (експорту) таких товарів (продукції), у т

25.08.2011

(Початок див. І.). Повна: .... Відповідно до пункту 10 Порядку підтвердження відомостей про фактичне вивезення товарів за межі митної території України, затвердженого наказом Державної митної служби України, Державної податкової адміністрації України від 23.03.2002 № 163/121 підставою для підтве...

Читати далі »

Чи потрібно повторно нараховувати та сплачувати акцизний податок виробнику підакцизних товарів (продукції) при реалізації даних товарів, які попередньо відвантажувались для відповідального зберігання іншому СГ згідно умов договору та за які вже сплачено а

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »

Чи виникають податкові зобов’язання з акцизного податку при відвантаженні спирту на експорт у разі оформлення ВМД у іншому місяці ніж дата відвантаження?

25.08.2011

PV Вибачте, на Ваше запитання відповідь в Єдиній базі податкових знань відсутня. В подальшому Ви можете звертатись за отриманням відповіді до рубрики "Єдина база податкових знань" на веб-сайті ДПС України (www.sta.gov.ua.) в категорії 140, або перетелефонувати до нас. На жаль, більш детальної ін...

Читати далі »